reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A ja wpadłam się pożegnać!Za chwilę zmykam do domku a jakaś dzisiaj wyjątkowo padnięta jestem:-( więc marzy mi się tylko prysznic i łóżeczko:tak: Dobrej nocy kochane!
 
reklama
Tak jest w przypadkach kiedy firma zatrudnia wielu pracowników. W moim przypadku zatrudnionych osób na etacie jest aż 7 więc macierzyński wypłacał mi Zus tak więc pit muszę otrzymać za ten okres od nich:tak:
czyli muszę czekać jeszcze za PITem z ZUSu,bo moja była cukiernia zatrudnia ok.100 pracowników i byłam na macierzyńskim? A już myślałam,że się rozliczę. Dalej niech jakaś mądralińska;-) się wypowie.
Kurde:wściekła/y: nie ma "Gotowych na wszystko"
 
Ale jestem wykonczona!Amanda marudna strasznie przez to oko i katar.I juz przerzucilo sie na drugie oko.Bardzo ciezko sie jej zakrapia tymi masciami.Wycwanilam sie i biore troche na palec i jej wcieram do srodka palcem(czystym oczywiscie),inaczej sie nie da.Dobrze,ze M w domu,to zajmujemy sie pol na pol nasza bidulka,bo nerwy potrafia puscic oj potrafia,a jej sie nic teraz nic podoba.

Widze,ze tu wiecej dzieciaczkow sie pochorowalo,zycze zdrowka dla wszystkich!Zawsze to ciezko jak dzidzius zachoruje,szkoda malenstwa jak sie meczy.

No ja niestety na Pitach i Zusach sie nie znam, tu na szczescie latwiej wszystko wyglada w Irl.
Kupilam sobie 2 paczki chipsow i mam polska wisnioweczke,ktora zaraz mam zamiar skosztowac z cola!Milego wieczorku Bbonki
 
Pit wystawiał ten kto wyplacał pieniadze - jak dostawałaś macierzyński z ZUSu (moze mozesz sprawdzic to w historii rachunków) - to ZUS przesyła PIt, ja swój od nich dostałam od razu, zaraz jak się skończył macierzyński.
 
W przelewach wchodzących masz, że Zus Ci przelewa pieniądze - jeśli tak to Zus Ci wyśle Pita, ten Pit będzie tez CI potrzebny jakbyś się chciała w PUPie zarejestrować.
A tak dla pewności, to moze zadzwoń jutro do Zus - zapytaj o siebie konkretnie, bdziesz spokojniejsza.
 
Witam :)

My po ciężkim dniu. Z rana wycieczka do babci Oli później do domu a po paru godzinach wycieczka do koleżanki Wikusi :) Kuba miał dzień pełen wrażeń. Koleżanka Wikusia, zktórą tak pięknie się zawsze bawił przestała go lubić bo zaczoł ją olewać i troszku traktuje ją agresywnie :) tzn pociagnie za nos, popchnie aby szybciej gdzieś poszła :/ mały nieznosnik się robi.

Dziewczyny jestem przerażona tym kryzysem na rynku pracy o jakim krzyczą w mediach :/ coś się nieciekawie robi w Naszym kraju.
 
witam sie pierwsza :-)
przez 2 dni nie zaglądałam do Was bo mi internet zablokowali- zapłaciłam 2 te same rachunki:baffled::baffled::baffled:
i wiecie co stwierdziłam, że razem z P jesteśmy uzależnieni od neta:baffled: kurcze nie wyobrażam sobie jak bym teraz nie miała kompa...

nie jestem w stanie nadrobic zaległości ale dzis mam wolne wiec powinnam częściej do Was zaglądać...

Miłego dnia życzę :tak:
 
reklama
Witam o poranku z kawą w dłoni:-) u nas noc spokojnie. Za oknem pochmurnie brrr:wściekła/y: aż się nigdzie nie chce wychodzić,. Ja dziś jadę na 17 do pracy a tak mi się nie chce. Ale cóż skoro się wcześniej zgodziłam to teraz już nie mogę odwołać za to w niedzielę szybciej wrócę:tak:

czyli muszę czekać jeszcze za PITem z ZUSu,bo moja była cukiernia zatrudnia ok.100 pracowników i byłam na macierzyńskim? A już myślałam,że się rozliczę. Dalej niech jakaś mądralińska;-) się wypowie.
Kurde:wściekła/y: nie ma "Gotowych na wszystko"

Mi sie wydaje że w takiej sytuacji to pracodawca Cię rozlicza. Sprawdź na picie który otrzymałaś za jaki jest okres jeśli za cały rok to już nie masz na co czekać z Zus-u. Też wczoraj byłam nieszczęśliwa że już nie ma mojego serialu:-( ciekawe kiedy dadzą kolejny sezon:baffled:
 
Do góry