reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam. Jakaś dziś niewyspana i zmęczona jestem. Chyba wiosna idzie, bo nic mi się nie chce. Maciuś z babcią na spacerku, a ja już 3 kawę piję:baffled::sorry2:

Witamy nową mamę. Napisz coś więcej o Was i zaglądaj często:tak::-)
Ja też niewyspana jestem ale z innego powodu,Oliwka budziłą się 4 razy z płączem a o 3.00 zabawy sie jej zachciało.Także nocka przekichana.A ten płacz to chyba znowu jakieś zebiska idą:-) teraz niby ma spać ale daleka jej droga,bawi sie w łóżeczku zabawkami, a zawsze o tej porze juz chrapałą ,dziś jakoś wszystko poprzestawiane do góry nogami :tak:
 
Qrwa, wygotowałam sobie pościel flanelową:wściekła/y:

Sory Justynka ale mnie rozbawiłaś:zawstydzona/y: widzę że wiosenne przesilenie nie na wszystkich działa korzystnie:baffled: ja na szczęście mam odwrotnie i jak widzę słonko za oknem to chce mi się żyć i coś robić a tu w pracy trzeba siedzieć. Ale dziś mi jakoś szybko czas leci właśnie wyszedł mój tatuś który z nudów i z nerwów na mamę postanowił się rozerwać i przyjechał na spacerek do Polanicy a przy okazji na kawkę do córci:tak:
 
Barteczka witamy

Agnes Anetasa ja tez nie lubię prasowac ale co zrobić jak mus to mus:-p

Wypiłam 3 kawy i dalej chce mi sie spać do tego zero chęci do pracy:zawstydzona/y: zreszta szfostwo wyjechało dziewczyny z pokoju na urlopach więc moge spać:happy:

Dziewczyny chcę kupić takie pojemniki na mąkę , cukier itd możecie mi coś sprawdzonego polecic ? Myslałam zeby poszukac w Ikei a moze widzialyście fajne gdzieś indziej jak tak to gdzie???
 
Nuśka właśnie się zastanawiałam co Ty tak aktywnie pracujesz:-p;-) a to kota nie ma to myszy szarżują:-D a co raz na jakiś czas isę należy no nie;-)
 
reklama
Do góry