reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

hey bbonki!

hyhy zaczelam pisac, a zjadlo mi pare literek i wyszlo hey baki hehe, ale poprawilam sie :-) dzien minal szybko, jutro jade saaaaaaaaama na zakupy ciuchowe a M zostaje w domu z dzieckiem. yupi :-D
 
reklama
Siemanko:-)
A co ja widze pierwsza dzisiaj jestem:szok:
Od dzisiaj postaram sie byc z Wami na bierzaco, kto sie cieszy reka do gory:-D
 
Siemanko:-)
A co ja widze pierwsza dzisiaj jestem:szok:
Od dzisiaj postaram sie byc z Wami na bierzaco, kto sie cieszy reka do gory:-D
:huh:ręki nie szŁo więc spróbowaŁam oczy:tak::-):happy2:

widze że tu dzis pustki:sorry2:
u nas też spadło troszkę śniegu i Ola była zachwycona a Mati zdziwiony że jakoś biało jest:-D:rofl2:teraz sobie smacznie śpi , Ola ogląda bajki, D sprząta garaż a ja idę kończyć obiadek:tak:a dziś mamy ziemniaczki i podudzia z kurczaka z sosikiem jak to Ola mówi mięsko na ptyku:-)
no a po obiadku musimy jechac do jakiegos sklepu po piżamkę dla maŁego bo nie mamy żadnej porządnej a jak w tym tygodniu dostaniemy się do szpitala to piżamka musi być:tak:
Asia jak Pawełek? widać już jakąś poprawę?
Luandzia a ty jak się czujesz wirus dalej cię trzyma?
Larcia zakupy udane?
 
Siemanko:-)
A co ja widze pierwsza dzisiaj jestem:szok:
Od dzisiaj postaram sie byc z Wami na bierzaco, kto sie cieszy reka do gory:-D
Ja podnosze taaaak wysoko...druga reka dierży kawusie, w koncu popijana w spokoju bo Stasiek zasnal...jakis nerwowy dzis jest:crazy:
Ale mu sie nie dziwie bo ja tez wstalam lewa noga, albo i dwiema lewymi gdybym je miala Ha! Wszytsko mnie drazni:crazy::wściekła/y:i ogolnie wqurwia!
Agulka - a jak twoje nastroje? jak impreza?
Larcia - pochwal sie zdobyczami? czy w Nextecie albo innym Ir czy UK sklepie mozna kupic ciepla kurtke typu alaska dla malucha? Nie rzucila sie na oczy?
 
Monia po co idziecie do szpitala:szok::szok::szok:Przepraszam ale jeszcze nie doczytalam wszystkiego.
Hruda chyba o mnie piszesz.Ja tez mam ogromniastego wqrwensa od wczoraj.Wszystko mnie drazni i jeszcze waga od tygodnia stoi w miejscu mimo ze sie nie obzeram.A jak wyglad kurtka Alaska?Z futerkiem na kapturze? W uk chyba takich nima:no:
 
.
Hruda chyba o mnie piszesz.Ja tez mam ogromniastego wqrwensa od wczoraj.Wszystko mnie drazni i jeszcze waga od tygodnia stoi w miejscu mimo ze sie nie obzeram.A jak wyglad kurtka Alaska?Z futerkiem na kapturze? W uk chyba takich nima:no:
Wlasnie widzialam na ulichach dzieciaki w takowych - kurtka z kolnierzem z futerkiem koloru khaki - nawte w porze letniej (jak to angole) ale moze one nie sa ocieplane:baffled:
 
Hruda zaraz idziemy z rodzina na wycieczke po sklepach:happy:wiec bede sie rozgladac na dzialy chlopiece.Jak gdzies cos takiego zobacze to dam znac.
 
00270500.jpg


Paweł lepiej. Nie gorączkował w nocy. Widać anty działa :tak:
Łukasz marudzi, krzyczy, wyje.

Zaraz ucieknę z domu :no:
 
reklama
Monia po co idziecie do szpitala:szok::szok::szok:Przepraszam ale jeszcze nie doczytalam wszystkiego.
Hruda chyba o mnie piszesz.Ja tez mam ogromniastego wqrwensa od wczoraj.Wszystko mnie drazni i jeszcze waga od tygodnia stoi w miejscu mimo ze sie nie obzeram.A jak wyglad kurtka Alaska?Z futerkiem na kapturze? W uk chyba takich nima:no:
Mateuszek ma mieć zabieg podcinania języczka(w znieczuleniu ogólnym:-() w sumie to nic poważnego jak pójdziemy we wtorek to w środe popołudni juz powinniśmy wyjść:tak:jednak przerażona jestem tym znieczuleniem:-(

nie przejmuj się tą wagą ja też tak miałam ważne że nie idzie w góre:tak:

uuuuuuuu Ola spadla z kanapy i uderzyła głową o podłogę ................
 
Do góry