reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hurda a Ciebie zwolnili czy wygasla ci umowa?
z tego co pamiętm to wygasła, ale jak była w ciąży jeszcze w czasie jej trwania to muszą przedłużyć:tak:

ja w pierwszej ciąży bardzo chciałam dziewczynkę i w drugiej też, bo pragnęłam by Maja miała siostrę tak na przyszłośc, bo ja mam brata, ale kontakt z nim mizerny. A teraz nie zamieniłabym mojego Dudusia:no: na dziewczynę

Ja smarczę, leczę się tabletkami Sudafet i specyfikem z czosnku ( troche go zmodyfikowałam bo dodałam miód) i smakuje nawet dziecim:tak:. Maja smarcze też, Adaś jak na razie sie jeszcze trzyma:tak:
 
reklama
witajcie kochane
Hrudzia właśnie miałam Ci pisac o prawach kobiet w ciąży ale widze, że Wy juz wszystko obcykałyście:tak::tak:

dziewczynki mam do Was pytanko czy czytałyście ksiązke "Język dwulatka" bo ja zastanawiam się czy warto ja kupić....
 
Gagulec egzamin sprawnościowy? A co stara sie na plicjanta czy wojskowego czy klawisza. czy...... A jak tam Twoje plany "wojskowe" narzeczona mojego kuzyna jest kapralem
 
Podpislam orzeczenie ze z koncem urlopu wychwawczego czyli 23 stycznie br podpisuje wypowiedzenie umowy o prace za POROZUMIENM STRON. ( pracowalam na czas nieokreslony 8 lat!) czy to cos zmienia? Wg moich obejrzanych stron prawnych ja moge sie od tej umowy uchylic a pracodawca widzac kwit ze jestem w ciazy nie ma prawa mnie zwolnic.
Gagulec - wlasnie jaki egzamin sprawnosciowy? Czy twoj malz jest mundurowym?
Asiek - ja mam, zaczelam czytac...ale jakos ostatnio mysli mam kolo innej ksiazki ( Malzenstwo XXI)..
 
Ostatnia edycja:
Podpislam orzeczenie ze z koncem urlopu wychwawczego czyli 23 stycznie br podpisuje wypowiedzenie umowy o prace za POROZUMIENM STRON. ( pracowalam na czas nieokreslony 8 lat!) czy to cos zmienia? Wg moich obejrzanych stron prawnych ja moge sie od tej umowy uchylic a pracodawca widzac kwit ze jestem w ciazy nie ma prawa mnie zwolnic.

nie ma żadnego znaczenia w momencie kiedy jesteś w ciąży do dnia porodu masz zapewnioną pracę :tak::tak:
 
Czesc dziewczynki wpadlam na momencik powiedziec ze zyje.U mnie zycie toczy sie toczy na wysokich obrotach,tydzien temu moje urodzinki w domu w sobote dla znajomych w poniedzialek bylismy w Manchesterze zalatwiac paszport dla Andzi a jutro sa urodziny Fabusia w szkole a w sobote balanga w domu wiec masa pracy przedemna.
Pozatym zyje juz wyjazdem do PL 12 lutego.Zaczelam robic sobie rozpiske na te 10 dni w polsce co mam do zalatwienia i wychodzi na to ze czas zleci jak z bicza strzelil.Masa,masa zalatwiania przedemna i nie ukrywam ze wiekszosc czasu chce spedzic z mama.
Majandra jesli chodzi o nasze spotkanie to napisz w jaki dzien tygodnia najlepiej Tobie pasuje.Sorki ze tam pytam ale naprawde bede miala mlyn.
 
reklama
Gagulec egzamin sprawnościowy? A co stara sie na plicjanta czy wojskowego czy klawisza. czy...... A jak tam Twoje plany "wojskowe" narzeczona mojego kuzyna jest kapralem

Gagulec - wlasnie jaki egzamin sprawnosciowy? Czy twoj malz jest mundurowym?
.

Egzamin do przodu- na piąteczkę:tak: Nie jest mundurowym, dopiero teraz chce zmienić profesję i nie ukrywam że, wojsko kusi mieszkaniem. Jak to jest w praktyce to jeszcze nie wiem.
Co do moich planów wojskowych-mnie wojsko ciągnie ze względu nie na korzyści materialne- od zawsze podobały mi się kobiety w mundurach ( bez żadnych skojarzeń, proszę:-D). Muszę się wsiąść ostro za siebie i troszkę poćwiczyć, podpatrzeć jaka droga jest od w-f do zatrudnienia i przede wszystkim dowiedzieć się jak to wojsko wygląda z punktu widzenia kobiety i jakie są perspektywy szkoleniowe. Troszkę mnie przeraża szkoła oficerska , a dokładnie język angielski- bo noga z niego jestem:zawstydzona/y:
 
Do góry