reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
a co tu tak cicho?
Cicho wszedzie glucho wszedzie...:-D
Nie mam nic blyskotliwego do dodania , witam sie tylko :-)
Glowa mnie boli od wczoraj a piksy cos nie pomagaja:baffled:
Dalej nic nie wiem z tym Zusem i bedzie chyba trzeba zadzwonic...
Dzis spadamy na zakupki m.in po najprostrzy otwarzacz cd/mp3 dla Staska bo stary byl juz zrzucony tyle razy ze bez pukania stukania i ustawiania nie zaskoczy:crazy:...a moj maly Explorer zaczyna nucic ulyszane melodyjki wiec musze isc za ciosem:tak:

Milego dnia Babonki!
 
Witam sie i ja.Praktycznie nie mam zbyt wiele do napisania.Nocka ciezka bo ostatnio nie moge se znalesc dobrej pozycji do spania no i lozka mamy troszke za male.Naomi naszczescie spi ostatnio bardzo dobrze i nie musze do niej wstawac.Ale zato dostaje jakiegos szalu jak mnie widzi przy kompie siedzaca bo mi reke zabiera z myszki-oszalec mozna.Teraz naszczescie sie sama bawi i mam sekundke dla siebie.
Dziekuje za cieple powitanie.
Mam do was pytanko.Czy okres po porodzie mianowicie po cieciu cesarskim jest taki ciezki jak czasami opisuja i opowiadaja????Bo mnie teraz chyba bedzie czekac cesarka,ale tylko narazie w 5%.I troszke to przezywam bo sie martwie jak to bedzie jak juz wybije ta godzina zero i zaczne rodzic.Dziekuje za odpowiedz.

Mykam posprzatac i zajrze pozniej.

 
Ja byłam przygotowna na wielką masakryczną @ po normalnym porodzie,a wcale tak nie było. Więc może niektóre laski za bardzo przeżywają. Ale niech wypowiedzą się te co cesarkę miały.
Uważniej przejżałam te moje PITy i na pewno dostanę za 2 miesiące PIT z ZUSu,bo z Cukierni mam do 18 lutego,a z PUP od 1.05.,a w między czasie chorowałam
 
Ostatnia edycja:
witam sie zimowo!:-)

u nas prawdziwy zimowy dzionek: pieknie proszy, jest spokojnie, cicho i cieplo. wrocilysmy z julitka dod domu cale mokre i kurtki i spodnie od razu na kaloryfery:-D

gwiazdka nawet ladnie w nocy spala. dzis podczas pieszczotek podejrzalam stan uzebienia i lewa gorna 3 juz tuz-tuz. jak na 3 to bardzo lagodnie mala to znosi. a slini sie, a pacha paluszki do pyszczka!!!:szok:


wczorja zmienilam nieco zawartosc obrazkow w pokoju nad lozkiem. wkleilam tam nasze zdjecia. jultika chodzi i sie zachwyca mowiac kto gdzie jest:-D
kazda zmiane galgan zauwazy!

A może,któraś z Was jest zalogowana na WP na grach online?

wciagnelo cie?:rofl2:

Dziewczyny jestem przerażona tym kryzysem na rynku pracy o jakim krzyczą w mediach :/ coś się nieciekawie robi w Naszym kraju.

oj, mam to samo. coraz bardziej zaczyna do mnie docierac, ze zle sie dzieje:-:)szok:

i wiecie co stwierdziłam, że razem z P jesteśmy uzależnieni od neta:baffled: kurcze nie wyobrażam sobie jak bym teraz nie miała kompa...

dlatego nie mamy tv, bo jedno uzaleznienie wystarczy:-D:nerd:

Pit wystawiał ten kto wyplacał pieniadze - jak dostawałaś macierzyński z ZUSu (moze mozesz sprawdzic to w historii rachunków) - to ZUS przesyła PIt, ja swój od nich dostałam od razu, zaraz jak się skończył macierzyński.

dopytam wszystkiego siostry w weekend i wam powiem

a czemu sie tak juz martwice? przyjdzie czas, to wam dadza PIT-y

a co tu tak cicho?

a u was co slychac?

