reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Wlasnie nijak.:-(.domyslam sie co moze chciec ale z marnym efektem...i dzis tyle razy bylam w kuchni bo mnie tam zaciagal za reke...i sie pytam grzecznie co sobie zyczy a on patrzy na mnie i w ryk...jesc i nie chcial bo odrzucil chrupka i chlebek obrazony:crazy:

Czyli stara się Ci coś powiedzieć komunikuje się więc jest dobrze może on jest po prostu niecierpliwy i się szybko wkurza spróbuj następnym razem stać tak długo w tej kuchni z nim aż on dotrze do tego co chce
Na moje pytanie żadna nie odpowiedziała.:-:)-:)-:)-(.......... chodziło o miejsca z wyprzedażami kiecek, butów, itp. itd........ w duzym mieście....:sorry:

Ale ja nie wiem gdzie mogą byc fajne kiecki no i mieszkamy zupełnie w innm miejscu no chyba ze chcesz przyjechać do Gdańska na zakupy to mogę Ci kilka polecić :-p:-)
 
reklama
ja wtedy biorę Adasia na ręce i mówię: weź, albo pokaż co chesz
Co ty! - dalej wrzask i histeria...on jak pisalam na innym watku mi nie pokaze:-(. On Tylko wezmie mnie za reke i zawsze zaciagne do kuchni...

Czy Gdansk to duze miasto? Dla mnie to miescinka...choc kochana miescinka :-)
Galeria Baltycka jest zbiorem wszelkich sklepow...ale trzeba miec 1) czas 2)cierpliwosc 3) kase lub jeszcze wiecej czasu na szperani po wyprzedazach:szok::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Czy Gdansk to duze miasto? Dal mnei to miescinka...choc kochana miescinka :-)
Galeria Baltycka jest zbiorem wszelkich sklepow...ale trzeba miec 1) czas 2)cierpliwosc 3) kase lub jeszcze wiecej czasu na szperani po wyprzedazach:szok::baffled:
to ja skocze na bazarek , za wszystkie zakupy zapłacę 50zł :-p:-p:-p:tak::tak::tak:;-);-);-)
 
Agulka plus galerii i tego typu wielkich skupisk sklepowych jest taki,że jest pełno sklepów i zawsze coś znajdziesz,a minus to taki,że możesz przepłacić. Ja jkoś nie przepadam za zakupami w takich wielkich skupiskach, mam kilka ulubionych sklepów w Gnieźnie i Mogilnie. To co ja mogę Ci doradzić? Ale mam plan. J zostanie z dzieciakami u mnie,a my pojedziemy na zakupy
 
Agulka plus galerii i tego typu wielkich skupisk sklepowych jest taki,że jest pełno sklepów i zawsze coś znajdziesz,a minus to taki,że możesz przepłacić. Ja jkoś nie przepadam za zakupami w takich wielkich skupiskach, mam kilka ulubionych sklepów w Gnieźnie i Mogilnie. To co ja mogę Ci doradzić? Ale mam plan. J zostanie z dzieciakami u mnie,a my pojedziemy na zakupy

Justyna
obiecuję, że bliżej lata odwiedzę Cię :tak::tak::tak:

Nu ska dzięki za zaproszenie, ale J mówi, że tym razem pojedziemy do Koszalina:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam o poranku! Oczywiście z pracy:crazy: u nas noc spokojnie i mała dzisiaj pospała normalnie tzn do 7:20:tak: specjalnie to zrobiła bo ja i tak musiałam wstać o 6:30 założę się że jutro jak będę chciała pospać to ona znów będzie zwarta i gotowa o 6:wściekła/y:
Agulka jak już wszystkich tak chcesz odwiedzać to może Cię poniesie ja zapraszam do mnie;-):tak::-p
 
Witam Wszystkich.My mamy za sobą troszkę ciężką noc.Oliwka budziła się chyba z 4 razy z płaczem, I wstała dziś o 8.00.Czy to te zeby znowu sie odezwały że jej spać nie dały???? moze.
 
reklama
Hejka! :-)

u nas nocka średnio na jeża :) Ale do przezycia.
Paweł już w przedszkolu my już w domu. Zaraz sobie skonsumujemy II śniadanko :-)
 
Do góry