reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witajcie kochane
Hrudzia właśnie miałam Ci pisac o prawach kobiet w ciąży ale widze, że Wy juz wszystko obcykałyście:tak::tak:

dziewczynki mam do Was pytanko czy czytałyście ksiązke "Język dwulatka" bo ja zastanawiam się czy warto ja kupić....

Asiek polecam ta ksiazke:tak:
 
reklama
nie ukrywam że, wojsko kusi mieszkaniem. Jak to jest w praktyce to jeszcze nie wiem.
ale ja wiem:sorry2: mieszkania super, ale czynsz:szok::szok::szok::szok:
U nas czynsz za mieszkanie 2 pokojowe w spółdzielni ponad 200zł a w wojsku ponad 400zł:szok: Na osiedlu wojskowym stoi ogromna ilośc psutych mieszkań do wzięcia , ale mały chętnych ze względu własnie na ten czynsz
 
witajcie kochane
Hrudzia właśnie miałam Ci pisac o prawach kobiet w ciąży ale widze, że Wy juz wszystko obcykałyście:tak::tak:

dziewczynki mam do Was pytanko czy czytałyście ksiązke "Język dwulatka" bo ja zastanawiam się czy warto ja kupić....

Ja mam i właśnie co chwilę ją podczytuję. Dzięki niej jeszcze żyję :-D Warto, mi jej wskazówki pomagają wymyślić strategię :-D

Podpislam orzeczenie ze z koncem urlopu wychwawczego czyli 23 stycznie br podpisuje wypowiedzenie umowy o prace za POROZUMIENM STRON. ( pracowalam na czas nieokreslony 8 lat!) czy to cos zmienia? Wg moich obejrzanych stron prawnych ja moge sie od tej umowy uchylic a pracodawca widzac kwit ze jestem w ciazy nie ma prawa mnie zwolnic.
Gagulec - wlasnie jaki egzamin sprawnosciowy? Czy twoj malz jest mundurowym?
Asiek - ja mam, zaczelam czytac...ale jakos ostatnio mysli mam kolo innej ksiazki ( Malzenstwo XXI)..

Zdaje się Hruda, że tak właśnie jest. Zadzwoń sobie może do PUP, tam jest zawsze jakiś prawnik, doradzi Ci.
 
Egzamin do przodu- na piąteczkę:tak: Nie jest mundurowym, dopiero teraz chce zmienić profesję i nie ukrywam że, wojsko kusi mieszkaniem. Jak to jest w praktyce to jeszcze nie wiem.
Co do moich planów wojskowych-mnie wojsko ciągnie ze względu nie na korzyści materialne- od zawsze podobały mi się kobiety w mundurach ( bez żadnych skojarzeń, proszę:-D). Muszę się wsiąść ostro za siebie i troszkę poćwiczyć, podpatrzeć jaka droga jest od w-f do zatrudnienia i przede wszystkim dowiedzieć się jak to wojsko wygląda z punktu widzenia kobiety i jakie są perspektywy szkoleniowe. Troszkę mnie przeraża szkoła oficerska , a dokładnie język angielski- bo noga z niego jestem:zawstydzona/y:

Ja mam koleżankę która pracuje w wojsku. Oprócz egzaminu sprawnościowego musiała jeszcze przejść testy psychologiczne i chyba miała jeszcze jakiś egzamin z wiedzy ogólnej i angielskiego. Pracuje w straży grznicznej ale szczerze mi powiedziała że gdyby nie to że miała plecy by się nie dostała:no: co do szkoły oficerskiej to po tych wszystkich testach i egzaminach wyjechała chyba na 3 albo 4 miesiące (nie chce kłamać a wyleciało mi z głowy gdzie ona to była) w tym czasie miała chyba 3 albo 4 przepustki i przyjeżdżała do domu na wekendy. Teraz z pracy jest bardzo zadowolona i mówi że warto było:tak:
 
Ja mam koleżankę która pracuje w wojsku. Oprócz egzaminu sprawnościowego musiała jeszcze przejść testy psychologiczne i chyba miała jeszcze jakiś egzamin z wiedzy ogólnej i angielskiego. Pracuje w straży grznicznej ale szczerze mi powiedziała że gdyby nie to że miała plecy by się nie dostała:no: co do szkoły oficerskiej to po tych wszystkich testach i egzaminach wyjechała chyba na 3 albo 4 miesiące (nie chce kłamać a wyleciało mi z głowy gdzie ona to była) w tym czasie miała chyba 3 albo 4 przepustki i przyjeżdżała do domu na wekendy. Teraz z pracy jest bardzo zadowolona i mówi że warto było:tak:
:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Gagulec moja przyjaciolka ma meza zolnierza zawodowego. Mieszkanko dostali 10 lat po slubie.
 
reklama
Do góry