reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam z rana nie wyspana:crazy: wiem że zaraz co po niektóre mnie zaatakują że wymyślam ale moje dziecko zrobiło mi dziś pobudkę o 6 a ja od takiej wczesnej godziny odwykłam:zawstydzona/y: i żeby chociaż pozwoliła mi trochę pokimać to akurat nie byłam jej niezbędnie konieczna do jazdy na koniu na biegunach i takich tam:angry: także dzień zaczął mi się do bani mam nadzieję że dalej już będzie tylko lepiej. Popołudniu mam iść do rodziców to się okaże czy moje wymarzone niedzielne zakupy dojdą do skutku:dry:

Donkat, Maciuś ostatnio na spacerze podał rękę kobiecie, która wołała do swojego dziecka by dało jej rękę.:-D

Ostatnio ma manię robienia pa pa wszystkiemu co się oddala. Nawet jak samochód odjeżdża:-D

Majandra mamy identyczne dzieci:tak::-D tylko Tuśka robi papa tylko tym osobom na ulicy które najpierw dadzą jej cześć:-D cwaniara mała i wybrańcom oprócz standardowego papa puszcza jeszcze buziaczki:-)

Donkat co do obiecanego zjazdu za wygraną w totka to nie zapomniałam ale najpierw nos a potem bez wstydu zloyt czarownic np na Dominkanie:-):-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam!!!

a tu tak puuusto??

u na snic nowego. brak dzis humorow.

niunka spalal z nami, bo od 22 ciagle pojekiwalla przez sen i sie budzila, au nas spala grzecznie. nie wiem co to bylo. oby sie nie powtarzalo:no:

milego dzionka kobietki!!
 
to ja myslalam ze nie zdaze doczytac , ze napiszecie jak szalone a tu pustki :)
Olo tez buziaki śle, ale tylko jak cos dostanie...:rofl2::-p:-p
 
I ja witam sie!
Z czytaniem jestem na bierzaco gorzej z odpowiedziami bo jakos nastroju nie mam:zawstydzona/y:...mam nadzieje ze wybaczycie.
Wczoraj udalo mi sie sprzedac gitare J ( za jego zgoda:-p) na allegro za ladna sumke i bardzo sie ciesze - odloze na mebelki dla Stanka.
A dzis jade po zakupki na poprawe humoru...choc J mi go juz troche poprawil bo bedzie u nas juz za 2 tygodnie a nie za miesiac jak przypuszczalam:-).
U nas poza tym oki-doki procz tego ze Stas ma katar.

Milego dnia BaBonki!
 
Ostatnia edycja:
Czy Wam też cos wyskakuje, jak któras dopisuje cos do swojego posta, mi znika to co ja piszę a wyskakuje takie coś. This post has been added by another user.

Noc dobra z jedna przerwą o 4:45 na mleczko, a pobduka o 7.

Dzis tez sobie poprawię humorek i po pracy J jedziemy na zakupku, dzieci sprzedajemy rodzicom,. Mama bierza Adasia a tata zabiera Mają na tańce a póxniej do domku, tam będą na nas czekać.

Miłą niespodzinke wczoraj mielismy , na konto wpłynęła "14' pensja J, juuuuuuppppiiiii
 
A dzis jade po zakupki na poprawe humoru...choc J mi go juz troche poprawil bo bedzie u nas juz za 2 tygodnie a nie za miesiac jak przypuszczalam:-).
U nas poza tym oki-doki procz tego ze Stas ma katar.

Milego dnia BaBonki!

poprawiaj sobie humorek, poprawiaj:tak::-)
a J teraz w jakim karju sie podziewa?


no i wez tu czlowieku prawde powiedz:szok::rofl2::rofl2:
 
Czy Wam też cos wyskakuje, jak któras dopisuje cos do swojego posta, mi znika to co ja piszę a wyskakuje takie coś. This post has been added by another user.
:no:Mi nie:sorry2:

Miłą niespodzinke wczoraj mielismy , na konto wpłynęła "14' pensja J, juuuuuuppppiiiii
14sta???? oj to milo:-) Oj drzyjcie balowe sukienki - Agulka nadchodzi;-):-D

poprawiaj sobie humorek, poprawiaj:tak::-)
a J teraz w jakim karju sie podziewa?

W GB - funt rosnie ale za to emigrantow juz tam nie chca:crazy:...miala byc Hokandia ale jakos ( moze z powodu kryzysu) firma milczy:-(
 
reklama
Agulka mi też take coś wyskakuje:tak:
Cariorcia wczoraj mi jakoś umknelo ale za to dzisiaj ogromnie gratuluje i trzymam kciki za fasolkę :-)a jak tam u gina?
Harsh co za reklama cię tak denerwuje? przypominam że mialaś kiedys dać przepis na domowe pieguski:-p
mi obiadejk juz w piekarniku się piecze dostalam wczoraj nowy przepis od kolerzanki i już dziś postanowilam go wypróbować-ziemniaki zapiekane ze śmietaną 30% i czosnkiem ciekawe czy będzie dobre:sorry2:
ja codziennie ględze D o spotkaniu i on jest na TAK:-):tak:bo wie że mi na tym bardzo zależy więc stwierdzil ze jak by co to pojedziemy:happy:
no i wczoraj jeszcze rozmawialiśmy o jego pracy i kasie i doszliśmy do wnoisku że aby wyjść na prostą to D będzie musial robić caly luty po godzinach i wspominal jeszcze cos że chcą go wyslać z pracy na pół roczną delegację do krakowa i wtedy przyjeżdżal by do domu tylko na sobotę i niedzielę:crazy:stwierdzil że jak szefostwo mu cos takiego zaproponuje to zgodzi sie jedynie jeżeli wyplata będzie x2 ale to nie jest jeszcze na 100% pewne
 
Do góry