reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no wiec nie zagosciłam długo dzisiaj P już wrócił z pracy...
ale starm sie codziennie do Was zagladac chociaż na chwilke....
milego wieczorku:-):-)
 
reklama
Oj szalejecie kochane:-D Tak trzymać:tak: a ja wpatruję się jak zaczarowana w monitoring w nadzieji że niebawem ujrze podjeżdżający samochód pod bramę:zawstydzona/y: a ich nie widać mam nadzieję że dalej jak o 22:30 nie przyjadą:wściekła/y: bo nie wiem jak wytrzymam to wino już zaczyna patrzeć na mnie z wyrzutem że go jeszcze nie otwieram:nerd:
 
oj szalejecie kochane:-d tak trzymać:tak: A ja wpatruję się jak zaczarowana w monitoring w nadzieji że niebawem ujrze podjeżdżający samochód pod bramę:zawstydzona/y: A ich nie widać mam nadzieję że dalej jak o 22:30 nie przyjadą:wściekła/y: Bo nie wiem jak wytrzymam to wino już zaczyna patrzeć na mnie z wyrzutem że go jeszcze nie otwieram:nerd:

:-)::-d :-d :-d
 
reklama
to polewamy


A kiedy macie tą imprezę taty?? bo ja myślałam że w tą sobotę ale skoro J wyjeżdza to pewnie nie?

J teraz ma delegacje tylko jednodniowe, bo więcej czasu chce z nami spędzać, a imprezka za tydzień w niedzielę:tak::tak::tak: a tata albo udaje i to bardzo dobrze, że nic sie wie, albo na prawdę nie wie:sorry2::sorry2::sorry2:

Anetasa u umowie masz napisane, że pracujesz do 22?????? Jak tak to juz jesteś po godzinach i walnij z gwinta ze dwa łyczki:tak::-D:-D:-D albo nie, musisz byc trzeźwa bo jedziesz :confused::confused::confused:
 
Do góry