reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

AMANDA MI SIE DZIS SAMA PUSCILA, PIERWSZY KROCZEK BEZ TRZYMANKI MAMY ZA SOBA :-D
Brawo!! Mamy kolejnego dreptusia tuptusia

Dzis dostałam numer telefonu do dobrego stomatologa( bo w końcu postanowiłam wziąć się za zębiska). Znajoma mówił, że czeka się około m-ca na wolny termin ( prywatnie).
Ja wyluzowana mówię, że chciałabym jak njszybciej się dostać do "terrorysty" a babka w recepcji mi mówi, że jutro ma wolną godzinkę:szok: bo ktoś zrezygnował.
Juz cała chodzę ze sr....ką,:sorry2::sorry2: bo strasznie się boję :szok: . Nie wiem jak to przeżyję, będzie rwanie:hmm::hmm::hmm:
Nie bój się. Prywatnie dentyści wcale nie są tacy szybcy do rwania. Zawsze chcą ratować ząbek
 
reklama
Witam się o poranku!
Ja znowu w pracy w domu nie potrafię się zorganizować żeby coś popisać tylko Was podczytuje. Ciągle mam coś do zrobienia a jeszcze ostatnio pogoda taka ładna więc wykorzystuję to na maksa z małą.

Aneczka ogromne gratulacje!!!!!!!!!

Agulka co do dentysty to mamy takie samo podejście ja też wolę rodzić niż tam iść ale cóż na każdego czas przychodzi a ja ostatnio zaniedbałam trochę to kwestię i próbuję się zmotywować ale pewnie jeszcze to trochę odwlekę taka ze mnie boidupa:zawstydzona/y:. Bardzo się cieszę że Adaśko zdrów jak rybka!Trzymałam kciuki za niego!Głosik oczywiście też oddany!
 
Wpadłam się pochwalić że moja koleżanka dzisiaj urodziła córeczkę 58cm i 3,200. Duża śliczna zdrowa Julcia. Niestety poród zakończył się cesarskim cięciem bo mała się cofała ale najważniejsze że wszystko ok. Bardzo się cieszę bo oni długo się starali o maleństwo no i wreszcie jest:happy2:
 
hej kobietki!!!

wczoraj wieczorem tak padlam ze zmeczenia ze nie maialm sil nawet na BB. sprzatanie po malowaniu mnie wykonczylo. dzis jescze koncze. okno juz umyte;-)

gwiadka dala rano popis nerwow i wrzasku: plakala jak mnie widziala, gdy myjac okno stoje na stole a ona nie, tak stala i sie coraz mocniej darla, az nie do wytrzymania. chcialam ja ubrac zeby pojechala z P do marketu, to tez sie darla, wyrywala, wyginala. co za nerwus:angry: jak ja mma z nia postepowac w takim przypadku?:-(

wczoraj byla na chwilke kolezanka z tym synkiem, co byl w szpitalu. jest podejrzenie braku unerwienia w jelicie grubym. maja jechac do Centrum Zdrowia Dz zeby to potwierdzic. bidulek:-(

nie widzieli sie z julitka jakis miesiac alboo i dluzej i powiem wam, ze jest taka roznic w zachowaniu. wczesniej to kazde bawilo sie osobno, nie zwracalo uwagi na drugie. teraz inaczej. co jedno wezmie zabawke, to drugie tez chce. najgorsze ejst to, ze mala wyrywala Maksiowi zabawki i nie pozwallala nic wziac:szok: co za maly egoista:szok:

Monia
te zrosnięcie jest niędzy górną wewnetrzną wargą a dziąśłem na środku?
[/quote]

takie ja mialam i zabieg byl na czesciowym znieczuleniu

ja wolę rodzić niż iść do dentysty

oj, ja zdecydowanie dentyste. nie mowie, ze sie nic nie boje, ale czasem to przysypiam na fotelu jak sobie cos tam dlubie:zawstydzona/y:

najbardziej to boje się tego znieczulenia bo ostatnio byl przypadek o chlopcu co sie nie obudzil po narkozie podczas wizyty u dentysty:baffled::-(

no wlasnie, ta narkoza:-(



Wpadłam się pochwalić że moja koleżanka dzisiaj urodziła córeczkę 58cm i 3,200. Duża śliczna zdrowa Julcia. Niestety poród zakończył się cesarskim cięciem bo mała się cofała ale najważniejsze że wszystko ok. Bardzo się cieszę bo oni długo się starali o maleństwo no i wreszcie jest:happy2:

gratulujemy rozowego bobaska!!!

aneczka, gratuluje!!! witaj w gronie mgr-magazynierow:-D:-D

nuska, ja tez musze sama o wszystko pytac pediatre. jutro idziemy na szczepienie, wiec musze skrobnac liste pytan, zebym o niczym nie zapomnialal. zawsze tak robie. przeciez na nich nie mozna liczyc:angry:
 
No widzisz Donkat z tymi lekarzami to tak jest ja też zawsze robię sobie listę bo jak sama nie zapytam to Pani doktor rutynowo zważy, zmieży osłucha i wypad. Następny proszę:angry:
 
witam.
Napisałam wielkiego posta a tu internet wyłączyli, i........ straciłam to co napisałam.

Adaś zdrów bo spał dziś juz dobrze, tylko z jedna pobudką o 4;30 za to Maję wzięło. Teraz juz jestem pewna, że to był wirus żołądkowy. Lila bratanica co była w zeszły piątek właśnie miała tego wirusa. Córcia dziś męczyła się na kibelku i gorączkuje, więc do końca tyg zostanie w domu.

Anetasa właśnie miałam pisać, że wczoraj przyszedł. Ogólnie wrażenie dobre, poza małymi ALE.
Troche rózni sie niz na zdjęciu, jest cieńsze niż dostawca mówi cyt: "dość gruby materiał", ale mi pasuje bo takiego nie mam a grubszy Tak. No i nie na drugiego rzędu guzików, ale podobno to ja miałam pecha bo przy innych są. Kupię i przyszyję.

Donkat lubie zapach odświeżonych ścian, remoncik pełna parą. A co do zabierania zabawek to w tym wieku tak jest, nie wiedzia co to znaczy dzielić się i myslą, że im sie zabierze.

Adas dziś dostał klapsa w pupcię. Straciłam go na minutkę, a on zawalił kibel zabawkami. A cały tydzień mu piokazuję i tłumaczę, żeby tak nie robił, az w końcu sie doigrał.
 
reklama
Agulka no to widać że Adaś już wrócił do pełni sił i zdrów jak rybka!:-D
Zdrówka dla Mai, ale to tak jest że jak to cholerstwo atakuje to potrafi wyłożyć całą rodzinkę. A od jakiego sprzedawcy kupowałaś napisz jeśli możesz bo nie chce mi się szukać po starych postach linku a wolała bym jak już mam kupić to od kogoś sprawdzonego.
 
Do góry