reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

atru, a ja ilekroc czytam twoje posty, to sie zastanawiam, jak w braku czasu potrafisz ukladac tak ladne i poprawne skladniowo zdania. czesto piszesz, ze nie masz czasu, ze wpadlas na chwilke itp a elaborat peikny i poprawny jak wypracowanie w szkole:tak:
ja gdy nie mam warunkow, to pisze skrotami, nie dobieram pieknych slow, byle tylko przekazac sens.
podziwiam cie za to i napawa mnie optymizmem to, ze sa jescze ludzie, ktorzy przez net i postep nie zatracili milosci do pieknej polszczyzny:-)
 
reklama
Wlasnie wrocilam, z Katowic, oprocz tego ze cycki mi pekaja to mam dobre wiesci:)
Z obrony uzyskalam maksymalna ilosc punktow niestety na dyplomie bede miala 4,5 bo cholerna srednia tak wyszla...balangowalo sie na pierwszym roku hehe..ale jestem zadowolona bo mialam taki konkretny slowotok dzis rano ze przy zyczeniach ktore skladal nam przewodniczacy komisji dodal jeszcze od siebie ' gratuluje i moge Pani jedynie zyczyc powiekszania swojej wiedzy do z jej zasobami oraz forma przekazu nie ma Pani zadnych problemow...' :-D:-D
Po drodze zahaczylam o h&m i kupilam malej butki szaliczek i papcie po domu..nawet nei wjezdzalam na damski dzial..jak dziala ten mechanizm??:tak:;-) Dziekuje kochane za wiare do zobaczenia wieczorem, na pewno wpadne przed wyjsciem:tak:
 
atru, a ja ilekroc czytam twoje posty, to sie zastanawiam, jak w braku czasu potrafisz ukladac tak ladne i poprawne skladniowo zdania. czesto piszesz, ze nie masz czasu, ze wpadlas na chwilke itp a elaborat peikny i poprawny jak wypracowanie w szkole:tak:
ja gdy nie mam warunkow, to pisze skrotami, nie dobieram pieknych slow, byle tylko przekazac sens.
podziwiam cie za to i napawa mnie optymizmem to, ze sa jescze ludzie, ktorzy przez net i postep nie zatracili milosci do pieknej polszczyzny:-)
Donkat, ja nigdy nie miałam problemu z ubieraniem własnych myśli w słowa, a w szkole nauczyli mnie pisać na klawiaturze metodą 10-palcową bezwzrokową, więc piszę równie szybko jak myślę;-):-) Czasem piszę nawet szybciej niż myślę:sorry2: Niestety, jak widać po moich postach, jak kończy mi się czas na odpowiadanie, to po prostu przerywam. I boleję bardzo, że nie jestem w stanie napisać każdej Wrześniówce choć paru słów albo że znikam na całe dnie, bo jeśli nie mam sił albo dłuższej chwili spokoju to nawet nie biorę się za pisanie. A dziś rano pisałam kosztem sterty garów w zlewie, za co oberwałam lekką burę od mojego pana i władcy;-). Trudno mi jednak zwalczyć pokusę, tym bardziej, że wieczorem czasem gorszy sajgon niż rano.

Wlasnie wrocilam, z Katowic, oprocz tego ze cycki mi pekaja to mam dobre wiesci:)
Z obrony uzyskalam maksymalna ilosc punktow niestety na dyplomie bede miala 4,5 bo cholerna srednia tak wyszla...balangowalo sie na pierwszym roku hehe..ale jestem zadowolona bo mialam taki konkretny slowotok dzis rano ze przy zyczeniach ktore skladal nam przewodniczacy komisji dodal jeszcze od siebie ' gratuluje i moge Pani jedynie zyczyc powiekszania swojej wiedzy do z jej zasobami oraz forma przekazu nie ma Pani zadnych problemow...' :-D:-D
Po drodze zahaczylam o h&m i kupilam malej butki szaliczek i papcie po domu..nawet nei wjezdzalam na damski dzial..jak dziala ten mechanizm??:tak:;-) Dziekuje kochane za wiare do zobaczenia wieczorem, na pewno wpadne przed wyjsciem:tak:
Aneczka, moje gratulacje! Jesteś wielka!:-)