Mam do was pytanko.Czy okres po porodzie mianowicie po cieciu cesarskim jest taki ciezki jak czasami opisuja i opowiadaja????Bo mnie teraz chyba bedzie czekac cesarka,ale tylko narazie w 5%.I troszke to przezywam bo sie martwie jak to bedzie jak juz wybije ta godzina zero i zaczne rodzic.

ja rodzialm naturalnie, ale slyszalam, ze najgorszy jest czas zaraz po cc, gdy jescze jest sie czesciowo pod dzialaniem narkozy. pozniej tylko nie mozna dzwigac i ciagna czasem szwy, ale po naturalnym kobietki nie raz sie gorzej czuja i nie moga chodzic, siadac...

ostatnio na watku regionalnym rodzila dziewczyna i zlamali jej kosc ogonowa:szok:

naomi, a jakie masz wksazania do cc?
 
a gdzie Agulka? zawsze o tej porze juz zostawiala slad po sobie:sorry2:
A miala jechac chyba po jakies zakupki...
U nas zapiekanka szpinakowa sie piecze a Stas (nawet sam) bawi sie sortererm:szok::-)
Dziwnie sie czuje...bo 2 tygodnie temu stalo sie to co sie stalo:-( a juz dzis dostalam @ rowno 28 dni po ostatniej @ a mialam dostac po tym "fakcie" po 4-6 tygodniach...:confused::nerd:
 
witam:-)
u nas za oknem bialo i ciągle pada:szok::tak:i my z Olą krzystając z okazji jak Mateuszek spal to wyszlyśmy na dwór przed domek, ja odśnieżylam wjazd i wejście a Ola szalala na dupolocie a później wzielam jeszcze wytrzepalam na śniegu dywanik z pokoju:tak:a maly jeszcze śpi juzponad 2 godziny:szok:
ja na zusach i pitach to wogóle się nie znam:no: nam to zawsze rozlicza albo teściu albo zawożą to do jakiejś babki która się na tym zna
Noami nie zawsze jest że po cesarce się gorzej czje niż o naturalnym moja koleżanka rodzila niedawno przez cc na wlasne życzenie i jest zadowolona nic ją nie bolalo odrazu mogla chodzić jedynym minusem to bylo brak pokarmu na początku ale i to sie jej unormowalo:tak:więc to chyba nie zależy od rodzaju porodu tylko od organizmu bo każdy będzie innaczej odczuwal ból i poród
 
My juz po obiadku Julia zjadła potrawkę z kurczaka a ja warzywa z patelni:-)

Hars napisz co tam u Was słyczać, jak się mieszka...

Hrudzia zyczę udanych zakupów:tak::tak:

Naomi fajnie że sie pojawiłaś, ja cesarki nie miałam więc nie pomogę ale wiem że jak znów bede w ciąży to napewno będe tak kombinować żeby mieć cesarkę już drugi raz porodu to chyba bym nie przeżyła...
 
reklama
wciagnelo cie?:rofl2:
Rżnę w 1000 aż miło i w piłkę:-D



dlatego nie mamy tv, bo jedno uzaleznienie wystarczy:-D:nerd:
nie macie TV? Łooo

a czemu sie tak juz martwice? przyjdzie czas, to wam dadza PIT-y
Bo gdyby była pewność,że są już wszystkie to można już się rozliczyć. Zawsze prędzej kasę wypłacą.

ja rodzialm naturalnie, ale slyszalam, ze najgorszy jest czas zaraz po cc, gdy jescze jest sie czesciowo pod dzialaniem narkozy. pozniej tylko nie mozna dzwigac i ciagna czasem szwy, ale po naturalnym kobietki nie raz sie gorzej czuja i nie moga chodzic, siadac...
no ja niestety tak miałam:-( takiego krwiaka miałam jebitnego przy szwach,że 15 minut siadałam,az znalazłam odpowiednią pozycję.
ostatnio na watku regionalnym rodzila dziewczyna i zlamali jej kosc ogonowa:szok:
no coś Ty, jak to się objawia? Bo ja mam wrażenie po porodzie jakbym miała coś nie tak z kością ogonową,ale nic mnie nie boli,a słyszałam,że boli jak cholera

:-)
Dziwnie sie czuje...bo 2 tygodnie temu stalo sie to co sie stalo:-( a juz dzis dostalam @ rowno 28 dni po ostatniej @ a mialam dostac po tym "fakcie" po 4-6 tygodniach...:confused::nerd:
to może znak,że z Hrudzinką naprawdę tak miało być? Że tylko leciutko się złapała? Następnym razem będzie wszystko dobrze i tak trzeba myśleć. Kuzynka S we wrześniu poroniła (mają 4 letnią córkę) i tak się załamała,że twierdzi,że nie warto próbować,bo i tak nic z tego nie będzie. No z takim podejściem to na pewno nie będzie:sorry2:

Naomi fajnie że sie pojawiłaś, ja cesarki nie miałam więc nie pomogę ale wiem że jak znów bede w ciąży to napewno będe tak kombinować żeby mieć cesarkę już drugi raz porodu to chyba bym nie przeżyła...
Aż tak źle wspominasz poród? Ja niby nie tak źle,ale jak do 1 podchodziłam na luzie tak 2 będę się bała,bo już wiem,czym to śmierdzi:-D
 
Do góry