reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Justyna - ja zajadam twarog z dzemem! I herbatka chilli:-)
Agnes - Stas sie nie budzi w nocy! Przesypia cale noce od 2 miesiaca zycia i przybudzal sie moze 3 razy przez ten czas...

A co do Laptopa i kurtki...J chce zebym sobie sprawila jakies wdzianko na walentynki - lateksowe wdzianko:szok::-)No nic to - lece na allegro szukac!
 
reklama
Melduje sie z wieczorka!
Gagulec- zdrowka zycze...i zeby jednak nie bylo afery...chyba ze burza wskazana dla oczyszczenia atmosfery...moze tesciowa cos ruszy...
Agulka - to troche lipa z tymi kieckami...a co do cyca! - tzn big cyca! :-p- dobry stanik push-up + wkladki silikonowe. Przed ciaza, dluuugo przed ciaza mialam 75 b - i tylko push-upy i silikonowe wkladki ratowly...moj sexapil heheh:-p:-D
Anetasa - to jednak okularki bedziesz nosic non stop nie tylko do kompa? A jakie masz oprawki, pochwal sie na zamknietym:tak::-)

Zakupy poczynione. Kupilam 2 bluzeczki, bielizne ( tudziez na walentynki bo czerwona + panterka:rofl2:), kolczyki i kosmetyki. I napalilam sie na skore, ze stojka granatowa lub bezowa ( i sama nie wiem jaka?) ale i cena mnie troche ostudzila! Bede musiala chyba ladne oczka strzelac do J bo urodziny tuz tuz:-p:sorry2:

ile masz dioprii?
po - 1 na każde
a jak plany zakupowe na niedzielle, wypala?

Tak na szybko napisze bo mnie az nosi.

M po tym wszystkim co robil zgrywa sie na wielkiego ojca i robi mi awantury pod tytulem 'dlaczego nie moge zabierac Olafa do siebie'.
Po dzisiejszej, kolejnej... jakas furia sama w sobie mnie ogarnelam.. i az wstyd gadac, ale ani moja mama, ani ,moj tata nie byli w stanie odciagnac mnie od niego. Bilam jak sie da, gdzie sie da i tylko byle mocno.
A na zakonczenie dostalam ataku dusznosci. Z nerwow.
Nie zartuje, on mnie wykonczy. Siedze i placze, a mama powiedziala, ze jeszcze troszke, to trafie do szpitala psychiatrycznego... I wiem ze sie tak stanie...

Popieram to co dziewczyny już Ci napisały ale wiadomo decyzja należy do Ciebie;-)

Dziewczyny pytanie z innej beczki jaki rozmiar pampersów używacie???


Widziałyście reklamę Ikei?????? jest po prostu boska:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
.........ale w końcu to jest Twój tron.......:-D:-D:-D:-D

Reklama boska uwielbiam ją ostatnio:-D a co do pampków to albo 4 albo 4+ i tylko pampers bo od innych się uczula:-(



Daj trochę, nie bądź chytrusica:-p
Młody cuduje z poduchą, tzn. myra się rogiem.
Coś bym zjadła,ale nie wiem co. Pizza to byłby plan doskonały tylko skąd takową wytrzasnąć na wsi o tej porze? Może naleśniki? Ze śmietana bitą... Co dobrego podjadacie, przyznać się

A ja właśnie zżarłam hamburgera z mac donaldsa podgrzanego w mikroweli którego mi przywiózł M z Wrocławia:zawstydzona/y:
 
reklama
Dobra dziewczyny ja mykam,mój luby mi truje bo mielismy oglądać razem jakis filmik.Choć przyznam że ochota mi odeszła,pewnie i tak usnę nim film się rozkręci.

To miłych pogaduchów i dobrej nocki.Narka:-)
 
Do góry