reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Justyna też mam pracę w cukierni za sobą :) nawiasem mówiąc "wyniosłam" z tego miejsca małżonka :) ale nie wspominam tego etapu mego życia mile. Szefowa była po****na
 
Witam nocą

Justyna Kasia
Pączki mniam mniam uwielbiam jak to dobrze że jutro jest tłusty czwartek będę jeść do syta:tak:
 
Teraz jestm zła, że wcześniej nie widziałam tej sukienki niebieskiej satynowej w kwiaty, qrcze jeszcze u tego samego dostawcy co srebrna, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr idę spać, papatki
 
reklama
witam sie z rana :-D
świetne linki sukienek przesłałyście ale ta turkusowa w kwiaty za 179- zakochałam się niej:tak::tak::tak: musze ją miec :-D

Klavel Ty jesteś tak ładna i zgrabna, że we wszystkim będzie Ci dobrze:tak::tak:

Agula ta srebna jest bardzo ładna więc nie żałuj i jak zrobisz sobie te loki mmy...

Kasiu to straszne:-:)-( masakra nie wiem co mam napisac, tyle niesprawiedliwości na tym świecie:-:)-(

mam nadzieje, że u Cariocy wszystko ok

Mona dobrze że jesteście "elastyczni" i się dopasowaliście bo mój P pewnie by sobie poszedł:crazy:
dziś już pewnie lepije się czujesz:-D


ja szykuje się do naszego wyjazdu bo jutro z rana startujemy:-D:-D
 
Do góry