reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Mi też podoba się ta turkusowa wzorzysta od Agulki.
Hrudzia nie lubię pomadek samych w sobie,a usta to jakoś delikatnie wolę. Faktycznie jakaś zmęczona jestem, smutna i blada i tak myślałam o jakimś brąziku przełamanym pasemkami czerwoniastymi jakimiś. Al eboję się ,że takie włosy mogą być "za ciężkie"
No ale chcesz zrobic ostry kolor, prawda? Wiec domniemam ze jednak potrzebna ci odmiana i kolor, chcesz sie jakos wyrazic kolorem...ale niestety ostry kolor wlosow moze podkreslac ten zimny kolor twojej cery...dlatego zapropnowalam pomadke!
Aaaa to taka elegancja francja:sorry2:...mimo wszytsko rozpuscilabym wlosy ale podkrecila na hollywodzkie loki,- dokladnie takie jak podala Justyna - sztuczne rzesy i czerwona pomadka (i czerwone paznokcie)

Na litosc boska...dziewczyny nie bojcie sie pomadek - przeciez po to one sa. A dobrze dobrana nawet w intensywnym kolorze dodaje swiezosci a nie wulgarny wyglad!
 
Dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że 4 miesięczna córeczka mojej koleżanki ma 5 przerzutów w brzuszkun kosciach, mózgu i płuchach :( ponad miesiąc temu wykryto u niej raka i od tej pory rozpoczoł się dramat rodziny. Ewa i tak trzyma się świetnie bo ma nadal nadzieję, której lekarze już w ogóle nie dają :(

Pytanie dlaczego?????

Dziewczyna nie ma szczęscia :( pierwsze dziecko umarło, drugie poroniła a teraz trzecie!!!! To koszmar!!!! Gdzie tu sprawiesliwość?? Jedna wyrzuca na śmietnik bo nie chce a inna oddałaby zdrowie aby mieć dziecko
 
Hurdzia super niespodziankę ci J zrobil należy Ci sie ten wypoczynek:tak:
Justyna ale szalony dzionek mialaś :-pa piwka na rozladowanie napięcia wypite?
Klavell wyolobrażam csobie co czulaś bo mi Mateuszek też już kiedyś spadl ze schodów tylko że jemu wtedy poza strachem to nic się nie stalo a i tak strasznie to przeżywalam biedna Hanifka dobrze że nic poważnego jej się nie stalo

a ja po zabawie dziś strasznie cierpialam mialam okropnego kaca:zawstydzona/y:a wogóle to z tą zabawą to się tak wpakowalśmy że na początku to wiać chcieliśmy.bo byla to zabawe z emerytów na którą szliśmy z moją mamą i jej facetem Edkiem oni już byli na tej zabawie w zeszlym roku a w tym namawiali nas i mówili nam że w zeszlym roku byli tam i mlodsi i starsi. Pojechaliśmy i jak się okazalo byli same emeryty:baffled::szok::wściekła/y:wszyscy po 50 no byla jeszcze jedna para taka po 30:sorry2:wszyscy na nas zaglądali jak na jakis kosmitów czuliśmy sie okropnie a muzyka to jak dla emerytów cos w stylu serduszka dwa..ach szkoda gadać ...no i te jedzenie:wściekła/y:ale w sumie to jakoś tam bylo nienajgożej bo my jesteśmy tacy że potrafimy sie dostosować do innych ...
trochę tam popiliśmy no i po powrocie do domu też no i trochę tego za dużo bylo:zawstydzona/y:poszlam spać o 5 rano :szok:bo jakoś dobrze mi się rozmawialo z p. Edkem i tak jakos siedzieliśmy sobie i gadaliśmy....
 
Dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że 4 miesięczna córeczka mojej koleżanki ma 5 przerzutów w brzuszkun kosciach, mózgu i płuchach :( ponad miesiąc temu wykryto u niej raka i od tej pory rozpoczoł się dramat rodziny. Ewa i tak trzyma się świetnie bo ma nadal nadzieję, której lekarze już w ogóle nie dają :(

Pytanie dlaczego?????

Dziewczyna nie ma szczęscia :( pierwsze dziecko umarło, drugie poroniła a teraz trzecie!!!! To koszmar!!!! Gdzie tu sprawiesliwość?? Jedna wyrzuca na śmietnik bo nie chce a inna oddałaby zdrowie aby mieć dziecko
Bardzo mi przykro...ale chyba kazda z nas by wierzyla...a wiara czyni cuda!
Justyna loki boskie:tak::tak::tak: mi też takie sie podobają, tylko kto mi je zrobi , bo ja nie umiem takich robic i nie mam sprzętu do tego:sorry2:
Na grube walki. I delikatnie rozplatywac i lakierowac kazdy kosmyk!
 
reklama
Do góry