reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ana chyba juz wszystkie nasze wrzesniatka goraczkowaly.Podaj cos na obnizenie temperatury,jesli bedzie powyzej 39 zrob chlodny okad na czulko lub stopki.I obserwuj maluszka czy inne symptomy nie dochodza.
A na prezent dla 3-latka tez polecilabym ta tablice-znikopis.
hruda chyba wiem o co ci chodzi to jest taka mata aquadoodlle.Sa rozne ksztalty,wzory,kolory i tematyka.

https://ssl.allegro.pl/item384391824_wodna_mata_dora_diego_aquadoodle_super_hit.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majandra - zadam Ci osobiste pytanie:szok:...kiedy dostalas @? Pytam sie bo ide wkrotce do gina a nie pamietam kiedy ja dostalam @ bo swoj cykl zapisywalam w telefonie ktory notabene wypralam:wściekła/y: a pamietam ze dostalysmy w ten sam dzien:sorry:
Co do prezentu stanelo na wozku bo tablice juz ma a na ciastoline jeszcze jest za mala:sorry:
Ana - Stas jeszcze ani razu nie goraczkowal wiec nie pomoge:zawstydzona/y: a co do prezentu moze kolejke? i Ikea sa takie fajne drewniane, albo cos z tych namiotow-zamek?
 
Noooo:wściekła/y: co to ma byc? BB mialo jakis error hehe
Gabids - dokladnie taka mata ale jej brak juz na allegro i poza tym za droga:sorry2:

A na "dwojce" wlasnie puszczaja bardzo ciekawy romans-thiller "Apartament" lub WickedPark - polecam!
 
Moja kocica jest szalona.Wyskoczyla z okna(jakies 5 metrow)na beton na wlasne zyczenie.
 
nie lubimy ERROROW, prawda??:no::no::no::no:

Hej
a mój maluszek dostał dzis w nocy goraczkę:no:(myślałam, że to może prze ząbki). Rano był lepszy, ale mama na wszelki wypadek z nim poszła do lekarza. Nic nie stwierdził (może się coś kluje). o 15 już miał 39 i przed chwilą też 39. Jeść za bardzo nie chce ale żadnych innych oznak nie ma. Miałyście coś takiego??

ostatnio synke kolezanki mail trzydniowke, ktora tez zaczela sie tez wysoka goraczka,a potem dostal wysypki. obserwuj dzieciatko, czy nie doatanie krostek.
julitka tez jeszzce nigdy nie miala goraczki:no:

dzieki dziewczyny za podpowiedzi co do kiosku. kurcze, tak chodzimy z P i myslimy co tu rozkrecic. P chce zrezygnowac z tej glupiej pracy i zaczac wlasny biznes, ale boimy sie zaryzykowac, a pomyslow mamy 1000!!
druga opcja to zakup jakiejs nieiwelkiej ciezarowki i swiadczyc uslugi przewozowe. moze w tym zakresie jestescie obcykane? kazda rada mile widizana:-)
 
No ona jeszcze w tym pierwszym zyciu.Spadla na cztery lapy.I chyba ma nauczke bo juz otwarte okno ja nie pociaga.
 
reklama
Gabids dobrze że nie trzymali Was długo w szpitalu i już lepiej.

Powiedzcie mi czy po pierwszej @ miałyście kolejne regularnie czy jeszcze były jakieś wahania? Bo ja już powinnam mieć :no:
 
Do góry