reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Miał mały dzień pełen wrażeń;)
Ainaheled współczuje Ci i biednej małej też rzeczywiście często choruje

A ciekawe co tam u Maraniko chyba sie zatraciła w ramionach męża i całkiem o nas zapomniała;-);-)
Jasne jasne to na pewno za sprawą męża ale co tu się jej dziwić po takiej rozłące;-) :-) Pozdrawiamy MAraniko
 
reklama
Tygrysku-my od razu po ślubie,czyli od 2002 roku zamieszkalismy sami, ale teraz mieliśmy byc przez rok tutaj,więc wynajeliśmy nasze małe mieszkanko,a ja z powodu ciąży i Maleństwa wracam do Polski wcześniej i dopóki Staszek nie zjedzie będę mieszkać u rodziców.I może nawet to lepiej, bo Staszek by pracował, a moja mama idzie od wakacji na emeryturę to bedzie mi głównie pomagać. A od lutego wracamy na nasze mieszkanie.
Nuśka-jak ja chodziłam na państwowe USG przy Lilce to też tak było, ile udało mi się wykręcić głowę tyle zobaczylam na monitorze, a za zdjęcia nam kazali zapłacić po 5 zł. Dlatego byłam bardzo zadowolona z tego prywtnego, gdzie mialam specjalny monitor nad głową dla siebie.
A nasza Lili niby lepiej, bo gorączki nie ma, ale za to wyszła jej jakaś wysypka na całym tułowiu, juz nie wiem, co to może być, nie bedziemy drugi raz szli do tego lekarza tutaj, zobaczymy do jutra, może jej zejdzie. A marudzi niestety dalej, jeszcze się pogoda popsuła i siedzimy dzisiaj w domu i oglądamy Teletubisie ( ta bajka źle wpływa na mój rozwój intelektualny:confused:).
Pozdrowienia i milego weekendu życzę.
 
cześć wszystkim...
no właśnie, maraniko pewnie nie ma już dla nas czasu ;-) ale niech się cieszy mężykiem, wiem jak to jest :-)

ja właśnie wróciłam od gina...
Miałam usg... oceniał narządy itp. Wszystko ok, ale trwało to ponad pół godziny, bo mam trochę za mało wód płodowych
icon_curve.gif
Kazał mi więcej pić... Oczywiście trochę się zmartwiłam, no ale uspokoił mnie, że Karolek rozwija się dobrze, rośnie, no ale po prostu nie ma najlepszych warunków do brykania, więc ja jako dobra mama muszę teraz mu te warunki zapewnić... No więc teraz pewnie większość czasu będę spędzała w kibelku... i tak już ciągle biegam do WC, a teraz jak jeszcze zwiększę znacznie ilość wypijanej wody, to już w ogóle z łazienki nie wyjdę
icon_wink.gif
No ale dla Lolka wszystko... W sumie dobrze, że tylko taki mam problem...
Wszystko inne ok, widziałam znów siusiaka :) Synek jest troszkę mniejszy niż by to wynikało z tygodnia ciąży, ale wszystko się mieści w normie... Może jeszcze później nadgoni
icon_smile.gif
 
Wyczytałam gdzieś że nasze bąbelki teraz przesypiają jakieś 20 godzin na dobę, więc spoko, ja też za często nie czuje ruchów zazwyczaj około 8 wieczorem się wierci chwile. Ale nie martwie się na pewno wszystko jest dobrze:) i u Was też!:tak::-D
 
Witam Was Wrześnióweczki :-D

Z przyjemnością dołączam do mamusiek spodziewających się chłopczyków :))))) Jednak moje przeczucie mnie myliło i zamiast dziewczynki najprawdopodobniej mam w brzuszku małego facecika.

Byliśmy dzisiaj na usg 4D i chciałam wam powiedzieć, że na prawdę nie żałujemy tych 200 zł (bo tyle w rezultacie zapłaciliśmy). Prawdę mówiąc to badanie przeszło moje oczekiwania. Trwało bardzo długo i pan doktor sprawadził, zmierzył i pokazał nam chyba wszystko co było mozliwe. Widzieliśmy nawet krew wpływającą i wypływającą z serduszka naszego małego szkrabka. No i oczywiście dostaliśmy płytke z nagranymi filmikami. Nasz synek rozwija sie bardzo dobrze, wszystkie narządy ma prawidłowe i waży już 370g :) swoja droga to zadziwiające jest to jak zaawansowana jest technika.
Ale chyba najwieksze wrażenie zrobiło na nas nasz uśmiechający się od ucha do ucha synek. Pewnie poczuł, że sie na niego patrzmy bo cały czas robił śmieszne minki i do nas machał. Z resztą zobaczcie same:
dzidzia4.jpeg


Blimka u mnie tak jak u ciebie dzidzia zaczyna swoje harce pod wieczór. Czasami aż nie mogę usnąć bo tak mnie kopie :) Ale to takie cudowne uczucie, że mogłaby tak cały czas.
 
czesc dziewczyny ja jeszcze nie znam plci mojego malenstwa ale przyznam ze chciala bym dziewczynke juz jedna mam wikusie:tak: od wczoraj wieczora zab mnie boli nie spalam prawie wogle w nocy tym bardziej ze jak zasnelam to wiki wstawala na mleko i koniec spania;/;/straszne
 
Jak już wcześniej pisałam mamy z mężem konflikt, i chciałabym się zaszczepić w 28 tygodniu ciąży, ale pomimo tego, ze jakaś ułoma aptekarka powiedział mi że mogę u nich zakupic taką szczepionkę dzisiaj dostałam receptę z powrotem oraz z informacją, ze co lekarz nie wiedział że w POlsce nie można kupić?, a szpital eto skąd biorą??, więc czeka mnie wycieczka do niemiec i wydatek rzędu 80 euro, dobrze że wcześniej o tym pomyślałam bo by mi jej nie podali.
 
Tygrysku - a czemu chcesz taką szczepionkę? Pytam, bo my też mamy konflikt serologiczny, ale myślalam że wystarczy podanie immunoglobuliny po porodzie?
 
Witam wszystkich z rana:-)
wpadlam do Was z innego forum sladami pewnej oszustki, ktora zagoscila rowniez u Was pod nickiem klaudia1987. Byla krotko, ale ostrzegam, ze moze wrocic, my nie mozemy sie jej pozbyc z naszego forum od dluzszego czasu, pomimo blokady jej kolejnych kont (prawdopodobnie zmienia IP !!!).
Wiem, ze nie powinno podawac sie linkow do innych forow, przepraszam admina:baffled:, ale to dla dobra wszystkich. U nas narobila wiele zlego na forum, kobiety po stracie dzieci cierpialy. To dziewczyna chora psychicznie prawdopodobnie i kameleon w jednym. U nas wystepowala pod nickami: kaludia1987, ania_1985, asiulas23, kiniamała1981, roka 21 i ostatnio klaudynka1987.
Jesli kogos nie przekonalam, prosze zajrzyjcie na www.forum.e-mama.pl
Wystarczy w "szukaj" wpisac jeden z w/w nickow a zobaczycie jakie chore zarty robi ta dziewczyna o stu terminach porodow !!!!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
przepraszam za naruszenie regulaminu (zazwyczaj tego nie robie)
i zycze milego dnia
mamama
 
reklama
Xeone gratulacje ślicznie się uśmiecha ten Twój synek:-) super coś ten wrzesień męski albo dziewczyki jakieś takie wstydliwe że nie chcą się pokazać;-) ;-) .
 
Do góry