reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wczoraj sie wybyczylam caly dzien i wieczorem nie dalalm P spac:zawstydzona/y:, a on taki zdziwiony, ze niby chora a ochotke na bara-bara mam, a ja mu sypnelam tekst Tygryska, ze jak cialo i umysl wypoczete, to i na seksik sie ma ochote:-D:-D:-D:-Di jak chce tak czesciej, to niech bardziej o mnie dba:-D:-D:-D:-D
eeeeee tam wymieramy, po prostu wieczory spedzamy w inny sposob;-)
cwaniara:baffled:;-):-D

Dziewczeta - macie jakies doswiadczenia albo o uszy wam sie obilo jak to jest z domami od deweloperow - stan deweloperski, surowy zamkniety, ...bo sie napalilam za az huczy:-). Czy to warto? Znalazlam kilka.Cana nie taka atronomiczna, , mam swoje mieszkanie ktore moge sprzedac, dolozyc kredyt bo J ma zdolnosci. Poza tym sa sliczne blizniaki, nie duze, parterowe, ze swietnym wykonczeniem ( dachowka Braas, piec Junkers, marmurowe parapety, garaz z kostka, tarasy itp), niedaleko mojej mamy gdzie jest i szkola i przedszkole, normalne autobusy nie pks, i nawet az takich korkow do centrum nie ma...jest wtedy szansa na swoj wlasny gabinet, na wiosce ale za 10 lat wioski to juz chyba nie bedzie tylko prezna dzielnica Gdanska...
 
reklama
No to i ja się witam. Wczoraj cały dzień się kiepsko czułam, ciągle spać mi się chciało i głowa bolała. Ale dziś już lepiej. Na spacerku już byliśmy (piękna pogoda), na piechotkę do sklepu poszliśmy (Donkat może pamięta jaka to odległość), bałam się, że Maciuś nie da rady, ale jakoś wróciliśmy, troszkę go na ręce wzięłam i doszliśmy. Teraz bawi się z tatą, a ja się powoli za obiad biorę.
 
Jak ja Wam zazdroszczę tych spacerków. U nas choroba no i pogada brzydka. O słoneczku można tylko marzyć. Szkoda mi mojego szkraba, bo zakłada sobie kozaczki i woła ;dada, patrzy sie przez okno i ma smutną minkę jak mu mówię, że nic z tego......

Hrudzia
z tego co piszesz to super okazja i warunki, moja kuzynka tak kupiła mieszkanie w Gdańsku ale szczegółów nie znam, niestety...... więc nie pomogę

Donkat widzę , że wczoraj wieczorem nie próżnowałyśmy.....;-):tak::tak:

Szukam jakiegoś seksownego wdzianka na Walentynki..... :tak::rofl2: myślę o jakiejś małej perwersji...:szok:. pierwszy raz w życiu..:sorry:.... stawiam ,że mojemu J się spodoba....:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
witam i ja:-)
staram się być na bierząco jakoś was podczytuje ale żeby coś napisać to jakoś ostatnio czasu brak:-p
wczoraj caly dzień mialam gości najbierw byla szwagierka z 5 letnia córeczką a gdy ona wyjeżdżala to przyjechala moja mama no i siedzieli do wieczora:-)a dzis znów czekam na gości zaraz przyjedzie brat z bratową i 2 letnią Olivką:tak:
melduje tylko że u nas wszystko ok , dzieci zdrowe, mama z zadowolona bo caly czas się coś dzieje i niemam czasu na nude:-)
Dużo zdrówka dla Oskarka i Adasia :happy:żeby szybko sie wykurowali i mogli wkońcu wychodzić na te upragnione spacerki:tak:
a i o obumarciu naszego forum to nawet nie myślcie bo ja sobie już nie wyobraża netu bez BB:no::rofl2:jesteście jak narkotyk:tak::-D
 
dzis juz jestem w pelni sil, energia mnie rozpiera!!!
slonko piekne swieci, az sie cche zyc! za oknem wiosna!!:-D
Jak wiosna...u nas wczoraj napadalo a dzis breja i bardzo depresyjnie...ciz, znow wieczor spedze z "mecenasem" gdanskim w dodatku:-p:-D;-)

