reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

agulka, szalejesz:rofl2: chyba juz przed walentynkami trenujesz:-D:-D

Adas, dzielny chlopak!!

Tak dziadkowie idą do przedszkola:tak:
A z tym szaleństwem to racja:sorry: Pamiętacie pisałam kiedys, że miałam z tym problem, ale już go nie ma.:-D To chyba ten wiek : RYCZĄCA TRZYDZIECHA:laugh2:

Adaś jest cudowny, jak każde dziecko swojej mamusi:tak::laugh2::-D:-D:-D
 
reklama
Ja wpadłam się tylko przywitać u nas niestety choróbsko zawitało. Noc do bani mała obudziła się z gorączką 39,6 po 24 i do rana prawie wcale nie spaliśmy:no: mączy ją kaszel i katar na szczęście nosek już dość ładnie wydmu****e więc chociaż z tym nie ma problemu. Rano miała stan podgorączkowy a teraz bawi się obok mnie i gorączki nie ma tylko oczka takie bidne:-( Popołudniu ma być u nas pani doktor także zobaczymy co to za ustrojstwo się przyplątało.
 
czym wkupil sie w twe laski, jesli mozna wiedziec?????;-):-)
A taki banal...nie zreagowal gwaltownie ( jak zwykle:wściekła/y:) na moje delikatne pretensje tylko mnie uspokoil i docenil...chodzilo o plan przeprowadzki do domu:-)

U nas zrobiłaby nawet niezłe wrażenie przeźroczysta koszulka ze stringami, bo ja śpię tylko i wyłącznie w koszulce i spodenkach, albo bluzie i długich spodniach.:baffled:
J na moje piżamy mówi: kaftan bezpieczeństwa i kalesony:crazy::crazy::crazy:
No to czas na zmiany, moja droga..swoja droga takie pizamy powinny byc zakazane dla tych co chca utrzymac gorac w sypalni:-p:-)

Ja wpadłam się tylko przywitać u nas niestety choróbsko zawitało. Noc do bani mała obudziła się z gorączką 39,6 po 24 i do rana prawie wcale nie spaliśmy:no: mączy ją kaszel i katar na szczęście nosek już dość ładnie wydmu****e więc chociaż z tym nie ma problemu. Rano miała stan podgorączkowy a teraz bawi się obok mnie i gorączki nie ma tylko oczka takie bidne:-( Popołudniu ma być u nas pani doktor także zobaczymy co to za ustrojstwo się przyplątało.
Biedactwo...jaks paranoja z ta epidemia:crazy::szok: Zdrowka zycze:tak:
 
A z tym szaleństwem to racja:sorry: Pamiętacie pisałam kiedys, że miałam z tym problem, ale już go nie ma.:-D To chyba ten wiek : RYCZĄCA TRZYDZIECHA:laugh2:

hhhmmm, tak cie podpytuje, bo ja zauwazam u siebie ostatnio to samo:zawstydzona/y:czesciej aj molestuje P, niz on mnie:rofl2:

Ja wpadłam się tylko przywitać u nas niestety choróbsko zawitało. Noc do bani mała obudziła się z gorączką 39,6 po 24 i do rana prawie wcale nie spaliśmy:no: mączy ją kaszel i katar na szczęście nosek już dość ładnie wydmu****e więc chociaż z tym nie ma problemu. Rano miała stan podgorączkowy a teraz bawi się obok mnie i gorączki nie ma tylko oczka takie bidne:-( Popołudniu ma być u nas pani doktor także zobaczymy co to za ustrojstwo się przyplątało.


bbuuuuuu:-:)-:)-:)-(
chlopcy wyzdrowieli, to teraz Natalka chora:-:)-:)-:)-(
 
a chłopy się cieszą, wczoraj ogladałam Testosteron:eek::baffled:

Jakie polecacie polskie komedie? Mogą być 5 lat do tyłu nie najnowsze, bo my mamy takie zaległości w filmach

Testosteron ogladal P i mowil, ze kicha. prawda to?

