reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja dostałam na gwiazdkę super lokówko-suszarke :) jest rewelacyjna ma 5 wymiennych końcówek w tym szczotkę ala profesional :p serio polecam a co się okazało kosztowała jedynie 50zł!!!!! Ciekawe ile mi posłuzy ale i tak wiem że jak się popsuje to zakupie taką samą bo warto :)
 
reklama
Aaaa to taka elegancja francja:sorry2:...mimo wszytsko
:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: a co do bani:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: pierwszy raz w życiu cos takiego założę:zawstydzona/y:
Dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że 4 miesięczna córeczka mojej koleżanki ma 5 przerzutów w brzuszkun kosciach, mózgu i płuchach :( ponad miesiąc temu wykryto u niej raka i od tej pory rozpoczoł się dramat rodziny. Ewa i tak trzyma się świetnie bo ma nadal nadzieję, której lekarze już w ogóle nie dają :(

Pytanie dlaczego?????

Dziewczyna nie ma szczęscia :( pierwsze dziecko umarło, drugie poroniła a teraz trzecie!!!! To koszmar!!!! Gdzie tu sprawiesliwość?? Jedna wyrzuca na śmietnik bo nie chce a inna oddałaby zdrowie aby mieć dziecko
przykro i to bardzo:-:)-:)-:)-(

Na grube walki. I delikatnie rozplatywac i lakierowac kazdy kosmyk!

to te włosy będą mocno sztywne?????? tzn muszą być,:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Cos mi tu śmierdzi:baffled:
Jeśli chodzi o pomadki to... nie od 2 strony, błyszczyki są łatwiejsze w użyciu. Poza tym nigdy nie mogłam dobrać sobie odpowiedniej pomadki i tak zostało.

Agulka po takie loki to chyba do fryzjera trzeba:dry:

Monia... 1 już poszło:-p

Kasia, ja pierdzielę,ale mnie zmroziło:-( w takich momentach zupełnie mimowolnie przekładam to na siebie. Załamałabym się totalnie Ale gdzie sprawiedliwość? Przepraszam głęboko wierzące,ale gdzie jest Bóg w takich momentach?
 
reklama
Wpadłam się pożegnać bo padam dziś na pysk ale to takie pozytywne zmęczenie bo nie od nudów a to ostatnio żadkość w mojej pracy:baffled:;-)

Kasiu strasznie mi przykro z powodu tej Twojej koleżanki faktycznie zastanawiam się gdzie jest sprawiedliwość w takich chwilach:-(
 
Do góry