reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
A my możemy się w du*** pocałować bo nie ma z kim zostawić małej jak byśmy chciali gdzieś wyjść:crazy: ale uruchomiłam dziś wszelkie znajomości i na poważnie szukam tej niani:tak: więc jeśli się uda to może jakaś kolacja we dwoje a po tem? no wiadomo co potem:-) Dobra ja się żegnam bo oczka mi się zamykają a i M marudzi że cały dzień go nie było i zamiast z nim pogadać to tu siedzę. Nałóg nałogiem ale o męza też trzeba dbać bo jeszce wymieni na nowszy model:-D bez okularów:-D;-):-)
 
Oj laski - dobre jestescie z tymi opisami waszych malzow...ja doprawdy nie wiem jak oni zniosa te nasze BBspotaknie - beda kolanami swiecic:-p:-D

A co do linkow latksowych wdzianek...tu mozna dopiero boki zwijac. Zagadaka - polacz 3 dlugie paseczki z 2 krotkimi tak aby skonstruowac gorset!:-) Cena 65 zika:baffled:
No po prostu fenomenalne sa:-D:-D:-D
No ale nie poddaje sie:no: - bede szukac.:tak:
 
jest 13 i 14:tak::tak::tak::tak:

A co do bodziaków to w takim zwykłym sklepie typu Pepco, Textil Market .... takie samoobsługowe sklepy z odzieżą:tak::tak: ( tanią ale nową) :tak::tak:

U nas tez ostatnio otworzyli Pepco wlasnie i jestem zachwycona. Swietne bluzeczki Olafowi kupilam i tylko 7.99 za sztuke :)

kurczę na różnych wątkach czytam jak Wasze dzieci ładnie potrafią już mówić a u nas cały czas dupa:-:)-( kiedy ja się bede mogła czyms pochwalić....:sorry2:

Asiek, nie martw sie. Olo tez nie mowi, a jesli juz to koń. I to jak...:-D:-D

O tej porze już nic:no:

Ja tez juz nie jadam po 20...

eee, wczoraj jadłam
chyba zmuszona będę zjeść dziecku kinderki albo pójdę robić te naleśniki

Justyna, ja jak mam taka jazde na slodkie i nic nie mam, to sie czaje wokol kinderkow. Zagladam do pudelka, licze..w koncu z ciezkim sumieniem jem. Ale tylko jeden batonik :zawstydzona/y::rofl2:

siedzę schowana za laptopem z tymi lodami moimi znalezionymi,a młody jakby czuł,że cos kombinuję usiadł w łózeczku,a później wstał, po chwili się wychylam zza laptopa,a on ma noge przez szczebelki przewieszoną:szok: a tak kilka dni temu cieszyłam się,że tego nie potrafi jak Harsh pisała o Oliku. I co ja mam teraz zrobić? Wyjąć mu te szczebelki? A jak wyjdzie jak będę spała i cos odwinie? A jak wyleci mi z góry? Może się zabić??

Mialam takie same obawy, ale paradoksalnie Olo chyba skapował,że już duzy chlopak jest i bardzo grzecznie spi, swietnie usypia. A jak sie kladzie to nawet super sie przykrywa sam kolderka.
Ja wyjelam szczebelki, poniewaz znajomej synek ( z forum tutaj z reszta) w taki sposob zlamal sobie obojczyk.

zawsze to jakis plan :rofl2::confused::sorry2:

Przepraszam :zawstydzona/y: Ale strasznie mnie to rozsmieszylo.

Ja to w ogole bede miala walentynki ;) Dla mnie to chyba bardziej bedzie 'walę tynki' :p


Dziekuje Dziewczyny za odpowiedz.
Wlasnie wiecie.. on sie widuje z Olikiem.. dosc czesto.. ale chce bardziej i czesciej.. Chociaz wiem, ze dla Ola M jest bardziej jak wujek..znajomy..
Oczywiscie jestem troszke zaslepiona tym co robil i w ogole.. ale poki co..ehh..to na zamknietym :p
 
Witam Wszystkich.Dziś ja jestem pierwsza :-) widzę że wczoraj trochę żeście jeszcze siedziały przed komputerami.Tak jak myślałam z wczorajszego oglądania filmu nici.Poszliśmy spać,ale przynajmniej się wyspałam :tak: I mam dobry humorek :-D
Uciekam teraz bo mężuś przygotował sniadanko a zaraz zmyka do pracy więc uciekam sie jeszcze poprzytulać.pa
 
reklama
Witam i ja! Tuśka dziś znów strzeliła pobudkę o 6 nie wiem co jej sie poprzestawiało ostatnio:wściekła/y: ale podejrzewam że to efekt tego długiego snu w dzień:dry: jednak dziś była na tyle łaskawa że pozwoliła nam do prawie 8 jeszcze pokimać:tak: chociaż efekt tego taki że opróżniła całą swoją szafkę z ciuchami i zafundowała sobie przegląd swojej garderoby:-D zaraz się zbieramy na krótki spacerek choć za oknem ponuro i wcale mi się nie chcę. Mam nadzieję że kawka którą piję mnie postawi na nogi i przystąpie do działań z energią:-) Miłego dnia!
 
Do góry