reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Justyna chcialam na ciebie zaglosować ale co próbuje wlączyć tą stronkę to mi sie komp zawiesza:wściekła/y: niewiem czemu ale nie potrafie otworzyć tej strony:-(
 
reklama
Ja uciekam. Jadę do ciotki,bo są u niej wnuki, Kamil - 6miesięcy i Emek-3lata.
Wczoraj jak głupia dalej robiłam dżemy. Tym razem dla mamy,bo ona by chciała,ale nie ma czasu. No to głupia Justynka zrobiła.
A chwaliłam się,że kupiłam w poniedziałek firany do kuchni i pokoju?
Wieczorem wlecę to wkleję zdjęcia chłopaków. Mam nadzieję,że zniosą sesję fotograficzną
 
Witam po dlugiej nieobecnosci, spowodowanej prozaicznym brakiem netu :-( Od razu przejde do rzeczy. 15 pazdziernika na Torwarze jest konert Alicii Keys, moze bylby to dobry czas i miejsce na spotkanie Bebonów? Po koncercie moglybysmy zrobic sobie Warsaw by night :tak: Bilety miejsca stojące 120 zł, lepsiejsze 200 zł. Mozna kupic w Palacu Kutury i Nauki albo via www.Adamiakjazz.pl.ale poki co opcja zakupu przez net nie jest jeszcze aktywna.
Ja bede napewno, Nuska, Hruda - udaloby Wam sie? Namawiam wszyyyystkie Bebony!
 
Carioca, przyznam się, że nie interesuję się zbytnio współczesną muzyką i nawet do końca nie wiedziałam kto to ta Alicia Keys:zawstydzona/y:, dopiero na youtube posłuchałam jej piosenki i nie podeszła mi, więc ja na koncert nie pójdę, ale chętnie spotkam się po:tak:
 
Mam cos takiego wielkosci zapalki tylko plaskie pod skora na przedramieniu.
To jest domniemam hormonalna sprawa..i powoduje zanik okresu?:szok::shocked2::nerd:
Witam po dlugiej nieobecnosci, spowodowanej prozaicznym brakiem netu :-( Od razu przejde do rzeczy. 15 pazdziernika na Torwarze jest konert Alicii Keys, moze bylby to dobry czas i miejsce na spotkanie Bebonów? Po koncercie moglybysmy zrobic sobie Warsaw by night :tak: Bilety miejsca stojące 120 zł, lepsiejsze 200 zł. Mozna kupic w Palacu Kutury i Nauki albo via www.Adamiakjazz.pl.ale poki co opcja zakupu przez net nie jest jeszcze aktywna.
Ja bede napewno, Nuska, Hruda - udaloby Wam sie? Namawiam wszyyyystkie Bebony!
Brzmi sensownie ale...bez dzieci prawda? bo i jak, troche szkoda. A ty Carioca jedziesz z 3Maista czy Lodzi bo mozna sie kopsnac razem to i paliwo bedzie do podzialu, wiec taniej...Alicia mi wisi kalafiorem ale koncerty to zupelnie inna sprawa. Pomyslimy:cool2:

Znacie jakis domowy sposob, za wyjatkiem maszynki, usuniecia "kulek" na ubraniach z welny?:confused:
 
reklama
Widze ze szykuje sie zjazd BB onow i to na mojej wiosce:-) Qrcze mnie nie bedzie w pazdzierniku w pl:no:Szkoda.
Majandra za 2 tygodnie bede w pl.Spotykamy sie?
hruda moj malz kiedys golil swoj sweterek maszynka do golenia,ale bardzo ostroznie.
 
Do góry