reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dobry wieczor wszystkim.:-)
Pogoda dzisiaj u mnie okropna,leje od samego rana.
Moj maly wierci sie i kopie coraz bardziej.Ostatnio wzielam sie za czytanie malenstwu wieczorami.Czy wy tez czytacie swoim pociechom???Najlepszy jest moment gdy koncze i biore jakas lektore dla siebie,a on wtedy zaczyna sie wiercic i kopac.Daje przez to znac zebym kontynuowala i najlepiej nie konczyla bo mu sie podoba:confused:Tak mi sie wydaje.Bo jak przerywam swoja lektore i zaczynam z nim rozmawiac to sie uspakaja.
Moj pepek-troszke sie rozciagnal,ale jeszcze nie wyszedl na wieszch.Brzusio sie powieksza i zaokrangla.Nie mam juz zadnych spodni w ktore jeszcze moge sie wcisnac.:wściekła/y:Nawet te ktore kiedys byly duzo za duze,to teraz poszly z powrotem w odstawke bo sa teraz za male.
Xeone-przykro mi z powodu twojej bratowej(jak dobrze pamietam ze to o nia chodzilo)
Harsharani-ja tez ci zazdroszcze ze masz juz wszystko.Mnie czeka teraz jezdzenie i ogladanie wozkow.
Maly nawet teraz sie wierci.Chyba musze isc cos zjesc:tak:
Pozdrowienia dla wszystkich.
 
reklama
Ja też się witam wieczorkiem bo rano nie miałam prądu a że Olka jest u dziadka to korzystam z okazji aby do Was skrobnąć parę słówek:tak:

Xeone-naprawdę bardzo przykro że Twoja bratowa poroniła.Aż wstyd że nie udzielili żadnej pomocy,tym bardziej że miała plamienia:no: Szkoda gadać, coraz gorzej się dzieje:no:

Ja dziś byłam u lekarza.Mówiłam o bólach,kłuciach brzucha,pachwin.Zbadała mnie ginekologicznie i powiedziała że wszystko jest w porządku:tak: Te bóle czy kłucia to jest od noszenia Olki czy też od innych rzeczy napierające na brzuch (mam na myśli sprzątanie itp)Dopiero teraz dostałam skierowanie na morfologię,mocz i we własnym zakresie zrobić WR i wypić obrzydliwą glukozę:eek: Usg oczywiście nie miałam tak że jako ostatnia osoba która zdradzi płeć dziecka to będę oczywiście JA!!!

No i coś mialam jeszcze napisać....ale wątek mi się urwał:baffled: Dobrej nocy zatem Wam życzę:-D
 
Hej Kobiety.
Chyba muszę częściej tu zaglądać, żeby być bardziej na bieżąco:-)
Jak już wspominałam siedzę na zwolnieniu. Poprzedni tydzień w zasadzie przeleżalam, ale teraz już, w pelni sprawna;-), zamieniam sie w kurke domowa.
W tej chwili objadam sie chipsami i ...i piję redd'sa...eh te zachcianki:-)
Pozdrawiam majowo:tak:
 
dzisiaj w dzienniku tvp mówili, że w polsce brakuje immunoglobiny którą matki z konfliktem powinny dostać najlepiej w pierwszej dobie po porodzie i w niektórych szpitalach kobiety takiej szczepionki nieotrzymały, tragedia , aż się poplłąkałam, a ja ją chciałam kupić teraz w ciazy.
nie wiem w która stronę ta nasza Polska idzie, jest coraz gorzej.
Też to słyszałam akurat w radiu mówili i przypomniałam sobie o Tobie jak szukałaś tej szczepionki. A teraz to juz nawet w szpitalu jej nie maja szkoda słów:wściekła/y::wściekła/y:.

Xeone :-:)-( musi być Ci przykro szkoda tej Twojej bratowej.

Harsharani to dobrze, że masz juz całą wyprawkę ja coś czuję że Tobie to ona się juz w sierpniu przyda takie przeczucie mam;-);-) (w końcu jakies dwa tygodnie przed terminem to tez w terminie no nie :-))

A jeżeli chodzi o pępek to ja zawsze miałam brzydki a teraz jest taki wystajacy :baffled: średnio mi się podoba ale to chyba później wraca do normy no nie??
 
Hej!!!

Mam na imię Danka i tez spodziewam sie maluszka we wrześniu. Mam tez 2-letnią córeczkę. W miare mozliwości bede tu do Was zaglądala częsciej.

Pozdrawiam

Danka
 
Hej laseczki
ja dzisiaj już w lepszym stanie bo troche spałam, pierwszy raz od 3 dni:-)
pogoda jest paskudna, wiec postanowiłam, że nie ide dziś do pracy.

