reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja też myslałam, że Was wywiało, własnie z J sie droczylismy o kompa i ja wygrałam a Was nie ma.................. Nuska zasiedziała się chyba na NK:-p:-p:-p
nie nie ja tu cały czas czuwam i sprawdzałam kto się "świeci" i sporo sporo ale nikt nie chce imprezki ze mną :-(
 
reklama
no więc to ja poprosze ptasie mleczko:-)albo nie biorę wszystko bo jestem okropnie glodna:-p:-D
ja wlaśnie chce zabrac się za te czyszczenie komputera tylko boje się że zrobię cos nie tak i juz nie będę umiala z wami pisać:baffled::rofl2:

To teraz nie dotykaj oj oj :crazy: nie wolno:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A co do spotkania w realu top na czym stanęlo??
 
Chyba na tym żeby zacząć głosowanie od nowa. Bo po głębszych przemyśleniach chyba większość za tą Łodzią jest:tak:
 
witajcie kochane alkoholiczki :-D:-D:-D:-D:-D
tyle dzisaj naprodukowałyście że nie ma szans nadrobić zaległości:baffled::baffled:
co do winka to dziękuję ale słodkości to bardzo chętnie:tak:
 
Ja jestem tylkoz J klikam:-):sorry:

Usprawiedliwiona tylko o d czasu do czasu napisz że czuwasz:-):-)

Chyba na tym żeby zacząć głosowanie od nowa. Bo po głębszych przemyśleniach chyba większość za tą Łodzią jest:tak:

Ok ja jestem za

witajcie kochane alkoholiczki :-D:-D:-D:-D:-D
tyle dzisaj naprodukowałyście że nie ma szans nadrobić zaległości:baffled::baffled:
co do winka to dziękuję ale słodkości to bardzo chętnie:tak:

Co to znaczy że dziękuję :no::-D:-D:-D:-D

ja do Łodzi nie dam rady pojechać :-:)-( ale wszytskich nie da sie zadowolic....

Co to znaczy nie dam rady? przecież jeszcze nie padł termin dla chcącego nie ma nic trudnego postaraj się ? a Łódź to nie koniec świata.
 
reklama
Co to znaczy nie dam rady? przecież jeszcze nie padł termin dla chcącego nie ma nic trudnego postaraj się ? a Łódź to nie koniec świata.

Święta słowa!:-D Ja np wyszłam z założenia że pojadę gdzie będzie trzeba byle w Polsce:-p dostosuję się do reszty a czy do miejsca docelowego będzie 100 czy 300 km to jakoś to zorganizuję.
 
Do góry