Donkat widzę , że wczoraj wieczorem nie próżnowałyśmy.....;-):tak::tak:

Szukam jakiegoś seksownego wdzianka na Walentynki..... :tak::rofl2: myślę o jakiejś małej perwersji...:szok:. pierwszy raz w życiu..:sorry:.... stawiam ,że mojemu J się spodoba....:tak::tak::tak:
Jakies lateksy czy bardziej hardcorowo? Moje libido cos oslablo ostatnio...glupol z tego mojego J:sorry::baffled:

A u Staska wszytko git. Badania usg brzuszka wyszly znakomicie. A apropos wrzaskow i krzykow...mlody zrobil rozpirduche w poczekalni wchodzac po kilkamascie razy na lawki, parapety i inne ustrojstwa:wściekła/y::szok: ale na lezance w gabinecie lekarskim lezal jak zaczarowany:szok:...pod koniec pomogla komorka ale i tak byl grzeczny:szok:

I dowiedzalam sie ze jakby nigdy nic odeszla z przychodni Stasiowa pediatra. Nie byla az tak rewelacyjna tzn bez zastrzezen ale prowdzila go od poczatku i znala to i owo...a tu bedziemy miec jakas nowa...byleby nie byla gorsza od poprzedniczki:baffled:
 
dopiero wrocilam z zakupkow. kupilam naszej babci ksiazk, bo ona lubi poczytywac romansidla, dziadkom julitki wyborowe czekoaldki w pieknym opakowaniu,a mojej mamie torebke:-)

Na spacerku już byliśmy (piękna pogoda), na piechotkę do sklepu poszliśmy (Donkat może pamięta jaka to odległość), bałam się, że Maciuś nie da rady, ale jakoś wróciliśmy, troszkę go na ręce wzięłam i doszliśmy. Teraz bawi się z tatą, a ja się powoli za obiad biorę.

pamietam, pamietam, jak na pierwszy raz na nozkach to i tak daleko;-):-)

ja uwielbiam patzrec przez okno jak Julitika ida z P pieszo do sklepu. ona taki krasnal przy tym wielgusie....:-D

Szukam jakiegoś seksownego wdzianka na Walentynki..... :tak::rofl2: myślę o jakiejś małej perwersji...:szok:. pierwszy raz w życiu..:sorry:.... stawiam ,że mojemu J się spodoba....:tak::tak::tak:

ej, ja tez mysle o czyms pikantniejszym. ale nie chodzi mi bielizne, a cos z sexshopu, tylko nigdy taM NIE BYLAM:zawstydzona/y:

Jakies lateksy czy bardziej hardcorowo? Moje libido cos oslablo ostatnio...glupol z tego mojego J:sorry::baffled:

A u Staska wszytko git. Badania usg brzuszka wyszly znakomicie. A apropos wrzaskow i krzykow...mlody zrobil rozpirduche w poczekalni wchodzac po kilkamascie razy na lawki, parapety i inne ustrojstwa:wściekła/y::szok: ale na lezance w gabinecie lekarskim lezal jak zaczarowany:szok:...pod koniec pomogla komorka ale i tak byl grzeczny:szok:

I dowiedzalam sie ze jakby nigdy nic odeszla z przychodni Stasiowa pediatra. Nie byla az tak rewelacyjna tzn bez zastrzezen ale prowdzila go od poczatku i znala to i owo...a tu bedziemy miec jakas nowa...byleby nie byla gorsza od poprzedniczki:baffled:


pewnie, ze glupol. zeby miec taka kobiete i jej nie wykorzystywac do bolu:-D:-D:-D

swietnie, ze usg Stasia wyszlo pomyslnie:tak:

oby nie byla gorsza, wlasnie:tak:
 
Dziewczeta - macie jakies doswiadczenia albo o uszy wam sie obilo jak to jest z domami od deweloperow - stan deweloperski, surowy zamkniety, ...bo sie napalilam za az huczy:-). Czy to warto? Znalazlam kilka.Cana nie taka atronomiczna, , mam swoje mieszkanie ktore moge sprzedac, dolozyc kredyt bo J ma zdolnosci. Poza tym sa sliczne blizniaki, nie duze, parterowe, ze swietnym wykonczeniem ( dachowka Braas, piec Junkers, marmurowe parapety, garaz z kostka, tarasy itp), niedaleko mojej mamy gdzie jest i szkola i przedszkole, normalne autobusy nie pks, i nawet az takich korkow do centrum nie ma...jest wtedy szansa na swoj wlasny gabinet, na wiosce ale za 10 lat wioski to juz chyba nie bedzie tylko prezna dzielnica Gdanska...

