reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no wlaśnie Monia, co to za wziewy? czym ile takie coś kosztuje? Bo tak się zastanawiam,czy nie zrobiłoby to dobrze Mateuszowi skoro on co chwila coś łapie

Ola ma taką tubę
INHALATOR Babyhaler firmy GlaxoSmitKline (541908644) - Aukcje internetowe Allegro
do której wklada się wziewy i codziennie rano i wieczorem musi dostać po jednym wziewie(tak zapobiegawczo) a w razie dusznoścci ma inne mocniejsze które rozszerzają oskrzela i ulatwiają oddychanie a musi to mieć bo ma podejrzenie astmy i leczy się u arelkologa ale ostatnio coraz częściej zastanawiam sie nad kupnem nawilżacza powietrza takiego co dodatkowo oczyszcza te powietrze
 
reklama
o matko! nadrobilam WSZYSTKO! normalnie dumna jestem z siebie :-D
szybciutko melduje, ze piotrus ma nadal katar. najgorzej jak zasnie na plecach- wszystko mu splywa do gardla i zaczyna sie dusic. ale jak tylko nakroilam mu czosnku do lozeczka wszystko minelo jak reka odjal :tak:


Iza, a w czym dajesz Piotrusiowi mleko? I czy dajecie dzieciom jeszcze mleczko przed snem, po kąpieli?
w kubku z rurka. takim samym w jakim od dawna daje mu wode czy sok. justyna i kasia maja takie same. od czasu tej grypy zoladkowej nie podaje juz mleka wieczorem.

Czym zatrzymać biegunkę jak smecty nie chce, ORS nie chce, zjadł trochę banana i sra na potęgę?! help
smecte i gastrolit mozesz spokojnie dodawac np. do kaszki.

Muszę się pochwalić że moja córka wczoraj pierwszy raz powiedziała do mnie kocham Cię :-) myślałam że się rozpłynę muszę kiedyś nagrać jak mówi i zamieścić na zamkniętym
o jejku! ja juz tez chce! :sorry2:
Mam pytanie: Od kiedy tzn do jakiego roku zycia nasze wrzesniatka beda spaly w lozeczkach ze szczebelkami? kiedy jest pora na zmiane legowiska? od czego to zalezy?

Matko, ja jakis osobny watek powinnam zalozyc heheh Fasola - Hrudy - jej 1000 pytan do :-D;-):-D:rofl2: co by nie zasmiecac tegoo...
watek zakladaj JUZ!
co do lozka- gdzies w marcu, kwietniu bedziemy remontowac piotrusiowi pokoj i wtedy kupimy mu rozkladany fotel- taki o jakim pisala anetasa. u kolezanki sie sprawdzil. tylko hmmm... najpierw musimy sie wyprowadzic do osobnego pokoju :dry: ach to moje lenistwo... :-p

ja planuję na wiosnę kupić Tuśce rozkładaną sofę ale takż która rozkłada się jak materac na podłodze bo ona często budzi się w nocy bo jej miejsca brak w łóżeczku taki już niej senny akrobata:-D a że narazie bałabym się ją położyć na wyższym łóżku bo obawiam się że mogłaby spaść w nocy to pomyśłałam o czymś takim b z tego nawet jak się zsunie to nie poczuje:no:
no wlasnie

Hruda, ja bym kołyski nie kupowała. No chyba, że chcesz dziecko do ciągłego kołysania przyzwyczaić. :-p
:tak:

Majandra daj luzu :) ja Kube nosiłam na rękach praktycznie pół roku i co wyrósl z tego a ja czasem tęsknie za tym. Takie chwile są tylko raz ..... czasem tylko raz na jakiś czas :)
taaaaa... a kuzynka swoja core tak hustala na rekach ponad 2 lata. jak sie mala po 10 razy w nocy budzila i domagala hustania to M plakala bo rano do pracy... ze nie wspomne o jej kregoslupie.


No właśnie z tymi mieszkaniami wojskowymi to już chyba teraz tak nie dokońca idealnie jest. Owszem kiedyś dawali ale teraz w obecnych czasach chyba z tym gorzej:baffled:
a nie jest tak, ze jesli nie masz swojego mieszkania i wojsko ci go nie zagwarantuje to placa miesiecznie kilka stowek?

Z tymi plecami tak zawsze jest, ale z drugiej strony można próbować. No ale faktem jest , że nie wyobrażam sobie wyjechać i zostawić małego.!!!!
jak moj M byl pol roku na szkole to razem z nim byly dziewczyny, ktore zostawily w domu kilkumiesieczne maluchy! a kiedys jak wracalam autokarem z wloch jechala ze mna babka, ktora zostawila na ponad pol roku 3 miesieczna coreczke i zastanawiala sie, czy mala ja pozna... wspolczuje... czasem w zyciu sa takie sytuacje...

