reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Widzę że Twoja córa ma te same ulubione psoty.Moja OLiwka też ciągle wszystko wyrzuca mi z szafek,nie nadążam układać dla niej to zabawa a dla mnie podwójne sprzatanie.Nie rozumie jak muwię że nie wolno
 
reklama
Czesc Babony!
Stas juz drzemie...i chwala mu za to bo mnie ostatnio glowa peka - taki jakis jeczacy sie zrobil i takie cyrki odstawia ze szok!
Szukam mebelkow dla mlodego bo tamte nie podobaja mi sie juz:baffled: ( dawalam wam linka) Marzy mie sie jakas totalna prostota albo do renowacji i zebym tak mogla odswiezyc je po swojemu, jakies rybki po naklejac itp :-)
 
Hruda, mi sie podobaja proste meble z Ikea, nie calkiem typowe dla dzieci. W ogole uwazam, ze nie byloby mnie stac na kupowanie takich typowo dla dzieci niestety...

Witam sie z rana ;)
Olo sie obudzil dzisiaj o 10 ! Fajnie :)
 
Tak na szybko napisze bo mnie az nosi.

M po tym wszystkim co robil zgrywa sie na wielkiego ojca i robi mi awantury pod tytulem 'dlaczego nie moge zabierac Olafa do siebie'.
Po dzisiejszej, kolejnej... jakas furia sama w sobie mnie ogarnelam.. i az wstyd gadac, ale ani moja mama, ani ,moj tata nie byli w stanie odciagnac mnie od niego. Bilam jak sie da, gdzie sie da i tylko byle mocno.
A na zakonczenie dostalam ataku dusznosci. Z nerwow.
Nie zartuje, on mnie wykonczy. Siedze i placze, a mama powiedziala, ze jeszcze troszke, to trafie do szpitala psychiatrycznego... I wiem ze sie tak stanie...

Hej, a jak jest u Was prawnie? Czyje nazwisko ma Olaf? Czy M go uznał po porodzie? Ma go wpisanego w akcie urodzenia?
Jeśli tak to proponuje szybko wystąpić do sądu o ograniczenie opieki, ustalić daty spotkań. Jeśli nie będzie się stosował to zakaz.
Jeśli nie to w ogóle nie ma prawa niczego zrobić bez Twojej zgody. Może jeśli tak bardzo chce się widywać z synem to niech się spotyka z nim z Tobą. W jakimś neutralnym miejscu? Plac zabaw kryty?


eee, wczoraj jadłam
chyba zmuszona będę zjeść dziecku kinderki albo pójdę robić te naleśniki

Jadłam w Dubaju cudowną rzecz: naleśniki z chałwą. Niedużo tej chałwy ale taka rozpływająca się na ciepło. Do tego koniecznie jakiś cierpki lub gorzkawy sok :-) Mmmmmm :-D

Widzę że w ogóle podjadanie kwitnie ;-)
Własnie dziewczyny Walentynki tuz tuż !!!!! :-) Macie już jakieś palny ze swoimi mężami ??????? coś szczegulnego??????:happy:

ja jeszcze na sekundke.. Co sie dzieje z Klavell? I z Hanifka?

Też sie zastanawiałam. Nie czytałam długo więc nie wiem, odmeldowywała się? Przeprowadzili się już? Może nie ma netu?

A ja dwa dni nie zaglądałam bo czułam się jak zdechlak. Głowa mnie bolała tak że prawie rzygałam, do tego bóle krzyża. I @ :baffled:
A jeszcze we wtorek wieczorem poszłam ze znajomymi grać w siatę i nie dość że ledwie łażę od zakwasów (nie grałam ponad 4 lata :szok:) to jeszcze coś z oczami mi się zrobiło - jakieś mroczki, ograniczone pole widzenia itd... Na szczescie okulistka stwierdziła że wszystko ok i że to powysiłkowe było (obfita @ - to 1szy dzień był, i silne prochy p.bólowe pewnie się dołożyły).
Dobrze że chłopcy zdrowi.
Paweł w przedszkolu, Łukasz zaraz spać idzie, a ja pokulam się i porobię troszkę tu a troszkę nic ;-)
 
Jadłam w Dubaju cudowną rzecz: naleśniki z chałwą. Niedużo tej chałwy ale taka rozpływająca się na ciepło. Do tego koniecznie jakiś cierpki lub gorzkawy sok :-)

Paweł w przedszkolu, Łukasz zaraz spać idzie, a ja pokulam się i porobię troszkę tu a troszkę nic ;-)
To co, do Dubaju na naleśniki lecimy:-p Najlepszy plan o jakim słyszałam:-D
 
Witam.

