reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra jakie masz ładne zdjęcie na suwaczku slubnym

Dziewczyny jak wrzucacie film np do Youtube to logujecie się a potem prześlij film i to wszystko?????? Bo ja nieraz próbowałam i dupa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majandra jakie masz ładne zdjęcie na suwaczku slubnym
No i mnie wyprzedziłaś chciałam już to napisać w pracy ale ciągle szef czegoś chciał i nie zdążyłam (trzeba było popracować troszkę:-D)

Anetasa niania "z doskoku" to bardzo dobry pomysł ważne żeby zawsze przychodziła jedna
 
UDAŁO SIE od godziny 17 próbuję przeczytać co dzisaj napisałyście ale w między czasie musiała zrobic zupe pobawić się z Julą nakarmic ja położyć spać itp


Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.

:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-):-):-):-) GRATULUJE GRATULUJE GRATULUJE


A ja namieszałam z tymi sukienkami.
Kupiłam ta z rekawkiem, ~~BE BEAUTIFUL~~ tu.38~~ 34 - 46 KOLORY (543144438) - Aukcje internetowe Allegro

ale jakos tako, mi sie zmieniło i ja odmówiłam i wziełam inna~~EXCLUSIVE DRESS~~4 KOLORY~ tu.38~~ 34-46 (536399243) - Aukcje internetowe Allegro

Ale namieszałam sobie.

Aga sukienka bardzo ładna a co do kolejnej to stawiam na zieloną jest śliczna:-):-):-):-)


A ja umrę z bólu,ale zrobię sobie cycki. ?

Justyna nawet nie wiesz jak ja często o tym myśle, nie sadziłam że moje cycki beda takie straszne:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Moje dziecko wraca do stanu normalności :tak: Już ma dobry humor, śmieje się, dużo się sam bawi :tak::-D To znaczy że w końcu wyzdrowiał. :-D Monia, mam nadzieję że Twoje dzieciaczki też się wykaraskaja szybko.

no i super dzielna mama przetrwala ciężki okres:-)


dzisiaj po prawie 2 tyg nieobecności zagościłam w pracy i miałam miła niespodziankę tzn 8 godzin szkolenia BHP:-D:-D
w sobote mamy firmowy bal w zameczku juz się nie mogę doczekać:-)
 
Luandzia- my nie mamy miesiecznie tyle co Twój W miał z lewym umów!!!!.
może nie precyzyjnie się wyraziłam ...W ma taki system że sjest zatrudniony na pół etatu a reszta to prowizje na które wystawia faktury od maja 2008 do stycznia 2009 dostawał jeszcze takie tymczasowe wynagrodzenie do czasu aż nie pozyska klientów teraz jest skazany właściwie tylko na siebie ...
ale może nie będzie tak źle bo dzisiaj mi powiedział że od marca chyba zatrudni się na pół etatu u swojego klienta któremu prowadzi rożne sprawy
możliwe też że będzie uczył w jakiejś tam szkole studenciorów ale to jeszcze nie jest pewne
Wiem że to może się wydawać dużo ale na prawdę staramy się żyć oszczędnie zwłaszcza ostatnio a i tak nie możemy nic odłożyć same kredyty i niania to koszt rzędu 3000 tysięcy nie mówiąc o innych opłatach :-(
Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.
GRATULACJE !!!
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje, jutro ide do gina, zobaczymy co powie oprócz tego ze jest bardzo wcześnie. Trzymajcie kciuki proszę.

Anetasa - taka jedna dorywcza niania to moim zdaniem bardzo dobry pomysl.
Asiek - ale fajnie, impreza firmowa, zazdroszczę :happy:
Majandra - bardzo ladne zdjęcie, bylaś śliczną panną młodą.
Agulka - osobiście to by mi nie przeszkadzało, jakbym poszla w podobne towarzystwo w tej samej kiecce, najwyżej bolerko bym zmieniła, albo fryzurę i dodatki. Ale przyznam, że ja to nie zwracam zbyt wielkiej uwagi na ubiór, poza tym jestem pod tym względem chytra. A moze masz jakąs starszą sukienkę, która by się nadawała na ta drugą okazję?

Dziewczyny - ponawiam pytanie co do Łodzi, jak każdej z Was byłaby lub nie byłaby odpowiednia?
 
reklama
Carioca, mi Łódź pasuje, bo mam tam rodzinę, wtedy bym z Maciusiem przyjechała.
Ja narazie nie mogę się wypowiedzieć bo nie wiem co M na to:sorry2: muszę najpierw z nim pogadać.
Carioca ja kciukasy trzymam już i to bardzo bardzo mocno:tak: puściłam tylko na chwilę żeby tu coś napisać;-)
Będę się powoli żegnać bo nareszcie czas do domku się zbierać a dziś strasznie mi się czas dłużył. Miłej nocki kochane!:-)
 
Do góry