reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Co do ciuszków to też tak mam. Moja przyjaciółka ma córcię w maju kończy 5 lat i zawsze wszystko trzymała dla mnie także w efekcie mam już nawet dla Tuśki kurtkę na zimę na 4 latka:-)
 
reklama
Anetasa super niespodzianka od szefowej.
Ja dostalam na jesieni taki spadek bo znajomi wracali na stale do PL z coreczka 3 letnia.Dostalismy tyle zabawek,ksiazeczek i ubranek jeszcze na wyrost ze oddzielny pokoj by sie na to przydal:-D

Co do ciuszków to też tak mam. Moja przyjaciółka ma córcię w maju kończy 5 lat i zawsze wszystko trzymała dla mnie także w efekcie mam już nawet dla Tuśki kurtkę na zimę na 4 latka:-)

i to jest fajne, ze ludzie umieja sie podzielic. ja tez jak moge, to pozyczam, lub daje, bo sama lubie gdy ktos mnie wspomoze;-)
 
Ja tez tak rozdalam wszystkie ubranka po Fabianku i grosza za to nie wzielam ale zwrotow juz nie bylo:no:I dopiero ta moja kolezanka mi tyle dala i tylko ona jak narazie.jeszcze dodam ze Fabka chrzestny ma dwie corki 6 i 4 latka ale jakos sie nie chelpi do oddawania.
 
Ja jeszcze za nim w ciązy byłam to wiedziałam że jak kiedyś będę miała córeczkę to mi ją moja przyjaciółka ubierze bo od kiedy pamiętam odkładała wszystkie ciuszki dla mnie a m się wściekał i uparcie twierdził że będzie mieć syna:-D
 
Wpadłam tylko na chwilę i nawet nie zdążyłam poczytać co tam u was :zawstydzona/y:
ja miałam paskudny dzień w pracy dramat moja przyjaciółka wczoraj urodziła ale masakra dzidziuś się zaklinował i musieli go wyciągać próżnociągiem jest strasznie pocięta więc nie może się nawet ruszyć a dziecko ma krwiaka na główce teraz jadę do mojego dziadka bo przed chwilą dzwoniła babcia że jest już w kiepskim stanie i chce zobaczyć Zuzię niech ten tydzień się już skończy :crazy:
 
Ojejku, no to Maja się wycirpiała! Dużo zdrowia dla niej i dla dzieciaczka życzę!

My byliśmy na spacerku i Oskarek sporą część szedł na nogach pchając sanki :tak::-D
Tylko jacyś kolesie zaczeli w nas rzucać kulkami, mnie trafili mocno w nogę. Wyraźnie celowali w Oskara.:szok::no::no::crazy: Ja nie wiem co to za ludzie chodzą po świecie.
 
Doti to nie do pomyślenia, żeby w dziecko celować świat zwariował a wraz z nim ta nasza współczesna młodzież. Jak wiecie u mnie jest na feriach moja kuzynka ona w tym roku kończy 18 lat jak mi opowiada co się w szkołach teraz wyrabia :szok: normalnie szok. Ja nie wiem co to będzie jak nasze dzieci pójdą do szkoły:no:
 
Ojejku, no to Maja się wycirpiała! Dużo zdrowia dla niej i dla dzieciaczka życzę!

My byliśmy na spacerku i Oskarek sporą część szedł na nogach pchając sanki :tak::-D
Tylko jacyś kolesie zaczeli w nas rzucać kulkami, mnie trafili mocno w nogę. Wyraźnie celowali w Oskara.:szok::no::no::crazy: Ja nie wiem co to za ludzie chodzą po świecie.

juz widze jaka mamusia była dumna :-):-) gdyby nie te debile:wściekła/y::wściekła/y: sorki ale inaczej nie moge ich nazwac...



Doti to nie do pomyślenia, żeby w dziecko celować świat zwariował a wraz z nim ta nasza współczesna młodzież. Jak wiecie u mnie jest na feriach moja kuzynka ona w tym roku kończy 18 lat jak mi opowiada co się w szkołach teraz wyrabia :szok: normalnie szok. Ja nie wiem co to będzie jak nasze dzieci pójdą do szkoły:no:

no tez sie tego boję, czasy coraz gorsze a rodzice maja coraz mniejszy autorytet :zawstydzona/y:


a ja sie dzisiaj wkurzyłam
bylam na soacerku z Jula i komórka mi wypadła z kieszeni i ja zgubiłam:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
 
tak na szybko byłam w trakcie robienia syropu z cebuli poszatkowałam ją i stało się nieszczęscie szymek wysypał na nią kakao i mam pytanie czy mogę zrobic ten syrop z kakao bo szkoda mi cebuli a wiecej nie mam dzis???????????
 
reklama
no tez sie tego boję, czasy coraz gorsze a rodzice maja coraz mniejszy autorytet :zawstydzona/y:
a ja sie dzisiaj wkurzyłam
bylam na soacerku z Jula i komórka mi wypadła z kieszeni i ja zgubiłam:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:

Ja się pocieszam że Tuśka ma kuzyna ledwie miesiąc starszego ale może razem pójdą do szkoły no i mam nadzieję że kuzyn ją zawsze obroni w końcu to chłopak;-)
A co do komórki to też bym się wk***:wściekła/y: współczuję
 
Do góry