reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nuska nie pocieszaj mnie to jeszcze 4 godziny:-( i nie kuś kobieto winem bo chętnie bym się napiła:tak:

Dasz radę a to tak na pocieszenie

Mężczyźni super kierowcy

Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasa Łazienkowska.
Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka...
Przy prędkości 130 km/h.... siedziała z twarzą tuż przy lusterku i...
malowała sobie rzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy
spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, że blondynka (wciąż
zajęta
makijażem!!!) już jest połowa auta na moim pasie!
I chociaż jestem naprawdę twardym facetem,to tak się przestraszyłem, że
i golarka i kanapka wypadły mi z rąk. Kiedy próbowałem kolanami opanować
kierownice tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat
prosto do kubka z gorącą
kawą, który trzymałem między nogami. Kawa naturalnie się wylała,
poparzyła moja męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo
ważną rozmowę!!! Jak ja k...wa nienawidzę kobiet za kierownica.....
 
reklama
U nas też coś takiego otworzyli nawet raz się tam wybraliśmy ale jak to na dziurę przystało mała powierzchnia i nie ma podziału na jakąś grupę wiekową:wściekła/y: i zwyczajnie bałam się wtedy puścić Tuśkę wśród tłum szalejących klkulatków:zawstydzona/y: właśnie chcę zorganizować grupę dzieci w podobnym wieku do Tuśki i się tam wybrać:tak: Dowiadywałam się że wtedy można zarezerwować sobie salę i jest tylko do naszej dyspozycji ale musi być chociaż 10 maluchów.

Dzięki Nuśka;-)
 
To już jest z Twojej strony okrucieństwo:-p ale jak przyjadę do domku to wodzona przez Ciebie na pokuszenie napewno się napiję:tak:
 
Nuska - ja mam dzis dzien trzezwosci.:-p..bo jutro ide na impreze sowicie zakrapiana- jak ostrzegla mnie gospodyni:szok::eek:...wiec dzis trzymam fason!...hmm tzn pion!
 
Nuska - ja mam dzis dzien trzezwosci.:-p..bo jutro ide na impreze sowicie zakrapiana- jak ostrzegla mnie gospodyni:szok::eek:...wiec dzis trzymam fason!...hmm tzn pion!

A może lepiej jednak zrobić lekki podkład:baffled::tak::rofl2::-D

Dokładnie konieczny jest podkład jako to tak bez podkładu się nie da Hrudzia kto jak kto ale tego że Ty mi odmówisz to się nie spodziewałam:szok::szok::rofl2::sorry2::-p:-(
 
Nuśka szkoda że tak daleko mieszkasz bo widzę że Ty to taki podobny typ do mnie;-) przynajmniej w kwestii alkoholowej:wink:
 
co to same abstynentki:szok::-p
może jednak
Nuśka ja chętnie skorzystam:tak::-)ale tak za godzinkę jak poloze dzieci spać:-p
a tak wogóle to witam:-)
maly jęczy bo niepozwalam mu otwierać szufladki z plytami w komputerze:no:Hurda ja to jestem okrutna matka;-)
Witam nową mamusie i zaglądaj do nas tak często jak tlko możesz i napisz coś o sobie i córeczce
my dziś byliśmy u lekarza na kontroli pytalam go o tran i powiedzial ze jak najbardziej moge podawać:tak:no i dzieci zaś dostali antybiotyk ponieważ uszka jeszcze nie dokońca zdrowe:-(i pytalam sie czy możemy wychodzić na dwor na spacery i powiedzial że spacery niczemu i nie zaszkodzą że możemy chodzić ale najgorsza jest ta zmiana temperatury z ciepla na zimne :baffled:no i dzisiaj byliśmy 2 razy na spacerku:-):-):-):-)pierwszy raz od 2 tygodni
 
reklama
Nuśka ja chętnie skorzystam:tak::-)ale tak za godzinkę jak poloze dzieci spać:-p
a tak wogóle to witam:-)
maly jęczy bo niepozwalam mu otwierać szufladki z plytami w komputerze:no:Hurda ja to jestem okrutna matka;-)
Witam nową mamusie i zaglądaj do nas tak często jak tlko możesz i napisz coś o sobie i córeczce
my dziś byliśmy u lekarza na kontroli pytalam go o tran i powiedzial ze jak najbardziej moge podawać:tak:no i dzieci zaś dostali antybiotyk ponieważ uszka jeszcze nie dokońca zdrowe:-(i pytalam sie czy możemy wychodzić na dwor na spacery i powiedzial że spacery niczemu i nie zaszkodzą że możemy chodzić ale najgorsza jest ta zmiana temperatury z ciepla na zimne :baffled:no i dzisiaj byliśmy 2 razy na spacerku:-):-):-):-)pierwszy raz od 2 tygodni

Oj Monia długo już te antybiotyki biorą Twoje dzieciaczki:-( czy tylko mnie się tak wydaje:baffled: ale najważniejsze że wreszcie możecie wyjść na dwór bo w domu to można dostać kręćka:tak:
 
Do góry