reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

donkat znalam jedna kobietke ktora prowadzila taki samoobslugowy kiosk pod moim blokiem.Bardzo lubilam do niej zagladac i pogadac.Powiem Tobie ze nie byla zadowolona z tego biznesu,ciagle nazekala ze znowu probowali sie wlamac,a to szyby powybijane,ukradzione gazety ze skrzynki(rano jak dowoza przed otwarciem jeszcze).Dwa razy miala napasc z bronia w reku i musiala oddac utarg.A zadne kokosy z tego biznesu byly.I jakos niedawno jak rozmawialam z mama przez telefon to powiedzala ze juz pani Ania zamknela kiosk.


Dzisiaj moj malzonek mial niezlego stresa rano jak jechal do pracy.
Prowadzil spokojnie bo byly korki i nagle ni z tad ni z owat jakis wariat normalnie z pasa zieleni chcial wepchac sie w kolumne przed nasze auto.Zdarl lakier z boku i porysowal alu felge.Oczywiscie probowal dac dyla,ale na szczescie wszystko widzial kierowca autobusu jadacy dwa samochody z przodu i zablokowal wariata.
 
reklama
Ja miałam wczoraj przygodę. Jechałam z babką,a przed nią tir. Wlekła się niesamowicie więc na długiej prostej wzięłam się za wyprzedzania. Jestem na lewym pasie równolegle z nią,a idiotka zaczęła wyprzedzać. Chyba nie mószę mówić jak się we mnie zagotowało. Niech się cieszy,że jechałam z Mateuszem,bo wyprzedzilabym ją i wyhamowała. tak centralnie, najwyżej wjechałaby mi w dupę. Zawsze jej wina;-) Wyremontowałoby się chociaż ruinę. Nie wiedziałam jak mocno może przywalić i odpuściłam sobie,bo bałam się o Mateusza.
 
kobietki, a jak tak z innej beczki: czy rodzina/znajomi ktorejs z was maja kiosk ruch-u? interesuje mnie oplacalnosc takiego biznesu. tylko tak realnie. przymierzamy sie z P do zakupu i nie wiemy, czy spokojnie sie da utrzymac rodzine i cos odlozyc.
Moj maz prowadzil kiosk rochu z 10 lat temu. Po pierwsze nie mial zycia towarzyskiego bo o 5 pobudka i tak do wieczora dzien w dzien, po drugie roztyl sie nie samowicie bo tylko siedzisz i sie nie ruszasz i jadasz na telefon, po trzecie mial wlamanie. Z oplacalnosci nie bylo tak zle - wychodzil na swoje i cos mogl nawet odlozyc ale nie byl to kios w marketingowym miejscu.
Monia - baaaardzo dziekuje za linki...namioty sa super, kuchnia a taczka podoba mi sie najbardziej z tymze oni mieszkaja w skromnej kawalerce wiec miejsca za nie wiele:sorry::-(
A co myslisz o wozku dla lalki,specerowce?...masz mala coreczke to moze podpowiesz?
Gabids - ciesze sie ze z mala juz lepiej..ale na litosc boska: dlaczego lekarze w UK sa tacy obojenti, niedouczeni?...czy zeby "przezyc" trzeba miec wykupion jakas specjalna polise i byc leczonym w profesjonalnej klinice, czy co? :wściekła/y:
A przygoda meza na drodze jak z filmu Speed:szok::eek:
 
Ostatnia edycja:
Jest super.Mala pierwszy raz od tygodnia zrobila normalna kupe i to jeszcze "wystekana":-)
 
Hurdzia moja Ola ma coś takiego:
Wózek dla lalek "laseczki" (395214697) - Aukcje internetowe Allegro
dostala na 1 urodzinki+ lalka .
Lalka leży w kącie bo ona nie lubi bawić się lalkami ale za to w wózku wozi swojego ukochanego misia którego wlaśnie dostala na 2 urodzinki.
Pamiętam jeszcze że moja OLa w wieku 2 lat bardzo lubiala zabawki takiego typu:
HIT! Układanka dydaktyczna - LOKO. NOWA! od firmy (397658735) - Aukcje internetowe Allegro

Układanka puzzle drewniane Zwierzątka nowa (401100925) - Aukcje internetowe Allegro

PUZZLE PIANKOWE lew (399892917) - Aukcje internetowe Allegro
 
Monia - Gabids - dzieki za podpowiedzi. Sa 3 opcje - wozek lub tablica ( choc myslalam o takiej z wodnym pisakiem ale brak jej na allegro- aquadoddle?) lub ciastolina...musze zadzwonic do cioci malej bo cos czuje ze pomysl wozka moze sie zdublowac:baffled:
Mozecie mi wyjasnic czemu jak jestem taka glodna? normlanie czuje ze zoladek mam pelny ( zjadalm 1kg czeresni) a wtranzolilabym konia z kopytami...choc moze nie, za konine dziekuje:cool2:
 
Hej
a mój maluszek dostał dzis w nocy goraczkę:no:(myślałam, że to może prze ząbki). Rano był lepszy, ale mama na wszelki wypadek z nim poszła do lekarza. Nic nie stwierdził (może się coś kluje). o 15 już miał 39 i przed chwilą też 39. Jeść za bardzo nie chce ale żadnych innych oznak nie ma. Miałyście coś takiego??
 
reklama
Do góry