reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam się i ja :happy:
Mam nadzieję, że Nel i Aneczka szybko wrócą ze szpitala - to znowu to oczko?
U nas walentynki skromne, bo weszliśmy na tryb oczszędny. Z tej okazji wywołamy zdjecia, bo mamy zaległości i zrobimy ze Stasiem tacie serduszko.
Agulka - kupiłaś tacie prezent :confused:
 
KAWY,Kawy kawy dajcie:)))MAsakra druga kawka juz strzelona a nie chce przesadzac i z trzecią poczekam do domu:)))
Agulka z teściem jest bardzo źle:( i nikła nadzieja na poprawę, teraz jest tylko w "poczekalni" - mam takie wrażenie. Dzisiaj M pójdzie do szpitala w odwiedziny to może czegoś konkretniejszego się dowiem bo teściowa totalnie niezorientowana bo nawet nie rozmawiała z lekarzem!!!! a od teścia nic się nie dowie, bo on nie ma siły mówić:(
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieje, że z Nel to nic poważnego. Hrudzia pozdrów Aneczkę.
Widzę, ze pracujecie nad gorącą atmosferą w Walentynki:) Ja szczerze mówiąc ostatnio nawet nie mam romantycznych i górnolotnych odczuć bo nie mam najzwyczajniej siły:(( i jedyne o czym marzę to się legnąć na wyrko i spać.
 
Ostatnia edycja:
ja też zmykam, kanapa i TV się do mnie tak przymilnie uśmiechają :-)

Gagulec - to niewesoło, może przynajmniej taki plus tej całej sytuacji, ze rodzina jest już przygotowana na śmierć.
 
reklama
witam kobietki!!!

my znow do poludnia sie naprzytulalysmy z Julitka i nacalowalysmy, ze hohohoho:-D:-D:rofl2: uwielbiam te moja pieszczoszke!!! robi takie slodkie minki i strzela oczkami jak daje calusy:-D:-D

mała tak chętnie wcina fasolkę szparogową z zupki:zawstydzona/y: że aż po tej fasolce dostała zatwardzenia brzuszek bolał jak cholera


To tylko mnie tak ponosi:zawstydzona/y: u nas praktycznie zawsze jest obiad z dwóch dań:tak: zwłaszcza że ostatnio jem z Tuśką zupę ok 14:30 i potem drugie o 17 jak wraca tatuś.

kurcze, powiem ci,ze czesto daje julitce zupke fasolkowa, lub dodaje do warzywnych zup i nie zauwazylam zeby cos sie dzialo tylko ze ona nie wyjadala strakow

ja jakbym codziennie miala gotowac po 2 dania, to by mi pomyslow na obiady braklo. i tak juz czasem nie wiem co gotowac, zeby sie nie powtarzalo,a galagny-wybredniaki zjadly:sorry2:


Całą noc prawie nie spałam, bo mały co chwila się budził i szukał cyca- jak mu nie chciałam dac to wrzask-wrrrr.

oj, bidulko, a w dodatku dzis taki paskudny spiacy dzien:-(
myslalam, ze Damianek juz sie pozegnal z cycem?:baffled:

Witam i ja o poranku oczywiście z pracy:crazy: auto znowu mi się rozkraczyło
Szlak mnie trafi bo ten głąb zawsze żałuje kasy na mechanika i naprawia sam z kolegą i zawsze jedna nawet najdrobniejsza usterka niesie za sobą lawinę kolejnych:wściekła/y: ale jemu się nie da przetłumaczyć w tej kwesti on jest najmądrzejszy i koniec:crazy: Także życzę Wam miłego dnia oby lepszego niż mój bo ja od rana jestem wściekła.
.

Aneta, nie jestes sama dla mojego P pojechac do mechanika to ujma, bo przeciez on z tesciem wszystko dadza rade sami zrobic:sorry2: choc czasem tylko tak im sie wydaje:-D. taka juz meska natura, zwlaszcza gdy lubia mechanikowanie:sorry2:
wybacz swojemu chlopu i ciesz sie, ze nie wydaje kasy na darmo.

Dzien dobry:-)

A ja spisze doniesc ze moj synek to bohater galaktyczny:-)...

uklony dla bohatera!!!!:tak::-) niezniszczalnego w dodatku:-D

qrcze nie wiem czy czasem nie wrócić do tego oszukanego mleka nocą tzn nad ranem, bo przewaznie między 4 a 5.:sorry2:

Dzis MAi nie póściłam do przedszkola, obiecałam jej że będzie mogła grać na kompie:szok:, ona bardzo chciała iśc :sorry2:a ja miałam planco do niej, aby troche z małym się pobawiła:confused:, bo ja dzis jakos sił nie mam:rofl2::-p:-p. Niedobra mamusia znów wykorzystuje córcię........:sorry2::sorry2::sorry2:.

a dlugo juz ie pije mleka w nocy? t zn nie dajesz mu?

oj, ty wykorzystywaczko:szok:zeby tak kombinowac i dziecku dobierac przyjemnosc z pojscia do kolezanek???:no::-p

prawda ze ladna:-)...ale ta cena:crazy:
CARMEN II KOSZULKA PANTERKA L (550886198) - Aukcje internetowe Allegro
...
Aneczka napisala w opiesie na gg ze znowu wracaja do Centrum Zdrowia Dziecka...kurcze...tak mi zal Nel i Aneczki...ale moze to w koncu cos pomoze, mam nadzieje!

znow wychodzi na jaw praktyczna strona mojego charakteru i nie dalalbym tyle kasy na cos co uzyje tylko raz lub moze troche wiecej:sorry2:

czyzby znow sie odezwalo oczko u Nel??:-(

Agulka z teściem jest bardzo źle:( i nikła nadzieja na poprawę, teraz jest tylko w "poczekalni" - mam takie wrażenie. Dzisiaj M pójdzie do szpitala w odwiedziny to może czegoś konkretniejszego się dowiem bo teściowa totalnie niezorientowana bo nawet nie rozmawiała z lekarzem!!!! a od teścia nic się nie dowie, bo on nie ma siły mówić:(

idenycznie jak moj tesc. latal do babki do szpitala jak na sraczke po 2 razy dziennie, ale nie wiedzial co jej w sumie dolega i jaki jest stan, bo nie pofatygowal sie do lekarza:angry:on jest taki udany typ, ze szok!:crazy:
 
Do góry