reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam pierwsza!( druga :( )
Carioca napisala ze bez rewelacji, lekko plami ale jest dobrej mysli. Dziekuje za pamiec, caluje i pozdrawia BaBony!:-)

Dzis mam luzny dzien, przynajmniej tak sie zapowiada. Tylko na spacer po paczki trzeba wyjsc...i dokopac sie ze sniegow bo przez noc tyyyyle napadalo:szok::-)
 
reklama
Asiek - a gdzie wy na te nartki jedziecie...bo moze cos przeoczylam? W Polskie zy moze Alpy? Jestes zapalona narciarka?

Ja przegladam wczoraj zakupiny przewodnik i wybieram trase wycieczek przez te 3 dni. I chyba omine popularne miatsa a objedziemy te malenkie, z klasztorami, wiezami itp. Znalalzm juz miejsce gdzie zjemy prawdopodobnie najpyszniejsze lody:-p a takze gdzie kupic wino...ale koniecznie musimy przywiezc oliwki - a babcia juz zastrzegla ze zaopiekuje sie Stasiekm pod warunkiem ze przywieziemy jej slynna toskanska oliwe!Jak mus to mus:-p:-)
 
mmmmmy Alpy z chęcią bym pojechała... a tak to musze zadowolić się naszym poczciwym Karpaczem... Obowiązkowo pojedziemy jeszcze do skalnego miasta i Liberec :-D
a jak będziemy wracać to zahaczymy o jedno z naszych ulubionych miejsc Gościniec Perła Zachodu RAJ NA ZIEMI
 
hej
Wiki powyciągala mi guziczki z laptopa co za szkudniczka i co niektóre juz nie chcą sie włożyc
ja już byłam po paczki kupiłam 10 heheh ciekawe kto je zje bo jak je kupiłam tak mi ochota odeszla na ich jedzenie
odpalilam dzis inhalaltor ale szymek to taki dzikus i niechce wdychac tej mgiełki wika za to owszem i nawet wczesiej latala z samą maseczką
jeszcze tylko piątek, sobota niedziela i do pracy hurrra mamusie co siedza z dziecmi w domku maja u mnie medal
dzis brak pomysłu na obaidek i tak gotuja się kostki na barszczyk czerwony burale juz przyniesione i warzywka ale zupka to za mało B bedzie niezadowolony
 
Melduje sie szybciutko i zaraz na paczki z kolezanka uciekamy...
tak wczoraj myslalm to stwierdzialm ze szkoda mi wydawac na sukienke jak jedna taka zwiewna mam w domu plisowany dol, ladna gora w brazie raz w niej bylam i lezy do tego buty zlote torebeczka i dodatki fryz makijaz i bedzie super tymbardziej ze to wesele to znajomych nikt z rodziny tylko cywilny
 
dzis brak pomysłu na obaidek i tak gotuja się kostki na barszczyk czerwony burale juz przyniesione i warzywka ale zupka to za mało B bedzie niezadowolony
to zrób do tego ziemniaczki poduszone z tłuszczem, cebulką i boczuszkiem. Ja tak robię. Ziemniaki podaje się na osobnym talerzyku i razem zajada. Na pewno dla chłopa bardziej sycące niż kluchy.
 
Melduje sie szybciutko i zaraz na paczki z kolezanka uciekamy...
tak wczoraj myslalm to stwierdzialm ze szkoda mi wydawac na sukienke jak jedna taka zwiewna mam w domu plisowany dol, ladna gora w brazie raz w niej bylam i lezy do tego buty zlote torebeczka i dodatki fryz makijaz i bedzie super tymbardziej ze to wesele to znajomych nikt z rodziny tylko cywilny
też bym tak Klavell zrobiła
ja juz pączka wszamałam ale cos dzisiaj ie mam dnia te przysmaki wolalabym kebaba czy jakies takie fast foodowe swinstwo
 
reklama
witam kobietki!!!

troche nas rozlozylo: brzuszki bola. julitke chyba nie, ale mie i P tak. jego najgorzej. coagle siedzi w lazience:baffled:albo lezy:baffled:a mnie juz Qrwica bierze!

w poniedzialek wieczorem hani ze schodow spadla cala buzka w krwi pogotowie przyjechalo zabralo nas do szpitala

:-:)-:)-(jak hani dzis sie czuje? opuchlizna schodzi?

Wróciliśmy ze szczepienia. Młody wył jak dziki ledwo weszliśmy do gabinetu.

Lekarka powiedziała,że tran to wg niej nie,

u na sddzis tez tak bylo. na szczescie to juz ostanie szczepienie przed 6 rokiem zycia. jka tylko weszlysmy do pilegniarki, Julitka zobaczyla bialy fartuch i do drzwi z placzem. a wczesniej taka grzeczniutka bywala:tak:po ukluciu rozdarla sie na calego, chciala wyciagnac igle z nozki, bo jej zle przytrzymalam raczke:baffled:ale szybko zapomniala i bylo po placzu.

cholera:crazy:zapomnialam spytac o tran! a tak intensywnie staralam sobie przypomniec co ma spytac:angry:

własnie pisałam posta a Jula akurat stała obok poszla na chwilke i wróciła ze szczeniaczkiem fisher price i pokazuje palcem na monitor a tam po prawej stronie reklama ceneo wlasnie tej zabawki:-D:-D:-D:-D:-D:-D

cwana bestia:tak::-)

Hrudzia widzisz mnie w czerwonych włosach? A jak tak to w jakich? Na bank nie jakiś burgund i nie wściekły czerwień, więc jak nazwać ten czerwony?

rubin lub czeriwen granatu

wogóle to z tą zabawą to się tak wpakowalśmy.

czasem i z emerytami trzeba potancowac:szok::-D:-D

Która jest z Radomia? Donkat? W Cukierni Królewskiej maja niebiańskie pączki z adwokatem. Nawiasem mówiąc pracowałam tam

nie znam tej cukierni. ja w ogole bardzo zadko cos kupuje kupnego. a dzis nawet nie zachodzilam, bo i tak z tymi brzuchami nic nie zjemy. jeszcze lezy placek od tesciowej i nie ma go kto skonczyc
 
Do góry