reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
. Ale skierowanie na kurs. Cieszę się nawet,bo kadrowo-płacowy,a że jakieś tam pojęcie mam to trochę mi jeszcze mądrości powiedzą i dadzą na to papierek,a szkolenie dopiero w czerwcu, więc długo będę miała spokój.

Jak ja nie lubię obiadów wymyślać.

fajnie,rozerwiesz sie troszke, "odchamisz" wsrod ludzi:-D:-D

mnie tez sie nudzi wymyslanie obiadow. ty to nie narzekaj, bo gotujesz samam dla siebie a ja mam wybrednego chlopa:crazy:

Trzymajcie kciuki bo naprawdę fajni ludzie a szkoda żeby atki super apartament się kurzył.

no i co??? zgodzil sie rozdziewiczyc apartamento??:rofl2::sorry2:


A ja jeszcze pita nie dostałam z firmy no i Zus-u też bo przecież prawie cały styczeń byłam na macieżyńskim. Ciekawe jak my wyjdziemy mam nadzieję że do zwrotu coś wpadnie:tak:

a nam chyba nic nie wpadnie. maaarnie w tym roku bylo zpodatkami:-(


U mnie troszke po staremu,troszke zmian.Czuje sie dobrze,malenstwo dobrze sie rozwija i nie ma zadnych problemow z ciaza.Naomi juz chodzi samodzielnie.


cieszymy sie, ze zyjecie:-D:-D

zapraszamy czeeesciej:tak:

ale dowiedzialam sie ze moge odliczyc sobie internet! Wiedzialyscie o tym?:szok::nerd:



Stasiek u Edzia tak pobrykal ze az milo. Bawil sie zabawkami tak przykladanie...ze az pomyslalam ze tam jakis gaz wpuszczaja do bawialni co odmienia dzieci:szok:;-):-D


my co roku odliczamy net:tak:

hruda twoje pomysly mnie rozwalaja:-D a ten gaz na rodzicow czasem nie podzialal i nie przylgneli do zabawek?:rofl2::-D:-D

widocznie Stasiowi potzrebna jest odmiana. a w dodatku , gdy nie ma kuchni w poblizu to mu lzej na sercu, bo go nie ciagnie:-);-)
 
my juz po bańkach :-)maly zachowal się wzorowo nie plakal, nie wyrywal się :-)mial postawione 4 bańki na niecale 5 minutek z czego 2 wyszly blade a 2 mocno czerwone:szok:no ale już to mamy za sobą :tak:
teraz za to zroil się taki marudny że nawet nie daje mi nic napsać bo ciągle pcha mi się na kolana i jęczy:wściekła/y:

Noami jak fajnie że znów jesteś często zazstanawialam się co tam u ciebie i jak didziuś :tak:

mialam eszcze cos napisać ale ten jęczek mi nie pozwala.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ciągle placze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Jeżeli jesteś właścicielką lokalu w którym jest zainstalowany net i masz rachunki na to to można odliczyć sobie ten wydatek od dochodu:tak:

ale nie więcej niż chyba 760 i odlicza ten na kogo sa rachunki

Tak bo macierzyński również podlega opodatkowaniu:tak:
no podlega,ale w czasie macierzyńskiego byłaś na umowie o pracę i PITa dostajesz od pracodawcy
 
no podlega,ale w czasie macierzyńskiego byłaś na umowie o pracę i PITa dostajesz od pracodawcy

Tak jest w przypadkach kiedy firma zatrudnia wielu pracowników. W moim przypadku zatrudnionych osób na etacie jest aż 7 więc macierzyński wypłacał mi Zus tak więc pit muszę otrzymać za ten okres od nich:tak:
 
reklama
Do góry