Agulka syrop cebulowy na jaki jest wlaściwie kaszel?
kazdy :-D

Mamy wodę grzaną junkersem i do czasu remontu mieliśmy junkers starego typu teraz mam nadzieję że te rachunki trochę zmaleją:baffled:
u nas zmalaly prawie o polowe!

ja miałam paskudny dzień w pracy dramat moja przyjaciółka wczoraj urodziła ale masakra dzidziuś się zaklinował i musieli go wyciągać próżnociągiem
przed chwilą dzwoniła babcia że jest już w kiepskim stanie i chce zobaczyć Zuzię niech ten tydzień się już skończy :crazy:
wspolczuje mai :-( ale najwazniejsze, ze juz jest dobrze.
co z dziadkiem?

Mój P padł. Poszedł uspać Oskarka i sam zasnął. Jest niesamowity: w nocy w pracy, rano śpi 4 godziny, potem 6 godzin spędza na górce ucząc i znowu na noc do pracy. I tak jedzie cały ten tydzień. Może przyszły też. Normalnie mój małż mnie zaskakuje.
czy twoj P uczy jazdy na nartach???

nie tylko Doti ja też ;-)
u nas tez pieknie bialo... ale co sie spodziewac skoro wszystkie mieszkamy obok siebie? :-D

w poniedziałek ponownie mu to zszyli wbijając wcześniej osiem zastrzyków w podniebienie (igłą grubości zapałki) bo okazało się że wcześniej dali za słabe nici no i teraz czekamy co dalej...
mam nadzieje, ze tu juz konczy sie jego meczarnia.

o jesusicku! to juz tyle godzin??? :szok::szok::szok: ide spac! dobranoc :-)
 
Justyna a jak długo trzymała Twoja mama ten syrop na piecu, przecież od ciepła cebula fermentuje
yy,no nie wiem, u nas były 3 chętne pyski do syropku, więc pewnie nie za dlugo, 2-3 dni i robił się następny

Ola ma taką tubę
INHALATOR Babyhaler firmy GlaxoSmitKline (541908644) - Aukcje internetowe Allegro
do której wklada się wziewy i codziennie rano i wieczorem musi dostać po jednym wziewie(tak zapobiegawczo) a w razie dusznoścci ma inne mocniejsze które rozszerzają oskrzela i ulatwiają oddychanie a musi to mieć bo ma podejrzenie astmy i leczy się u arelkologa ale ostatnio coraz częściej zastanawiam sie nad kupnem nawilżacza powietrza takiego co dodatkowo oczyszcza te powietrze
to chyba dla Mateusza odpowiedniejsze byłyby jakieś inhalacje:dry: muszę obgadać to albo z naszą dr albo z szalonym aptekarzem:-p
 
Ola ma taką tubę
INHALATOR Babyhaler firmy GlaxoSmitKline (541908644) - Aukcje internetowe Allegro
do której wklada się wziewy i codziennie rano i wieczorem musi dostać po jednym wziewie(tak zapobiegawczo) a w razie dusznoścci ma inne mocniejsze które rozszerzają oskrzela i ulatwiają oddychanie a musi to mieć bo ma podejrzenie astmy i leczy się u arelkologa ale ostatnio coraz częściej zastanawiam sie nad kupnem nawilżacza powietrza takiego co dodatkowo oczyszcza te powietrze

moja koleżanka ma coś podobnego
inhalator NEBULIZATOR MEDEL Family-kurier 0 ZL|IMF (533065817) - Aukcje internetowe Allegro

i to by był lepsze bo ma szersze zastosowanie
 
justyna- mi mama tez robila inhalacje jak bylam mala, tyle ze innym sposobem :-( wrzatek w garnku, ja nad garnkiem a na mojej glowie recznik. a ze tego baaaardzo nie lubilam to efekt jest taki, ze od 6 roku zycia mam paskudnie poparzone ramie :no:

ale ja juz mialam spac :angry: doti, luandzia czy u was tez tak pieknie sypie? u nas nie widac drugiej strony ulicy :-) jutro sanki obowiazkowe, mimo kataru. chociaz 15 minut :-)
 
justyna- mi mama tez robila inhalacje jak bylam mala, tyle ze innym sposobem :-( wrzatek w garnku, ja nad garnkiem a na mojej glowie recznik. a ze tego baaaardzo nie lubilam to efekt jest taki, ze od 6 roku zycia mam paskudnie poparzone ramie :no:

ale ja juz mialam spac :angry: doti, luandzia czy u was tez tak pieknie sypie? u nas nie widac drugiej strony ulicy :-) jutro sanki obowiazkowe, mimo kataru. chociaz 15 minut :-)
U nas nic nie sypie..wiosna powoli puka w szyby heheh
Co do parowek tez mi mama tak robila - recznik+micha+napar z rumianku i jechane...i bańki:-) Pamietacie bańki? Dobrze robily na przeziebienia:tak::-)
 
ja tez pamiętam bańki czarny bez z miodem i cytryną polopiryne i te nasiadówki nag garnkiem tez no i moc czosnku
tak kiedys nas leczono i nic nam nie jest więc trzeba to szanowac i wrócic do tego
a jeśli chodzi o bańki to u nas stawiała je babci aale ona ma juz nie ten umysł ale słyszałam ze są bańki bez ogniowe można je w aptece kupic i mają instrukcję co i jak
 
reklama
Do góry