takie odstresowujace jest jescze : Dlaczego nie z Zakoscielnym i Cieslak, Rozmowy noca z Dorocinskim i Rozdzka

ja sobiw eszlam na strone kina Helios i po kolei przegladalalm filmy jakie grali i spisywalalm tytuly, ktore mnie zaintereswoaly
 
Dzień dobry.
Jak zwykle jestem na chwilkę- Nuska ma racje, ze jak człowiek na urlopie to nie ma czasu na BB- jak pracowałam więcej czasu miałam na forum a teraz...wiecznie coś mam do zrobienia. Albo to wina złej organizacji czasu:sorry:Zwał jak zwał, a fakt faktem jest.
My dzisiaj po wizycie u lekarza. Na szczęście tylko wizyta kontrolna przed szczepieniem. Wymiary mojej kruszynki w meskim wydaniu już podała mna odpowiednim wątku. I wiecie co moja dzidzia jest chyba bardzo delikatna ( albo taka rozpuszczona:eek:). Byle upadek jest ryk. A dzisiaj w przychodni dał taki koncert popisowy, ze hohohoh:szok: Mimo umówienia na konkretna godzinę zostalismy przyjeci z 35 minutowym opóźnieniem- już miałąm dosć bo i samochodziki i mały no i ja latalismy po całej przychodni, później w gabinecie mały nie chciał dać sie zbadać, rozerbrać, ubrac, zmierzyc, zważyc- poprostu NIC. I przed samym juz szczepieniem czułam siejakbym nie wiem jaką walkę stoczyła:eek: A przy samym szczepieniu wrzask, pisk etc. Buzia purpurowa, łzy jak u krokodyla a pielegniarka buuuuuuuu.Na szczęscie M skonczył wcześniej pracę i mógł po nas przyjechać i mały przez chwile dogadzał tatusiowi:laugh2: Teraz nój skarbek śpi a ja idę obiadek zaraz wszamać.
 
Testosteron ogladal P i mowil, ze kicha. prawda to?

takie odstresowujace jest jescze : Dlaczego nie z Zakoscielnym i Cieslak, Rozmowy noca z Dorocinskim i Rozdzka

ja sobiw eszlam na strone kina Helios i po kolei przegladalalm filmy jakie grali i spisywalalm tytuly, ktore mnie zaintereswoaly

Lejdis jest lepsze nawet J to potwierdził. Tostesteronu bym drugi raz nie obejrzała a Lejdis tak.
"Rozmowy noca" nie oglądałam:no: dzięki
 
Lejdis jest lepsze nawet J to potwierdził. Tostesteronu bym drugi raz nie obejrzała a Lejdis tak.
"Rozmowy noca" nie oglądałam:no: dzięki
A ja na odwot - Testosteron to mjstertszyk aktorski natomiast Lejdis? jakos te aktoreczki nie przemawiaja do mnie:sorry::nerd::-D Testosteron mnie rozbawil a Lejdis jakos zasmucil i zastanowil...:eek:

Idziemy dzis ze Staskiem w odwiedziny do bliznikow mojej kolezanki. Idziemy nie na spacer ( jak planowalysmy:baffled:) a do domu...i juz mam nerwa co to gonitw za Mlodym po calym mieszkaniu gdzie on z wesolym okrzykiem ucieka i dzierży w raczce jakis niestosowny łup:baffled::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja na odwot - Testosteron to mjsterszyk aktorski natomiast Lejdis? jakos te aktoreczki nie przemawiaja do mnie:sorry::nerd::-D Testosteron mnie rozbawil a Lejdis jakos zasmucil i zastanowil...:eek:

Idziemy dzis ze Staskiem w odwiedziny do bliznikow mojej kolezanki. Idziemy nie na spacer ( jak planowalysmy:baffled:) a do domu...i juz mam nerwa co to gonitw za Mlodym po calym mieszkaniu gdzie on z wesolym okrzykiem ucieka i dzierży w raczce jakis niestosowny łup:baffled::-D
Ja jeszcze Testosteronu nie widziałam:eek: ale obiecuje poprawę.:tak:
A co do gonitw- Hrudzia, rozumiem Cie doskonale:tak::tak::tak:
 
Do góry