reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
agulka, bardzo ladny ten komplecik. najbardziej mnie urzekla ta koardka z tylu marynarki- lubie takie cos malego, atak dodajacego uroku:sorry2:

a na jaka okazje to ubranko, bo albo nie piosalals, albo zapomnialam:zawstydzona/y:
 
donkat Cos Ty kochana nie znalazl sie :) Ale na szczescie zapomnialam ze dzien wczesnniej bylam z moim M w urzedzie wyrobic sobie tu w Anglii taki jakby numer NIP i dalam mu do schowania do jego Torby moje dokumenty bo nie bralam swojej torebki. I co sie wczoraj okazalo to moj paszport i dowod on mial na szczescie :)
 
mysle już o świętach, nowy ciuch i nowy fryz, bo chcę ją zaprowadzić do fryzjera

aaa, nowy fryz obowiazkowo. jak chcesz ja obciac. teraz ma dlugie wloski i grzywke chyba, tak?

donkat Cos Ty kochana nie znalazl sie :) Ale na szczescie zapomnialam ze dzien wczesnniej bylam z moim M w urzedzie wyrobic sobie tu w Anglii taki jakby numer NIP i dalam mu do schowania do jego Torby moje dokumenty bo nie bralam swojej torebki. I co sie wczoraj okazalo to moj paszport i dowod on mial na szczescie :)


no to szczescie w nieszczesciu:tak:
 
aaa, nowy fryz obowiazkowo. jak chcesz ja obciac. teraz ma dlugie wloski i grzywke chyba, tak?

[/b]

wymysliłam taka fryzurę jak ma dziewczyna w rekalmie ,,,,, tylko zapomniałam jakiej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Chcę jej obciąć bo jak rok temu jej obcięłam do ucha to te co urosły od tamtej pory zrobiły sie grubsze a te co sie wydłużały są cieniutkie
 
donkat szczescie jak nic, gdyz jak bym zgubila dokumenty to nie moglabym opuscic terytorim Wielkiej Brytani a o wyrobienie dowodu musialabym isc do ambasady gdzie na dowod minimum czekasz pol roku :/
 
reklama
donkat dlugo nie jestesmy, jakos 4 m-ce :) mamy zamiar zostac na dluzej ale czy na stale to watpie :) A do tego czy nam sie lepiej zyje to powiem Ci w ten sposob Ja nie pracuje siedze z Fiilipem w domu tylko M pracuje ale nie martwie sie czy starczy mi do konca miesiaca czy nie. Tutaj zyje sie spokojniej. Rozne slyszalam opinie o tutejszym zyciuu (pewnie jak kazdy) ale sama sie przekonalam ze na poczatku to samochodu z domem sobie nie kupie ale nie musze sobie niczego odmawiac i zyjemy na normalnym poziomie :)
A co tez mysleliscie o wyjezdzie za granice ?!
 
Do góry