reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hej Kobitki:-)
Widzę, że już chyba większość z nas zna płeć Dzidziusia. Zazdroszczę..Ja ide na USG w poniedziałek i jeśli Dzidziuś będzie odpowiednio odwrócony, wtedy może dowiemy się, jakiej jest płci.
Ruchy czuję już od dwóch tygodni i nawet zaczynam sie po trochu z Maleństwem 'bawić'. Kiedy mnie kopnie, delikatnie pukam w to miejsce i czekam na kolejny ruch. To niesamowite, ale takie maleństwo już reaguje na mój dotyk:tak:
Pozdrawiam słonecznie.
 
reklama
co sie stało z moja wypowiedzią?????????????? :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
zatwierdziłam i nawet połowa mi sie nie pokazała :-(

napisze jeszcze raz...

a wiec w J.G. moznesz zrobic usg w dwoch miejscach. Jest to GINEKOMED:::Zesp
 
znowu to samo... :wściekła/y: oki wiec nie pisze juz strony www bo chyba przez to tak sie dzieje... :confused:

a wiec w J.G. moznesz zrobic usg w dwoch miejscach. Jest to GINKOMED (ginkomed.pl) I KARKONOSKIE CENTRUM MEDYCZNE (kcmed.pl). Slyszałam wiecej poztywnych opinii o KCM, jest to nowo otwarta klinika. USG 3D najlepiej robic tam w czwartki bo jest lekarz ginekolog a w pozostale dni badanie wykonuje zwykly lekarz. A co do Wrocławia to tez myslałam o tych dwoch klinikach co napisałas. Musze tam zadzwonic bo chcialam zrobic usg jak najszybciej a w pon bede we Wrocławiu a jak nie to w czwartek pojade do J.G. do tego KCM. A co do sklepów z odzieza ciążową to nie mam pojecia ale we Wrocławiu na pewno coś znajdziesz :-)
 
kasiamina - wielkie dzięki za ten namiar, zaraz sobie tam zerknę. Coś na ten ginkomed nie mogę wejść, strona nie działa czy cuś. W tym karkonoskim centrum koszt badania usg 4d "połówkowego" to 200 zł. Drogo.

Kasiamina - a czy to nie chodziło o "Ginekomed"? Bo taka strona wchodzi... I 150 zł za prenatalne USG 4D w 20-24 t.c. To tyle co we Wrocławiu...

A we Wrocku można i taniej... No cóż, trzeba przeliczyć budżet i podjąć jakąś decyzję :) W każdym razie bardzo dziękuję za pomoc.
 
tak, chodziło o ginekomed :-)
właśnie sama nie wiem jak lepiej sie opłaca. Właśnie prubowałam sie dodzwonic do tych klinik we Wrocławiu ale nie odbieraja tel. pewnie do 17 rejestracja. Sprobuje jutro albo do J.G w czwartek pojade.
Atruviell a Ty do ktorej kliniki zapisalas sie we Wrocławiu?
 
Dziewczyny, a gdzie we Wrocku albo Jeleniej Górze można znaleźć sklepy z odzieżą ciążową? Chodzi mi o sukienkę jakąś taką, bo mi się dwa wesela w maju i w czerwcu szykują. Wiem, że we Wrocku jest coś na Podwalu w Domu Handlowym na przeciw Renomy i na Placu Kromera (tam drożyzna i rozmiary nie wiem na kogo:) ) A gdzie jeszcze coś fajnego znajdę? Boję się przez internet kupować, bo co jeśli fajnie na zdjęciu wygląda, a ja będę w tym źle wyglądać? Albo rozmiar nie ten?

Wydaje mi się że nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem fajnych ciuchów, teraz jest taka super moda na długie i szerokie rzeczy że nawet w zwykłym sklepie można coś fajnego wygrzebać:D
Ja dzisiaj kupiłam super bluzke marszczoną na biuście sięgającą tak za tyłek;-) i to w zwykłym sklepie, moda na ten rok nam sie bardzo przysłużyła dziewczyny:tak::tak::tak:
Życze owocnych łowów!! poza tym w dużych sklepach często są działy z modą ciążową - miłych zakupów:-)
 
Blimka - już patrzyłam na Wasze brzusie w galerii i wszystkie jesteście laseczki, więc pewnie coś w zwykłym sklepie znajdziecie ale ja z moim rozmiarem 42-44 + brzusio to aż się boję tam wchodzić:-D. A poza tym u nas w Zgolcu taka padaka ze sklepami odzieżowymi, nawet tymi nie-ciążowymi, że nic ciekawego nie da się kupić. Wszystko w stylu "spódniczka pod tyłek" albo "bebech na wierzchu", nie mój styl, niestety. Bardzo podobają mi się sukienki z 9fashion ale u nas nie ma sklepu z odzieżą tej firmy (chyba tylko spodnie można kupić) więc i tak czeka mnie wyprawa do Wrocka, albo do J. Góry, żeby coś wybrać. Przed ciążą też najczęściej na zakupy wybierałam się w tym kierunku. W przerwie między zajęciami na uniwerku buszowałam po Świdnickiej i okolicach. Na więcej nie było czasu ale i tak nie raz coś fajnego dorwałam. Teraz, bluzki i takie tam, kupuję w Niemczech na Berlińskiej albo w CityCenter. Mają tam "rozległe" rozmiary i rzeczywiście zawsze coś tam dopasuję do siebie za parę Euro. Ale sukienek tam fajnych nie widziałam, niestety...

Kasiamina - dzisiaj rejestrowałam się do Corfamedu na ul. Kluczborskiej, info na stronie CORFAMED, rejestracja pod numerem tel. 071 321 73 15, najbliższy wolny termin mają na 8 maja (a rejestrowałam się dzisiaj). Jeśli chodzi o Medix, to znajduje się on na Grabiszyńskiej, rejestracja pod nr tel. 071 34 127 07 lub 10. Mój doktor polecał Medix jako drogi ale ponoć bardzo dobry a do Corfamedu sama znalazłam namiary. Obie przychodnie pracują też w soboty.
 
Atruviell dziekuje bardzo :-) jutro sprobuje tam zadzwonic :tak:
a w H&M albo w C&A w Gorliz nic nie ma? moze tam sprobuj? faktycznie teraz jest fajna moda na tez szerokie urbania i tuniki :) a jak nie to we Wroclawiu na pewno cos znajdziesz tym bardziej,ze podobno otworzyli dwa nowe centra handlowe wiec cos powinnas sobie dobrac. W Dreznie tez jest kilka fajnych sklepow ale tam moze byc juz zdrozej...
 
reklama
Przeczytałam w kalendarzu ciąży, ze serduszko dzieciątka jest już słyszalne przez zwykły stetoskop. Chyba się jutro bujnę do apteki :)
Mówisz, że słychać ale super może też sobie kupię:-) od tygodnia zaczełam czuć ruchy maluszka takie narazie malutkie ale jak przyłożę rękę to czuć jak się rusza fajne uczucie :-)
 
Do góry