reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nie wiem dlaczego,ale nie mogę nie zacytować, tza. muszę pisać w oknieSzybka Odpowiedź.
ana_24m Mateusz miał taką gorączkę jak wychodziły mu ząbki. Nachodziła popołudniu i spadała po podaniu Ibufenu. Poza tym nic mu nie było. Po jakiś 3 dniach pod palcem było czuć ostry ząbek.
donkat jeśli chodzi o zakup ciężrówki to myślę,że taka 3,5tony jest dobrym pomysłem. Wiem z doświadczenia,że pełno jest dużych, typu TIR,a jeśli chodzi o jakąś drobnicę to zawsze miałąm problem (zajmowałam się transportem). Nie wiem jak to wygląda ze strony finansowej.
 
reklama
Dzien dobry wszem i wobec:happy2:
Za-niebawem przychodzi tesciowka ze szwagierka i mialaysmy isc na spacer ale pogoda pod psem wiec chyba bedzie biesiadowanie w domu. Ide ubrac papuge bo glosik straci od tych skrzekow :-D...ze tez kawy nie mozna spokojne wypic.
Do rychlego Siostry!;-):-D
 
witam a co tu tak pusto:confused::szok::szok:
pewnie wszystkie macie śliczną pogode i jesteście na spacerkach:tak: u nas też jak narazie świeci sloneczko i jest ladnie więc chyba zaraz też pójdziemy:tak:
Dalam dziś Mateuszkowi napić się przez slomke bo bylam ciekawa czy będzie umial i ku mojemu zdziwieniu ladnie się napil:tak::-)
Dziś po obiadku jedziemy do mojej mamy bo zamówila nam w sklepie 10kg wiśni bo D będzie robil wino a ja mam super przepis od sąsiadki na naleweczkę z wiśni PYCHA:tak: takie w sam raz dla kobiet;-)
 
Witajcie ja wpadam sie przywitac i napisac ze u nas wszystko dobrze
* hani nauczyla sie robic pa-pa
* gdy przyklada telefon do uszka mowi ha (hallo)
* z mleczka sojowego przeszlismy na mleczko hippa 2
* siostra jeszcze zostaje dwa tygodnie wiec malo mnie tu bedzie
* kupilismy mebelki do pokoiku hani
* poczytuje was regularnie
* pozdrawiam i caluje wrzesniowkowe bobaski
 
Witam z rana z kawka.
U nas chyba bedzio lalo wiec siedzimy w domciu.Zaraz mala usnie,a ja zabieram sie za porzadki i obiad.
Cos mi sie na podniebieniu zrobilo i strasznie mnie to wkurza.

doti ja @dostalam szybko bo 6 tyg.po porodzie byla bardzo,bardzo intensywna.Nastepna byla za 28 dni.Teraz juz od 3 miesiecy przez implant nie mam okresu uff jaka ulga.Doti moze zrob test:happy2::tak:
hruda tesciowke masz spoko czy nie bardzo?
Monia przyjezdzam na nalewke:tak:uwiebiam
klavell no wlasnie malo Cie ostatnio.

a pamietacie ruda-ize?mame Omarka?Wieki jej nie bylo.
 
No i tesciowka nie przybedzie bo szwgierka - jej corka - ma jakies ale...ona ma 14 lat ale mam wrazenie ze to ona rzadzi w domu nie jej mama :wściekła/y: A ja pyszne leczo wczoraj upichcilam..i zaraz je zjem SAMA.
Gabids - tesciowa mam wporzadku, jeszcze niczym mi nie podpadla choc jestem czujna jak lasica :-D nie wtraca sie, nie daje "zlotych" rad i nie gdera..zreszta nie czesto sie widujemy...ale jej stosunek do M ( corki) mnie bardzo drazni, bo M wchodzi jej na glowe.

Wlasnie skonczylam przemeblowanko pokoju, bo ile mozna malemu "szkodnikowi";-) mowic "nie wolno" wiec przestawilam kanape i wszytskie kable sa pochowane.:-)
 
I ja się melduję
Staram się tu zaglądać i troszke podczytywać ale niestety nie mam czasu na pisanie. Ewentualnie jak jestem w pracy to (tak jak dziś) uda mi się coś skrobnąć. Po pracy nie ma szans, bo chcę jak najwięcej czasu poświęcić małemu, potem coś porobić w domku i w miarę szybko iść lulu, żeby mieć świeży umysł w pracy.
U nas wszystko ok. Olo zasuwa na czworakach po całym domu i obrywa listki z kwiatków itp., jest bardzo kontaktowy i powtarza wszystko jak papuga. Nadal ma "obsesję" na moim punkcie. Kiedy z nim jestem nie chce iść do nikogo innego na rączki i cały czas muszę być w pobliżu. Nadal karmię piersią. W pracy odciągam pokarm. Zastanawiałam się już co jest nie ta, bo odkąd wróciłam do pracy mały dość często budzi się w nocy i chce dydać i dzisiaj przeczytałam na Laktacja.pl, że to normlane, bo dzidziuś ma świadomość, że mamy nie ma długo w dzień i w nocy to sobie rekompensuje:tak: W sumie daje rade i nie zamierzam jeszcze kończyć karmienia.
Pozdrawiam wszystkie Was BaBeczki i całuje Wasze bąbelki!
 
reklama
Do góry