reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!


coooooooooooo taaaaaaaaaaam? tak boli?

aaaaaa psik na zdrowie Justyna;-):-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D

iwoneczka, to ja myslalam ze wy tam zaszliscie w ciaze i urodzilas. to zmalym filipkiem pojechaliscie? kapuje!

nie, my nie myslimy. bylismy w zeszla zime 15m-ca i teraz, gdyby nie to ze P zrezygnowal z pracy, tez bysmy musieli jechac, ale jzu na cala zime az do wiosny.

masz racje, zycie tam jest prostsze.
 
zegnam sie kobietki!!!

spiaca sie robie, a jeszcze chcetnie bym poczytala, bo mnie wciagnela lekturka:tak:

kolorowych senkow!!

justyna, odezwij sie, co sie stalo?
 
cześć dziewczyny
Justyna co się stało?
Iwoneczka super że dokumenty się znalazły ja zgubiłam/ukradli mi parokrotnie i załatwianie wszystkiego od nowa to koszmar
Zaraz zmykam do łóżka bo jutro rano idę na ten staż ale oczywiście musiałam zajrzeć żeby zobaczyć co u was słychać :-)
Co do zmiany czasu to u nas nie ma z tym problemu Zuzka nadal chodzi spać ok 20 i budzi się ok 7.30-8 z tym że nowego czasu
idę jeszcze poczytać inne wątki dobrej nocy
 
Nic się nie stało tylko AAAAAAAA!!!!!,bo młody mnie wykańcza. Nie wiem czego on tak wrzeszczy. Pić nie, na rękach też nie, bajki na chwilę, dostał Ibufen i przed chwilą dał się w końcu ululać. Ogólnie jest tak,że na moje idą mu zęby. mam tylko nadzieję,że ta nasza nawiedzona lekarka miała rację co do słuszności podania antybiotyku:crazy:
 
Witam się jako pierwsza:-)
my już nie śpimy od 5.15:-(mateusz budzi się po starych godzinach mimo że chodzi spać po mowych:-(teraz już ma swoją drzemkę:-)
a zauważylam ostatnio że Mateusza usypia dźwięk odkurzacza:szok:w sobote jak odkurzalam to wsadzilam go jak zawsze do lóżeczka po chwili patrze a on śpi:szok::tak: wczoraj jak odkurzalam to prawie też usnol ale za prędko skączylam i się przebudzil a dziś polożyam go do lóżeczka bo mial spać a on kręcil się , plakal, rzucal smoczkiem więc pomyslalam może zas odkurzacz zdziala cuda i co nie minelo 5min i Mateuszś śpi:-D:-)
no więc mam nowy sposób usypiania malego-odkurzanie mieszkania:-D:tak:
 
reklama
Do góry