A u mnie dzień spokojny, choć w pracy nie miałam nawet chwili, żeby zjeść II śniadanie, ciągle coś i tak do 17:00. O, właśnie sobie przypomniałam, że mój jogurt został na stole w socjalnym:baffled: Ciekawe, czy do jutra wyjdzie z siebie...
Boli mnie gardło i czuję, że coś mnie bierze. Kuba chodzi do przedszkola z kaszlem i chrypą, ale póki nie gorączkuje to będzie chodził. Tylko nie mam już pomysłu, jak go podleczyć. Może zrobię mu syropu z cebuli. Macie jakieś pomysły?
Ok, idę poczytać resztę wątków.
 
Dzieki Artu:)
Co do Kuby to cebula pogwinna byc ok ja jeszcze pamietam ze pilam mleko z maslem...A Ty sie kuruj za wczasu bo teraz kazdego kogo spotykam cos bierze, ja i mala mamy to juz za soba ale normalnie mam schoze jak wychodze z nia na dwor ze znow cos zlapie...ostatni katar trwal prawie od roczku z jakies 3 tyg. Ja tefz uwazam bo zwykle zaczyna sie ode mnie a potem to juz caly dom chodzi przeziebiony, niestety juz takie specyfiki jka miod czy czosnek mi nie pomogly i musialam wziac augmentin.
 
Witam dziewczyny.

U nas wszystko w porządku. Od wczoraj do dzis południa nie było żadnej kupki. Mały radosny i żadnej wysypki tez nie zauważyłam.
U lekarza bylismy około południa i kiedy juz mieliśmy wchodzić do gabinetu Adaś walnął kupę. Kiedy lekarz zobaczyl to cudo powiedział, że wszystko juz w porządku. Kupka Piękna
Nic nie zapisał i mówił jak sie pokaże znów jakies rozluźnienie to wtedy mamy przyjśc.
Żadnych śladów odwodnienia i innych nie pokojących objawów.

Dzieki, że się martwiłyście.
Ufff :-):-):-):-)
AMANDA MI SIE DZIS SAMA PUSCILA, PIERWSZY KROCZEK BEZ TRZYMANKI MAMY ZA SOBA :-D
Pieknie, super Amanda...teraz tylko kwestia kilku dni a bedzie smigac ze za nia nie nadazysz;-):-D
Ja juz tez lece bo M z treningu wrocil... :) Do jutra :)
Trening? Brzmi powaznie:happy: Jest sportowcem?
atru, a ja ilekroc czytam twoje posty, to sie zastanawiam, jak w braku czasu potrafisz ukladac tak ladne i poprawne skladniowo zdania. czesto piszesz, ze nie masz czasu, ze wpadlas na chwilke itp a elaborat peikny i poprawny jak wypracowanie w szkole:tak:
ja gdy nie mam warunkow, to pisze skrotami, nie dobieram pieknych slow, byle tylko przekazac sens.
podziwiam cie za to i napawa mnie optymizmem to, ze sa jescze ludzie, ktorzy przez net i postep nie zatracili milosci do pieknej polszczyzny:-)
:tak::tak::tak::tak: O tak Atru...i ta motywacja zeby rzetelnie odpowiadac. Sza-po-BA!
Wlasnie wrocilam, z Katowic, oprocz tego ze cycki mi pekaja to mam dobre wiesci:)
Z obrony uzyskalam maksymalna ilosc punktow niestety na dyplomie bede miala 4,5 bo cholerna srednia tak wyszla...balangowalo sie na pierwszym roku hehe..ale jestem zadowolona bo mialam taki konkretny slowotok dzis rano ze przy zyczeniach ktore skladal nam przewodniczacy komisji dodal jeszcze od siebie ' gratuluje i moge Pani jedynie zyczyc powiekszania swojej wiedzy do z jej zasobami oraz forma przekazu nie ma Pani zadnych problemow...' :-D:-D
Po drodze zahaczylam o h&m i kupilam malej butki szaliczek i papcie po domu..nawet nei wjezdzalam na damski dzial..jak dziala ten mechanizm??:tak:;-) Dziekuje kochane za wiare do zobaczenia wieczorem, na pewno wpadne przed wyjsciem:tak:
Jupiiii!!!!!!!! Wlasnie opijam twoj BIG DAY winkiem...choc powinnam chyba kofi-ananem;-):-D
Nuska - a co z toba? Gdzies zes sie podziala kobito?

