reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Wasze dzieciaki też czasem budzą się w trakcie nocy i chcą sie bawić???/
,

nie Igor nie budzi się raczej

A co do Laptopa i kurtki...J chce zebym sobie sprawila jakies wdzianko na walentynki - lateksowe wdzianko:szok::-)No nic to - lece na allegro szukac!

Czekamy na linka może też zaszalejemy

Mąż coś planuje, ale nie chce mi powiedzieć:-:)wściekła/y:
I dobrze bo to ma być niespodzianka

Dobra ja zmykam bo sie zasiedziałam a jeszcze kąpiel , pazury do malowania i ..........;-) dobrej nocki
 
siedzę schowana za laptopem z tymi lodami moimi znalezionymi,a młody jakby czuł,że cos kombinuję usiadł w łózeczku,a później wstał, po chwili się wychylam zza laptopa,a on ma noge przez szczebelki przewieszoną:szok: a tak kilka dni temu cieszyłam się,że tego nie potrafi jak Harsh pisała o Oliku. I co ja mam teraz zrobić? Wyjąć mu te szczebelki? A jak wyjdzie jak będę spała i cos odwinie? A jak wyleci mi z góry? Może się zabić??
 
]jakim cudem się uchowały to nie wiem,ale data ważności wyszła10.2008[/B] on znowu to robi:szok:

E tam przecież były w zamrażalniku nic Ci nie będzie:no: a co do Matiego to nie wiem jak upadnie to zabić się napewno nie zabije ale może sobie cos zrobić:-( może lepiej wyjmij te strzebelki a na noc jak się kładziecie zamykaj pokój.
 
A ja właśnie zżarłam hamburgera z mac donaldsa podgrzanego w mikroweli którego mi przywiózł M z Wrocławia:zawstydzona/y:
a ja niedawno zjadlam Kebaba:-p
Justynamai Mateusz też tak próbowal wyjść i raz mu sie nawet udalo wypadl i spadl na kafelki :baffled:uderzyl sie glówką i od tamtej pory juz tak nie próbowal wyjść:no:może jednak wyjmij mu te szczebelki a jak śpi to zamykaj pokój tak jak pisze anetasa
 
reklama
Jutro dzieci z zakładu J dostaja paczki świąteczne( dopiero bo z nowego budżetu) Będzie tego dwie wielgachne reklamówki słodyczy
my dostaliśmy ze 3 tygodnie temu 2 reklamówy i B sam prawie to rozpracował a szymek do dzis czeka na paczke
popcorn zapijany colą- nie ma jak to zdrowe odżywianie :-D:-D
a ja włąsnie kosztuje zupkę ogórkową bo ugotowałam na 3 dni a jak B wróci to kurczakz pieczarkami i serem w ciescie francuskim
też kiedyś je miałam, bardzo dobre, potwierdzam. My używamy hagisów 5 i Dada 4, one sa większe,bo nie ma połówek.

Daj trochę, nie bądź chytrusica:-p
Młody cuduje z poduchą, tzn. myra się rogiem.
Coś bym zjadła,ale nie wiem co. Pizza to byłby plan doskonały tylko skąd takową wytrzasnąć na wsi o tej porze? Może naleśniki? Ze śmietana bitą... Co dobrego podjadacie, przyznać się

ja tez tak mam ze jak mnie złapie chcica to niech sie wali pali zrobie
Wiki codziennie cuduje z jaskami
Mąż coś planuje, ale nie chce mi powiedzieć:-:)wściekła/y:
a mój jak zwykle nic nie planuje bo to taka gapa
 
Do góry