reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Gagulec - viburcol z tego co mi wiadomo to na bolesne zabkowanie i ogolnie nerwy malego szkraba:sorry2:
Zycze powodzenia w rzucaniu balastu;-):tak:
Może i ja kiedyś wypróbuje na moim szkodniku:-D
Dziękuję, ale znając życie na jakiś czas zaprzyjaźnię się z balastem , żeby za jakiś czas ( czyt. wiosna, lato) znowu wykopać topór wojenny:tak: Stały scenariusz:zawstydzona/y:
 
reklama
zapomniałam napisac zmieniłam image :) obciełam włoski i zmieniłam kolorek do blondu wprowadziłam pasemka bronz :) jutro po spotkaniu z Enią pewnie będą zdjęcia to wkleje na zamkniety :)
 

Agulka
zdjęcie Majeczki w podpisie cudowne jak z reklamy i muszę przyznać że w tych długich włoskach jest jej super a bigosik mniam mniam jutro tez gotuję mam juz kapustę ale zapomniałam dzisiaj kupić mięska :zawstydzona/y::-) więc gotowanie odłożone na jutro.
dzieki dziewczyny, wiem że Majusi ładniej w dłuższych , ale musiałam jej obciąć i jestm teraz bardzo zadowolona, bo bardzo jej zgęstniały:tak::tak::tak:
 
zapomniałam napisac zmieniłam image :) obciełam włoski i zmieniłam kolorek do blondu wprowadziłam pasemka bronz :) jutro po spotkaniu z Enią pewnie będą zdjęcia to wkleje na zamkniety :)
Oj coz za zmiany:-) Ty, Donkat...a i ja od malenkosci blondynka mam ochote na braz:szok:. I nawet dostalam "zezwolenie" od malza. Nie bedzie rozwodu jakby co:sorry2:Zrobie balejage z przewaga brazu i zobacze - jak bedzie kupa to walne blond po calosci!
 
reklama
Do góry