Aina
dzieki za dobre słowo

Harsharani
fajnie że masz mame przy sobie, zapytaj jakiegoś dobrego lekarza czy możesz latać bo jak miałaś problemy z szyjką to żebyś czasem nie urodziła przedwcześnie...

Xeone
to co napisałaś na temat tej lekarki i bratowej męża tylko mnie utwierdziło w przekonaniu że lekarze sie nie znają i czasem trzeba być "mądrzejszym od nich" i nie wierzyć we wszystko co mówią. Jak byłam na studiach to widziałam różne przypadki jak totalni kretyni dostawali wyższe wykształcenie, nie widze powodu zeby wśród lekarzy miało być inaczej, to że ma dyplom jeszcze nic nie znaczy, ale najgorsze jest to, że musimy sie o ich miernocie przekonywać na własnej skórze niestety. Życze wszystkim żeby nie trafiały na takich niedorobów tylko na porządnych specjalistów, których w końcu też nie brakuje

Inez
a redd's to piwko?? hihi uważaj z tymi procentami, a ja to nie mam specjalnych zachcianek, mam jedną w sumie żeby mi ten katar zniknął i nigdy nie powrócił.

Wczoraj mnie mój luby dobił stwierdzeniem że on jak był dzieckiem to ciągle chorował, jak nasz mały sie w niego wda to ja chyba wszystkie nerwy strace...

Danka witaj na forum:tak::tak:
 
blimka pamietaj o jednym, ze takie dzieciątko to łapie geny po wszystkich waszych przodkach (po tobie, mezu waszych rodzicach i dziadkach) mój B jak był mały to ciagle beczał, nikt nie mógł do wózka zajrzeć obcy bo lawina łez, wogóle to wymagał dużo uwagi w opiece, ja byłam dzieckiem takim jakby mnie rodzice nie mieli, jak wsafdzili do łóżeczka to cisza byle by było co przegryźć, za to szymon to było złote dzieciątko, od małego go podrzucalismy po rodzinie na popilnowanie, przesypiał całe noce, w wieku 3 lat nocował juz u babciów, chrzestnej i spędzał całe dnie w przedszkolu, (ja pracowałam juz jak miał a4,5 miesiąca\).
witaj Doris na forum .
u nas znowu w nocy padało, tyle kałuż, że hej a miało już byc tak cieplutko.
ja tez mam zachcianki na redsa albo karmi, ale njabardziej to na coca-colę i arbuzy.
dzisiaj dla odmiany kupiłam sobie truskawki, pierwsze krajowe i juz w miarę smakują.
 
ainaheled- zapomnialam ci wczoraj w tej mojej euforii podziekowac za dobre checi w pomocy z suwaczkiem. niestety nie bylo mnie wtedy na necie. z reszta niewazne...

witaj danka!
 
Kochane dziewczynki!
wczoraj byłam u lekarza i miałam USG. Moja dzidzi ma się dobrze. Waży 550 gram. Ja sama przytyłam 8 kg. Poza tym drugi raz potwierdził że wygląda na to że będzie dziewczynka. Lekarz sprawdzał jej serduszko, przegrody nosowe, mózg, głowkę, brzuszek. Nie powiedzial mi tylko ile dzidziuś mierzy bo 2d już jest za słabe. Mówiłam mu o tym że nie wiem czy czuję ruchy. On mi odpowiedział że napewno jakieś są tylko ja ich nie odróżniam. Od razu po USG pojechalismy do Biedronki - są tam świetne body dla naszych maluszków, pakowane po 2 sztuki. To jest mój pierwszy zakup dla maluszka.
Pozdrawiam wszysstkie brzuchatki!
 
reklama
Czesc wszystkim;-)
Przede wszystkim witam na forum nową Wrzesniowke:-)
Blimka owszem, redds to piwo, ale niskopocentowe. Czasem mam ochot sie napic wiec wypijam szklanke..Oczywiscie w granicach rozsadku. Ale moje podejscie jet takie, zeby w tej ciąży nie wariowac. Wszystko jest dla ludzi i jesli mam czasem ochote na piwo to dlaczego mam sie nie napic?
Tygrysku pocieszyłaś mnie, ze i Ty czasem masz ochote na piwko:-pA co do truskawek, to i ja wczoraj je zakupilam, tyle ze mrozone. Zmiksowalam z jogurtem naturalnym i mam pyszny koktajl:-)
Monia gratuluje dziewczynki:-)Ja chyba bede w wiekszosci, tzn chyba nosze pod sercem chlopczyka;-)'Chyba' bo na ostatnim USG byl nieco wstydliwy i calkowicie sie nie odkryl:-p, ale ginka stwierdzila, ze 'ma cos miedzy nogami; :p
Pozdawiam:-)
 
Do góry