reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Heh a co do zimy to musi byc ostra i dluga bo ja chce isc na sniezki i sanki z moja corka
Jak dla mnie wystarczy kilka dni sniegu, mrozu i slonca. I Staskowi tez powinno strarczyc.:sorry2:;-)
Kitty - tak sobie mysle (i nie tylka ja sama) ze ty kiedys bylas tu u nas na forum, jako truskaweczka chyba i bardzo nie ladnie z nami pisalas - te pokretne posty, klamstewka no i wyzwiska:crazy:...dziwne ze tak teraz sobie z nami spokojnie piszeszi udajesz ze nic sie nie stalo, he?A my wiemy ze to ty:sorry2:
Co nie znaczy ze pisac nie mozesz bo to ogolnodostepne forum ale byloby milo gdybys wyjasnila to i tamto ia nastepne probowala sie z nami zzyc. Tak po prostu wypada.
 
Ostatnia edycja:
Hrudzia nam też by starczyło kilka dni żeby się wyszaleć ale w sumie to wołała bym już śnieg i mrozik kilku stopniowy niż jakąś pluche.:tak:
W pozostałej części Twojego posta też się w pełni z Tobą zgadzam!
 
Ostatnia edycja:
Czy wiecie co się dzieje z Atru? Smutno tu jakoś bez niej a ja bardzo lubię czytać to co ona pisze.:tak:Mam tylko nadzieję że to nie jakieś kłopoty w pracy ją zdołowały na tyle że nawet tu nie zagląda do nas no i co najważniejsze nie kłopoty z chłopakami.
 
Tak jak mówiła, mężus jęczał ale juz przed spacerem. Cyt: czy Ty wiesz, że ze dwie godziny nas nie będzie. Szok.
W markecie dzis musieli sie rąbnąć, ale mam to w d..., bo kupiłam twaróg smietankowy Presidenta 0,5kg za 1,90. Jak mam wracała od nas zajechała tam i juz była inna cena 4,99.
Wiedziałam, że tak będzie dlatego wziełam 4 opakowania, bo mam zamiar robic na weekend serniczek.
 
Oj Agulka ale mi smaka narobiłaś na sernik ale ja to leń jestem jeżeli chodzi o ciasta więc chyba skończy sięna kawłku do kawy z osiedlowej cukierni:tak:;-)
 
W obciął Zuzi grzywkę ale tak krzywo i krótko że chyba przez miesiąc nie będę jej pokazywać ludziom :rofl2: dobrze że młoda jeszcze nie jest świadoma tego jak wgląda.. rodzony ojciec ją tak urządził ;-)
 
reklama
W obciął Zuzi grzywkę ale tak krzywo i krótko że chyba przez miesiąc nie będę jej pokazywać ludziom :rofl2: dobrze że młoda jeszcze nie jest świadoma tego jak wgląda.. rodzony ojciec ją tak urządził ;-)

Dobre:-D moja za to to jakiś łysielec i o ile z tyłu jakby się uparł to może i by coś się dało sciąć o tyle o grzywce można zapomnieć jak jej w takim tempie jak do tej pory włosy będą roznąć to pierwszej wizyty u fryzjera doczekamy się przed osiemnastką:-D
 
Do góry