reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dzien dobry kobietkiJA juz z pracy i ledwo na oczy patrzę- wczoraj specjalnie położyłam się wcześniej spać- z myslą, że się wyśpię- ale nie wzięłąm pod uwagę, ze moje dziecko ma inne plany:((( Całą noc prawie nie spałam, bo mały co chwila się budził i szukał cyca- jak mu nie chciałam dac to wrzask-wrrrr. NA dokładkę jeszcze jeszcze o 11 w nocy ktoś sie bawił i wydzwaniał na domowy fon- i zaraz na myśl przychodzi, że dzwonia ze szpitala, ze dziadek kaput- i zaś człowiek nie śpi tylko myśli. Masakra- dawno juz takiej nocki nie miałam.
 
Witam i ja o poranku oczywiście z pracy:crazy: auto znowu mi się rozkraczyło tzn nie zapaliło a mój mądry chłop poszedł do niego i grzebał nie myśląc o tym że ja muszę do pracy:wściekła/y: w końcu wydarłam się przez okno i pytam się na co on liczy że jak mi powie o 8:15 że nie zapali to wtedy na gwałt będę szukała kogoś żeby mnie zawiózł a on ze zidiowaciałą miną stwierdził że nie wie:wściekła/y: W efekcie w pracy byłam o 8:20 a co z samochodem to nie wiem:no: Szlak mnie trafi bo ten głąb zawsze żałuje kasy na mechanika i naprawia sam z kolegą i zawsze jedna nawet najdrobniejsza usterka niesie za sobą lawinę kolejnych:wściekła/y: ale jemu się nie da przetłumaczyć w tej kwesti on jest najmądrzejszy i koniec:crazy: Także życzę Wam miłego dnia oby lepszego niż mój bo ja od rana jestem wściekła.

Dzien dobry kobietkiJA juz z pracy i ledwo na oczy patrzę- wczoraj specjalnie położyłam się wcześniej spać- z myslą, że się wyśpię- ale nie wzięłąm pod uwagę, ze moje dziecko ma inne plany:((( Całą noc prawie nie spałam, bo mały co chwila się budził i szukał cyca- jak mu nie chciałam dac to wrzask-wrrrr. NA dokładkę jeszcze jeszcze o 11 w nocy ktoś sie bawił i wydzwaniał na domowy fon- i zaraz na myśl przychodzi, że dzwonia ze szpitala, ze dziadek kaput- i zaś człowiek nie śpi tylko myśli. Masakra- dawno juz takiej nocki nie miałam.

Nocki współczuję:-( Faktycznie nie ma nic gorszego jak ktoś z rodziny jest w szpitalu i tak telefon wydzwania. Człowiek wtedy ma najgorsze myśli.
 
Dzien dobry:-)
Gagulec - wspolczucia... ale jak sie trzymasz? ktora kawe pijesz?
Izabela - wybacz ale rozbawil mnie dywanik z platkow;-):-D
Anetasa - oj nie drocz sie na swojego malza...jakby z byle g...jezdzil do mechanika mialabys pretensje ze to d...a nie facet ze nie potrafi sam naprawic...:sorry2:

A ja spisze doniesc ze moj synek to bohater galaktyczny:-)...jak to okreslila moja (nasza) ulubiona pielgniarka. ( co bym dalal za taka pediatre - super podejscie do dziecka, zawsze usmiech, rzetelne rady). Na pobraniu krwi we trzy majstrowaly przy jego puchatych ramionakch i nakluwaly go kilka razy, stroily miny a Stasiek nic - niewzruszony. Rozbeczal sie dopiero po wszytskim - jak mu czapke nakladalm ale to juz zupelnie inna historia:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Hejka.

Do 4 nocka była ok, ale poźniej wrrrrrrrrrrrrrrr :wściekła/y:, dałam mu wody, ale szanowny młody czlowiek nie chiał spac tylko sie bawić, Maja wstała do ubikacji a on , tylko Mania, Maania i ona sie odezwie a wtedy ze spania całej rodziny dupa........ A wie, że si.ę NIE odzywać.........:crazy:
Po mleku na pewno by słodko dalej spał a tak..........:tak: qrcze nie wiem czy czasem nie wrócić do tego oszukanego mleka nocą tzn nad ranem, bo przewaznie między 4 a 5.:sorry2:

Dzis MAi nie póściłam do przedszkola, obiecałam jej że będzie mogła grać na kompie:szok:, ona bardzo chciała iśc :sorry2:a ja miałam planco do niej, aby troche z małym się pobawiła:confused:, bo ja dzis jakos sił nie mam:rofl2::-p:-p. Niedobra mamusia znów wykorzystuje córcię........:sorry2::sorry2::sorry2:.

Śniegu pełno, na dworze -1st. P drzemce pójdziemy / pojedziemy sankami na cmentarz a teraz dzieci bajki oglądają.:confused:

Anetasa życzę lepszego dalszego dnia

Gagulec również życzę dużo sił, aby jakoś dotrwać do końca roboty, a z teściem na prawdę aż tak źle??????
 
Stasiek juz kima...wiec ja korzystam...prawda ze ladna:-)...ale ta cena:crazy:
CARMEN II KOSZULKA PANTERKA L (550886198) - Aukcje internetowe Allegro
...bo lateksy mnie rozsmieszaja a nie napawaja sila do "dzialania";-):-p:rofl2:

Aneczka napisala w opiesie na gg ze znowu wracaja do Centrum Zdrowia Dziecka...kurcze...tak mi zal Nel i Aneczki...ale moze to w koncu cos pomoze, mam nadzieje!
 
Ostatnia edycja:
Stasiek juz kima...wiec ja korzystam...prawda ze ladna:-)...ale ta cena:crazy:
CARMEN II KOSZULKA PANTERKA L (550886198) - Aukcje internetowe Allegro
...bo lateksy mnie rozsmieszaja a nie napawaja sila do "dzialania";-):-p:rofl2:

Aneczka napisala w opiesie na gg ze znowu wracaja do Centrum Zdrowia Dziecka...kurcze...tak mi zal Nel i Aneczki...ale moze to w koncu cos pomoze, mam nadzieje!

Hrudzia ja wiem czy tak drogo:baffled: czasem za dwa sznureczki połączone srebrną nitką trzeba dać więcej:-D o Aneczkę i Nel starsznie się martwię mam nadzieję że to już ich ostatnia wizyta w szpitalu i Nel będzie już zdrowa:tak:
 
reklama
Do góry