Ja tylko słyszałam, że trzeba bardzo uważać na stan techniczny budynków od dewelopera, bo często są niedosuszone (i jest grzyb) i kiepsko wykonane. Taka jest opinia właściecielki firmy deweloperskiej, znajomej mojego przyjaciela ;-) Ale to jest (chyba) regułą. Z drugiej strony - mieszkałam w nowym mieszkaniu w Krakowie i po 2 latach wyszedł nam grzyb na ścianie i cały tynk spadł :eek::baffled:

Chłopaki zamontowali nam już kozę, teraz sobie super grzeje i jest przyjemnie :-)

A no i nie powiedziałam wam - Oskar wczoraj sam przeszedł pół pokoju. Ale nie kwapi się do chodzenia, ciągle woli poruszać się na tyłku :baffled:
 
witam się wieczorkowo
nie piszcie że forum umiera bo to jeden z licznych kryzysów same wiecie że z czasem różnie bywa ale codzienni ewas czytam co i jak
co u nas na szczęście narazie zdrowi
Wiki łobuzyje i Szymek tez do tego praca dom i dobrze że zima bo w ogrodzie nie trzeba tyrac
mam nową kierowniczkę i na razie jest ok
tyle ostatnio fajnych tematów poruszałyście a mnie nie było
więc mój B to strazny bałaganiarz i kanapowiec dzieciaki tez bałaganią wszędzie cos rozlewają kruszaa i ja nie lubię sprzątac gotowac owszem ale nie sprzątac
hrudzia ja tez miałam taką mikroskopijną druga kreskę więc by może to rodzeństwo dla Stasia
Donkat ale się ucieszyłam jak przeczytałam ze sprzedałaś mój tekst mężowi heheehhe
 
No to i ja witam z wieczora! U nas dzień do bani mała się nie wyspała bo dla niej 1,15 w ciągu dnia to dużo za mało a obudziły ją wrzaski sąsiada wariata:wściekła/y: i nasz szczekający Mafi którego poraz pierwszy w życiu naprawde miałam ochotę udusić gołymi rękami:baffled: w efekcie marudziła całe popołudnie aż łep mi pękał do tego zaczęła coś pokasływać dałam jej przed spaniem eurespal i od kiedy zasnęła a dziś było to wyjątkowo o 19:15:szok: słyszałam tylko 2 razy że pokasływała żadnej gorączki ani kataru na szczęście nie ma mam nadzieję że nic się z tego nie rozwinie:sorry: no i chociaż na koniec dnia dostałam dobrą wiadomość że w piątek przyjeżdża moja kuzynka i będzie u nas minimum tydzień i już się nie mogę doczekać:tak:
Agulka nie wiem może coś takiego Ci się spodoba ja właśnie rozważam zakup na walentynki Pielęgniarka lekarstwem na Samotna Noc !! (530485825) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
Owszem mam zamiar kupić cos czego jeszcze w życiu nie miałam bo ............. odwagi było brak,:sorry: a teraz chyba dorosłam,:szok::-D albo po 10 latach bzyku bzyk ....... trzeba coś urozmaicić....:tak::-);-);-)

Anetasa mniej więcje o czyms takim myslałam.............;-).
LATEKSOWA PIELEGNIARKA HIT!! HIT!! HIT!! POLECAM!! (530422113) - Aukcje internetowe Allegro

DREAMGIRL NAJSEXOWNIEJSZY KOMPLET DLA CIEBIE M (528443984) - Aukcje internetowe Allegro

Donkat w sexshopie też nie byłam , ale ostatnio odwiedzam te miejsca wirtualnie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry