reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzis dostałam numer telefonu do dobrego stomatologa( bo w końcu postanowiłam wziąć się za zębiska). Znajoma mówił, że czeka się około m-ca na wolny termin ( prywatnie).
Ja wyluzowana mówię, że chciałabym jak njszybciej się dostać do "terrorysty" a babka w recepcji mi mówi, że jutro ma wolną godzinkę:szok: bo ktoś zrezygnował.
Juz cała chodzę ze sr....ką,:sorry2::sorry2: bo strasznie się boję :szok: . Nie wiem jak to przeżyję, będzie rwanie:hmm::hmm::hmm:


Monia
te zrosnięcie jest niędzy górną wewnetrzną wargą a dziąśłem na środku?
Agulka nie bój się dentysty 2 porody przeżylaś to i rwanie zęba przetrzymasz;-):tak:
a te zrośnięcie to jest pod języczkiem
 
reklama
Agulka nie bój się dentysty 2 porody przeżylaś to i rwanie zęba przetrzymasz;-):tak:
a te zrośnięcie to jest pod języczkiem
To ja wolę już rodzić po raz 3 niż iść do dentysty, a tez muszę na rwanie 8, ale chyba pójdę przed druga ciążą:-D

Ja miałam skracane wędzidełko, ale górne bez żadnego znieczulenia, bolało jak diabli:crazy: Mam nadzieję, że uda Wam się jakoś w czasie odłożyć ten zabieg.
 
Ufff :-):-):-):-)
Nuska - a co z toba? Gdzies zes sie podziala kobito?

A jestem jestem ale tak jakoś czasu brak podczytuję Was codziennie tylko nie zawsze mam czas żeby coś odpisać. Bardzo mi miło że "tęskniłaś ";-)

A u co u Nas?
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i Igor był w miarę dzielny bo przy szczepieniu nie płakał ale jak chciała go zbadać pani doktor to protestował. Myślę że to uraz z wczorajszego badania krwi bo pani pielęgniarka- sadystka kuła go w paluszek dwa razy:-(. Ale śmiesznie wygląda taki bilans:
u nas było tak pani doktor zważyła młodego, osłuchała zajrzała do gardełka i napisała ma 8 zębów sam chodzi, rozgląda się z zaciekawieniem, kontaktowy i wszystko w normie :baffled::rofl2: a gdzie mierzenie, jakieś sprawdzenie dziecka pod względem ruchowym itd hmmm a jak u Was wygląda taki bilans ???? A może ja za dużo bym chciała??:-D:-D

A i jeszcze muszę jutro pójść z wynikami krwi Igorka do przychodni w związku z tym żelazem i .... nie są nic lepsze:-:)-:)-( dziewczyny te które podawały ferrum lek a jak jest u Was??? Lepiej i po jakim czasie była poprawa?

Monia
a moze jednak lepiej żeby ten zabieg jak najszybciej mieć z głowy??? a z drugiej strony rozumiem Twój niepokój.

Hrudzia
cieszę się ogromnie że weekend z ukochany udany oby tak dalej.

Aneczka
ogromne GRATULACJE

Atru ja też należę do zwolenniczek Twojego pisania. Spróbuj pisać "na poważnie" :-)

Majandra jak samopoczucie?

Shinead co u Ciebie dawno Cię "nie czytałam"
 
To ja wolę już rodzić po raz 3 niż iść do dentysty, a tez muszę na rwanie 8, ale chyba pójdę przed druga ciążą:-D

Ja miałam skracane wędzidełko, ale górne bez żadnego znieczulenia, bolało jak diabli:crazy: Mam nadzieję, że uda Wam się jakoś w czasie odłożyć ten zabieg.

ja wolę rodzić niż iść do dentysty

no ja w sumie ja tez strasznie boję się dentysty i też zawsze mówilam że wole rodzić niż iść do dentysty:-Dale po tym drugim porodzie to chyba jednak zmienilam zdanie:baffled::sorry2:
 
NuŚka,miałam właśnie do Ciebie smsować, bo coś nam się zawieruszyłaś;-)
Ale śmiesznie wygląda taki bilans:
u nas było tak pani doktor zważyła młodego, osłuchała zajrzała do gardełka i napisała ma 8 zębów sam chodzi, rozgląda się z zaciekawieniem, kontaktowy i wszystko w normie :baffled::rofl2: a gdzie mierzenie, jakieś sprawdzenie dziecka pod względem ruchowym itd hmmm a jak u Was wygląda taki bilans ???? A może ja za dużo bym chciała??:-D:-D
To i tak lepiej niż u nas.:sorry2:

Majandra jak samopoczucie?
A, dziękuję, już dobrze, ale wczoraj pod wieczór miałam gorączkę, wzięłam Ibum Maciusia i jak ręką odjął.:-)

Zapomniałam napisać, że Maciek ma nowego ząbka. Czyli ta gorączką to pewnie przez niego.
 
Ostatnia edycja:
Agulka - nie pekaj. Wez znieczulenie i jakos to bedzie. Ja zawsze biore znieczulenie miejscowe i dochodzi do tego ze zasypiam smacznie na folelu:-p:-D Wlasnie dzis bylam u denta i mam wszysciutko wyleczone, oczyszczone z osadu wiec pika-bello!
 
A u co u Nas?
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu i Igor był w miarę dzielny bo przy szczepieniu nie płakał ale jak chciała go zbadać pani doktor to protestował. Myślę że to uraz z wczorajszego badania krwi bo pani pielęgniarka- sadystka kuła go w paluszek dwa razy:-(. Ale śmiesznie wygląda taki bilans:
u nas było tak pani doktor zważyła młodego, osłuchała zajrzała do gardełka i napisała ma 8 zębów sam chodzi, rozgląda się z zaciekawieniem, kontaktowy i wszystko w normie :baffled::rofl2: a gdzie mierzenie, jakieś sprawdzenie dziecka pod względem ruchowym itd hmmm a jak u Was wygląda taki bilans ???? A może ja za dużo bym chciała??:-D:-D


Monia
a moze jednak lepiej żeby ten zabieg jak najszybciej mieć z głowy??? a z drugiej strony rozumiem Twój niepokój.
bilans:baffled:jaki bilans:sorry2:u nas nic takiego nie mialo miejsca:no:pielengniarka tylko zważyla malego , lekarz zbadal i powiedzial że można szczepić i nic więcej:no:

najbardziej to boje się tego znieczulenia bo ostatnio byl przypadek o chlopcu co sie nie obudzil po narkozie podczas wizyty u dentysty:baffled::-(
 
NuŚka,miałam właśnie do Ciebie smsować, bo coś nam się zawieruszyłaś;-)

To i tak lepiej niż u nas.:sorry2:

Jak mi miło też tęskniłaś :-):-):-):-)

:szok: a ja właśnie się sugerowałam tym że Twój lekarz pediatra taki dokładny i wszystko zauważy a to nie tak??? A mi się tak jakoś wydawało.....hmmm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry