reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

najbardziej to boje się tego znieczulenia bo ostatnio byl przypadek o chlopcu co sie nie obudzil po narkozie podczas wizyty u dentysty:baffled::-(

Powiem Ci szczerze że Cię rozumiem bo jak mi powiedzieli że Igor będzie musiał mieć zabieg w pełnej narkozie (przepychanie kanalika łzowego) to powiedziałam że się nie zgadzam
i chcę podjąć leczenie chociaż spróbować i na szczęście się udało rozmasować oczko i obyło się bez zabiegu.
 
reklama

Powiem Ci szczerze że Cię rozumiem bo jak mi powiedzieli że Igor będzie musiał mieć zabieg w pełnej narkozie (przepychanie kanalika łzowego) to powiedziałam że się nie zgadzam
i chcę podjąć leczenie chociaż spróbować i na szczęście się udało rozmasować oczko i obyło się bez zabiegu.
ja też się na narkoze nie zgodzę bo coś mi się obilo o uszy że idzie to zrobić prywatnie i bez znieczulenia bo o narkozie nie ma mowy:no:
 
Monia, ja mam tez mieszane uczucia co do narkozy, ale z drugiej strony takie przypadki co pisałaś zdarzają się niewiarygodnie rzadko. Ale doskonale Cię rozumiem. Jeśli jest taka możliwość, to spytaj się czy jak będzie troszkę starszy to można zrobić ten zabieg w znieczuleniu miejscowym.
 
no niby takie przypadki rzadko się zdarzają ale jednak jest jakieś ryzyko:baffled::crazy:zrobie tak jak piszesz najpierw dokladnie popytam lekarza czy da rade bez znieczulenia ogólnego:tak:
 
No to wreszcie sie zebraly BABONY bo juz myslalam ze beda dzis pustki. Ja dzis oblewam to dostojne wydarzenie w domu tylko jak mala zasnie to skocze po jakis truneczek...w moim wypadku pewnie skonczy sie na karmi hehe ciemna strona karmienia;-) chociaz winko to chyba nie grzech w koncu mala ma juz roczek.. ( ale sie usprawiedliwiam) i wiecie co..dzis sobie z tego wszystkie zapalilam..mialam taki odjazd jakbym wypila pol litra.
Nel chodzi z ramaka w ktorym jest zdjecie jak razem siedzimy w basenie i wola cos w stylu 'ANIA ANIA' tlumacze ze to MAMA i Orzeszek a on mi na to Ania hehe:-D:-D Mam nadzieje ze to tylko zbieg okolicznosci...
Dziewczyny co do tego znieczulenia to tez mi sie obilo pare przypadkow dosc przerazajacych ale majandra ma racje ze trzeba miec cholernego pecha aby taka sytuacja miala miejsce. Ja zeby zawsze leczylam bez znieczulenia bo sie balam igly tak wiec walkman z Iron Maiden na uszach i wsio...ostatnio jednak sie skusilam i nie bylo tak zle...oprocz tego ze zemdlalam;-)
Nel full of energy a ja chce gibac do nocnego:-D
 
Qurcze, urwanie gwizdka z tymi moimi łobuzami. Nie sposób położyć Kuby spać, kiedy Tymek co 5 minut przebudza się z płaczem. Latałam tak od jednego do drugiego przez pół godziny i mam dość ale wreszcie obaj śpią.

Nuśka - ja też o tobie myślałam ale czekałam cierpliwie, bo przecież wiem, że teraz to nie taka prosta sprawa znaleźć czas na BB. Na szczęście u ciebie jak i u mnie - nałóg jest nałóg, nie ma na to rady;-):-) I dobrze.
Co do bilansu to u nas nie ma takiego oficjalnego po roczku. Pani doktor mierzy, waży, odnotowuje postępy w rozwoju, liczy ząbki, kwalifikuje do szczepienia i tyle. Dopiero bilans 2-latka traktuje się poważniej.

Monia - nie martw się na zapas. Skonsultuj sprawę z jakimś innym pediatrą bądź chirurgiem dziecięcym, porozmawiaj z logopedą, do jakiego wieku najlepiej przeprowadzić całą operację bez negatywnych skutków dla wymowy synka. Dowiedz się, jak przebiega taki zabieg u was w szpitalu. O tym chłopcu też słyszałam i przyznam się, że i mnie to przeraziło (miał chyba próchnicę a Kubie też ostatnio wypatrzyłam jakieś plamki na ząbkach:baffled:). Ciekawe, czy w tym gabinecie dentystycznym był wyszkolony i doświadczony anestozjolog z uprawnieniami do znieczulania ogólnego dzieci? Bo jeśli nie, to dentysta nie miał prawa przeprowadzać zabiegu.

Ok, chyba kończę na dzisiaj. Gardło boli mnie co raz bardziej, jak przełykam to normalnie jakbym szkło połykała. W ogóle jakoś tak ciężko się czuję... Od dwóch dni dostałam jakiś plamień, czuję się jakbym miała miesiączkę ale to chyba nie to, bo powinnam dostać dopiero za tydzień:baffled: Czytałam, że przy Meridii tak może być... Ale jak zwykle mam temat do przemyśleń.
Pozdrawiam was i życzę miłej nocki.
Pozdrowienia dla Shinead i Tygryska, gdyby zaszły tu, a mnie nie było:tak:
 
No to se poimprezowalam, padam krzyzem...Nel jest niezniszczalna tylko w tym negatywnym znaczeniu...czyzby wyczuwala ze chce sie wymknac:sorry2:
Zreszta tata ma dosc pokazna kolekcje win wiec oc bede po sklepach chodzic..wszystko jest dla ludzi:-D
 
reklama
Do góry