reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dobry wieczor
Ja siedzę w domciu, czekam aż Oskarek się obudzi i słucham mojego ukochanego U2. Aha, i jem ciasto. Po prostu jest mi super :-):-)
Tez mi jest super jak slucham U2...jest lekiem na cale zlo:-)
Agulka - fotka Mai w podpisie jest zachwycajaca...jak top modelka. Moze pisana jej kariera w tej branzy...?
A my bylismy te 2 dni u rodzicow. I na grobach rzecz jasna...a teraz odprezam sie przed tv i kompem bo jakos nerwowa jestm ostatnio. Szybko wpadam w szal:-p:szok::wściekła/y:chyba hormony mi szaleja:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znów ja.
Witam się .

Adaś nie dał pospać mimo, że był padnięty. Obudził o 5:40. Nie dam rady dziś go przetrzymać , aby miał tylko 1 drzemkę, więc za jakąś godzinke na pewno padnie a ja razem z nim. Oczy mi się same zamykają.

Byliśmy wczoraj u znajomych na porannej kawce, póxniej u teściowej na obiedzie a popołudniowa kawusie wypiliśmy u szwagierki, gdzie były 2 następne szwagierkki, więc było fajnie. Był mój chrześniak ( 1 rok i 10 m-cy) i kuzyny dzieci Robert ( 16 m-cy). Adaś się wyszalał z Majeczką, a ona taki rodzynek bo same chłopaki.
Szwagierka czuje się dobrze. Może będzie kuzynka dla Mai?????
 
I ja witam. Pogoda paskudna.

Agulka, ja pewnie też się zdrzemnę jak mały będzie spał, bo wczoraj za późno spać poszłam.

AsiaKC, Donkat, mam nadzieję, że przyjedziecie, bo ja okna myję;-):-D
 
Witam się i ja!
Dziś znów w pracy wczoraj dzień minął bardzo szybko i sympatycznie choć pogoda już nie była taka super jak w sobotę. Po obiadku pojechaliśmy na groby a później do Tuśkowej prababci. Babcia była nią tak zachwycona że zapomniała że upiekła ciasto i potem dzwoniła i płakała jak ona tak mogła nas przyjąć i zapomnieć o tym cieście tak jakby ciasto było dla nas najważniejsze a nie ona;-) Było sympatycznie a mała wyszalała się bo u babci miała gdzie pobiegać. Ze zdrówkiem niby lepiej trochę jeszcze ten katarek ją mączy ale mi już ręce opadają i nie mam pojęcia co robić chyba już wszystkiego próbowałam:-(jutro przejdę się z nią do lekarza to zobaczę co powie bo już zadługo ją ten katar męczy.
Z tatą na szczęście ok wczoraj już czuł się dużo lepiej także ulga. Miłego dnia dziewczyny!
 
Czesc BaBony
Pogoda brrr, jak znad Doliny Muminkow:baffled:Najchetniej przesiedzialabym caly dzien pod kocykiem...ale co na to Stas? No wlasnie:no::-D
Majandra - sliczne zdjecie Maciusia z podpisie...te duuuuze oczka i rzesy :)
Milego dnia i zdrowka za zakatarzonych maluszkow!
 
Nie mówiłam Wam dziewczyny, że ten czerwony płaszczyk oddałam.
A dlatego, że pod pachą był za bardzo wszyty i ciągnęły szwy. Facet pisał, że może mi wymienić, albo zwrot kasy. Ja wzięłam kasę, bo w tym roku juz sobie nie pochodzę w nim, a na wiosnę może jakiś nowy fason będzie modny.
Ale tak czy owak facet I klasa i pieniążki mam już na koncie, nawet koszty przesyłki zwrócił.

Bosiu jak mi się chce spać, w domciu cieplutko więc mnie łózko woła a mały jeszcze na chodzie, na razie grzecznie bawi sie klockami
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie dzwonila do mnie moja przyjaciolka ze zmarla jej mama...:sad::sad::sad:po 10 letniej walce z rakiem...o rany, wyc mi sie chce...:-(a najgorsze jest to ze nie wiem jak w takich sytuacjach pomagac...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hrudzia strasznie mi przykro!Ten świat jakoś nie sprawiedliwie jest skonstruowany człowiek walczy z chorobą tyle czasu i na końcu przegrywa. Nigdy nie potrafiłam tego zrozumieć i nigdy się z tym nie pogodzę:-(
 
Do góry