Pobudka prze 6, w nocy cyrki, mnie łeb pęka, wygramoliłam się z łózka o 10 ( ale nie spałam) , nie mogłam sie podnieść....... dom ogarnięty, obiad w połowie zrobiony, pranie się keci, ja piję kawę i zajadam ryz prażony ( moje sniadanie) a mały kima od 20 minut.

Gdzie warto iśc na szaleńcze zakupy w dużym mieście? Ej miastowe to do Was pytanie. Galeria, .......... co jeszcze, muszę ta kiecę druga kupic i jakieś wystrzałowe buciki, a teraz są wyprzedaże???????? No to gdzie??????

Doti nalesniki mnia, mniam......
 
hejka.Oliwka właśnie usnęła.Mamusia troszkę odpocznie.ja tak z innej beczki.W jakich wózkach wozicie dzieciaki>Bo ja Oliwkę jeszcze w Graco Vivo,ale chciałabym zmienić na jakąś parasolkę-coś lżejszego.Myślę że już w marcu.Możecie coś polecić???
 
Witam juz w domku, po pracy.
Gagulec przegibane z nim macie. Postawa teściowej wkurzająca,ale z 1 strony się nie dziwię, jak ma słuchać, tlumaczyć i denerwować się to woli mieć zlew na wszystko. Tylko,że ludzie raczej nie godzą się na taka patologię u siebie w domu:sorry2:
Problem w tym, że jednak tolerują:crazy:

Ojej, Gagulec, to przede wszystkim zdrowia.
A po drugie - spokoju od rodzinki...

Justyna, mam ten sam problem (wyłączając miniaturki). I to jest problem... :crazy:
Spokój wskazany:tak: Problem nierówności biustu- jest i to OGROMNIASTY- nie mogę dopasować stanika bo jeda pierś w miseczce się gubi a druga z niej wypływa:szok:

Melduje sie z wieczorka!
Gagulec- zdrowka zycze...i zeby jednak nie bylo afery...chyba ze burza wskazana dla oczyszczenia atmosfery...moze tesciowa cos ruszy...


Zakupy poczynione. Kupilam 2 bluzeczki, bielizne ( tudziez na walentynki bo czerwona + panterka:rofl2:), kolczyki i kosmetyki. I napalilam sie na skore, ze stojka granatowa lub bezowa ( i sama nie wiem jaka?) ale i cena mnie troche ostudzila! Bede musiala chyba ladne oczka strzelac do J bo urodziny tuz tuz:-p:sorry2:
Afery nie było jednak bo rozum wziął górę i wyszliśmy z zasady" nie ruszać gówna bo będzie śmierdziało":zawstydzona/y: Mam nadzieję, że wkrótce się skończy sie dzien dziecka dla poniektórych

Tak na szybko napisze bo mnie az nosi.

M po tym wszystkim co robil zgrywa sie na wielkiego ojca i robi mi awantury pod tytulem 'dlaczego nie moge zabierac Olafa do siebie'.
Po dzisiejszej, kolejnej... jakas furia sama w sobie mnie ogarnelam.. i az wstyd gadac, ale ani moja mama, ani ,moj tata nie byli w stanie odciagnac mnie od niego. Bilam jak sie da, gdzie sie da i tylko byle mocno.
A na zakonczenie dostalam ataku dusznosci. Z nerwow.
Nie zartuje, on mnie wykonczy. Siedze i placze, a mama powiedziala, ze jeszcze troszke, to trafie do szpitala psychiatrycznego... I wiem ze sie tak stanie...
Harsh, współczuję. Mam kolezankę, która też ma problemu ciut podobne do Twoich i sprawa zakonczyła się sądem. On zgrywa teraz wielkiego tatusia, a ona pozwala mu na widywanie dziecka tak jak sąd przykazał.