A u nas dzien spokojny. Piekna pogoda to lumfrowalismy na dworze. Jutro jade znow obadac kolejny zlobek - prywatny. Ale trzeba niestety dzieciom przygotowywac domowe jedzonko bo nie maja tam takiej opcji. No zobaczymy!
 
Ja juz sie sto razy lepiej czuje, dzieki dziewczyny za zyczenia zdrowka :-D

AMANDA MI SIE DZIS SAMA PUSCILA, PIERWSZY KROCZEK BEZ TRZYMANKI MAMY ZA SOBA :-D
to dobrze że juz się lepiej czujesz no i gratulacje pierwszych kroczków Amandy:-):tak:


O kurcze, ale buty:szok::szok::szok: Ciekawe, bo mój Tymo też wylewa hektolitry śliny i zawsze zwalałam to na ząbkowanie:baffled: Może powinnam poprosić lekarkę o kontrolę? A z drugiej strony czy podczas badania gardła np. przy okazji przeziębienia nie zobaczyłaby, że więzadełka są zrośnięte? Monia, ja myślę, że dobrze, że to teraz wyszło. Wiesz, takie rzeczy nie są bez wpływu na rozwój mowy, wymowę etc. Choć szkoda mi kolejnego stresa u Mateuszka.

!
no ja też jak mi wszyscy o tym mówili to tego nie umialam pojąć bo co ma ślinienie do zrośniętego języczka?no i spytalam tak dla świętego spokoju:dry:no ale lekarz mi mówil że to teraz nie jest takie istotne dopiero później jak już się mu będzie ksztaltowala wymowa, żeby nie seplenil, zobaczymy co powie chirurg może się jeszcze okaże że narazie nie będzie musial mieć tego języczka podcinanego. Cieszyla bym się bo jakoś się boję tego bo lekarz mi powiedzial że to robią w znieczuleniu ogólnym:baffled::szok:

Wlasnie wrocilam, z Katowic, oprocz tego ze cycki mi pekaja to mam dobre wiesci:)
Z obrony uzyskalam maksymalna ilosc punktow niestety na dyplomie bede miala 4,5 bo cholerna srednia tak wyszla...balangowalo sie na pierwszym roku hehe..ale jestem zadowolona bo mialam taki konkretny slowotok dzis rano ze przy zyczeniach ktore skladal nam przewodniczacy komisji dodal jeszcze od siebie ' gratuluje i moge Pani jedynie zyczyc powiekszania swojej wiedzy do z jej zasobami oraz forma przekazu nie ma Pani zadnych problemow...' :-D:-D
Po drodze zahaczylam o h&m i kupilam malej butki szaliczek i papcie po domu..nawet nei wjezdzalam na damski dzial..jak dziala ten mechanizm??:tak:;-) Dziekuje kochane za wiare do zobaczenia wieczorem, na pewno wpadne przed wyjsciem:tak:
Aneczka ogromne gratulacje:tak:jednak oplacalo się te trzymanie kciuków;-)chociaż i bez tych kciuków pewnie też byżś to zdala:-)
 
reklama
U nas dzień spokojny, tylko noc była kiepska.Mały bardzo często się budzi a po północy ląduje u nas bo inaczej nie chce spać.

Dzis dostałam numer telefonu do dobrego stomatologa( bo w końcu postanowiłam wziąć się za zębiska). Znajoma mówił, że czeka się około m-ca na wolny termin ( prywatnie).
Ja wyluzowana mówię, że chciałabym jak njszybciej się dostać do "terrorysty" a babka w recepcji mi mówi, że jutro ma wolną godzinkę:szok: bo ktoś zrezygnował.
Juz cała chodzę ze sr....ką,:sorry2::sorry2: bo strasznie się boję :szok: . Nie wiem jak to przeżyję, będzie rwanie:hmm::hmm::hmm:


Monia
te zrosnięcie jest niędzy górną wewnetrzną wargą a dziąśłem na środku?

Aneczka
gratulacje
 
Do góry