Dziewczyny pytanie z innej beczki jaki rozmiar pampersów używacie???

Widziałyście reklamę Ikei?????? jest po prostu boska:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
.........ale w końcu to jest Twój tron.......:-D:-D:-D:-D
Huggies 4+, lub 4. Reklamy nie widziałam:no2::zawstydzona/y:

4 raz Haggisy raz Pampersy to zalezy w jakich jest promocja;-):tak::tak::tak: Dziś w Tesco kupiłam Haggisy 78 szt za 37 zł.:tak::tak::tak:


A takie cudne body małemu kupiłam , jeden za 10 zł.
No a ja wybuliłam 40zł za 60 szt:crazy:

jest 13 i 14:tak::tak::tak::tak:

A co do bodziaków to w takim zwykłym sklepie typu Pepco, Textil Market .... takie samoobsługowe sklepy z odzieżą:tak::tak: ( tanią ale nową) :tak::tak:
Jutro lecę do Textilu:-)

Jutro dzieci z zakładu J dostaja paczki świąteczne( dopiero bo z nowego budżetu) Będzie tego dwie wielgachne reklamówki słodyczy
Nie za dobrze Wam jest? JA też tak chcę:rofl2:
A co do Laptopa i kurtki...J chce zebym sobie sprawila jakies wdzianko na walentynki - lateksowe wdzianko:szok::-)No nic to - lece na allegro szukac!
Się będzie działo:-p

Własnie dziewczyny Walentynki tuz tuż !!!!! :-) Macie już jakieś palny ze swoimi mężami ??????? coś szczegulnego??????:happy:
nawet nie myślałam, bo choróbska małego przesłoniły mi cały świat

Mój napewno planuje. Kłótnia + sex lub sex+kłótnia:baffled:
a może będzie jakimś cudem niespodzianka:blink:

Oj laski - dobre jestescie z tymi opisami waszych malzow...ja doprawdy nie wiem jak oni zniosa te nasze BBspotaknie - beda kolanami swiecic:-p:-D
Mój nie zniesie, bo zapowiedział, że nigdzie nie jedzie:crazy:
 
reklama
Hruda, mi sie podobaja proste meble z Ikea, nie calkiem typowe dla dzieci. W ogole uwazam, ze nie byloby mnie stac na kupowanie takich typowo dla dzieci niestety...

Witam sie z rana ;)
Olo sie obudzil dzisiaj o 10 ! Fajnie :)
AAAAAAA ja sie cieszę jak mały obudzi się o 8:szok:

Jadłam w Dubaju cudowną rzecz: naleśniki z chałwą. Niedużo tej chałwy ale taka rozpływająca się na ciepło. Do tego koniecznie jakiś cierpki lub gorzkawy sok :-) Mmmmmm :-D

Widzę że w ogóle podjadanie kwitnie ;-)

A jeszcze we wtorek wieczorem poszłam ze znajomymi grać w siatę i nie dość że ledwie łażę od zakwasów (nie grałam ponad 4 lata :szok:) to jeszcze coś z oczami mi się zrobiło - jakieś mroczki, ograniczone pole widzenia itd... Na szczescie okulistka stwierdziła że wszystko ok i że to powysiłkowe było (obfita @ - to 1szy dzień był, i silne prochy p.bólowe pewnie się dołożyły).
Dobrze że chłopcy zdrowi.
Paweł w przedszkolu, Łukasz zaraz spać idzie, a ja pokulam się i porobię troszkę tu a troszkę nic ;-)
Słyszałam, ze tam jest przeokropnie słodka ta chałwa- nie taka jak nasza:confused:
Ja wczoraj o tej godzinie nie podjadałam:-) ... bo spałam:zawstydzona/y:
Ha sportu górą- wiosna się zbliża trzeba się troszkę poruszać:tak: ( ja wczoraj robiłam kolejny podchód do 6Wiedera:-))
 
Do góry