reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

mnie sie Lejdis nie podobalo. taki nadmuchany hicior!! dzis bylismy na 2dni w Paryzu. tez takie sobie,ale dla rozerwanai sie na jakis czas moze byc.

ja o fluorze nawet nie pomyslalam,ale dzis jak mi przepisywala wit d3, to troche rozmawialysmy o zebach i nic nie wspominala o fluorze, tylko wlasnie,,ze potzrebna jest wit D.

kurcze, zapomnialam co mam pisac, bo mi siostrzeniec za uchem nawija:wściekła/y:
 
reklama
aaaa, wiem, o zgrzytaniu zebami!! u nas tego nie ma (tylko jeden zab, nawet niecaly:-D:-D), ale tez slyszalam, ze to objaw owsikow. uwazam, ze skoro dzieci juz raczkuja i wdodatku na podworku, to moga juz zlapac cos takiego.

ja wsumie jescze nie zaczelam myc julitce zebow, no bo jak, skoro ma dopiero pol jednego?:-D:-D
 
Witam ąż na spacerku z synusiem a ja siedzę na BB ( a miałam prasować):zawstydzona/y:
Tygrysku szkoda mi Ciebie bo rozumiem że tęsknisz za zwierzakiem człowiek się tak przyzwyczaja do zwierzaka że w końcu to prawie jak członek rodziny:-(

KAsiu ale miałaś przygodę nie zazdroszczę:no::eek:

czesc i czoooolem:-)

No ja jak zwykle Etka, pacan ze mnie do potegi moze, ale nie wiem jak glosowac:szok::zawstydzona/y:

A ten film Lejdis to jakas sciema...Testosteron to bylo to:tak:...a to jakas wypaczona komedia romantyczna majaca nawiazywac do serialu Sex w wielkim miescie?...zawiodlam sie. Oczekiwalam ze to bedzie studium przypadku 4 kobiet, wnikliwa obserwacja zachowac plci pieknej..a to tylko wyostrzone perypetie zdesperowanych kobitek...no Olszowka mi sie podobala jedynie.

Zmykam sprzatac.

A mi się Testosteron nie podobał a Lejdis nie oglądałam to nie wiem

Dziewczyny a jak myjecie ząbki maluchom wieczorkiem po mleku to się nie rozbudzają?
A i czy myjecie już pastą jak tak to jaką???
 
Agulka udanych wakacji

Klavell
super mieszkanko to co kiedy mamy Cię odwiedzić;-);-);-)?

Atru
a jak tam u ciebie na urlopiku dzieciaki zadowolone podczytujesz nas????Bo my tu już tęsknimy.

Carioca halo halo co tam u Ciebie mówiłaś że masz tam neta i co ?????

Dobra teraz już zmykam prasować bo coś samo się nie chce zrobić:no::-p a szkoda:sorry2::-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja dawno nic nie pisałam (Nuśka Hruda dzięki za pamięć) ale jestem na bieżąco bo czytam was codziennie tylko oczywiście zapomniałam co komu miałam napisać...
Luandzia - super plan z przeprowadzką do grodu Kraka:tak::-)
Klavell - gratuluje mieszkanka - super:cool2::cool2:
Tygrysku - żal pieska aż mi sie smutno zrobiło
no i Asiek - współczuję przeżyć:-:)-( niewesoła sytuacja... skrobne tez cos na zamknietym

Kobiety a u nas kolejny guz ale tym razem na MOJEJ głowie... :eek::eek:
szłam dziś z Dawidkiem do lekarza na bilans i nachyliłam się nad wózkiem nie zwalniając kroku i mnie słup zaatakował :szok::szok: no po prostu AŁŁŁŁŁŁŁŁ
przypierdzieliłam łbem centralnie w metalowy słup... słub zadrżał mi zadzwoniły zęby a w oczach gwiazdy omal tam nie padłam (strach sie bać co by się z małym stało jak bym tam zaległa na chodniku) i z taką huczącą głową poszłam dalej (tylko sie rozglądałam czy ktoś tego nie widział)mam guza nad czołem na szczęście pod włosami więc moge jutro normalnie iść do pracy...
Poza tym Dawidek się dorobił drugiej dolnej jedynki :-):-):-) narazie żadnego zęba nie widać nic białego nie błyska ale ostre niemiłosiernie polec sobie można pociać
ja też jeszcze nie myłam mu ząbków, dopiero co z dziąsła się wydobyły.:-D:-D:-p:-p

Aha Etka ja też nie wiem jak zagłosować pewnie trzeba sie tam zarejestrować na stronie najsampierw????
 
Wróciliśmy od tego lekarza btw zauważyłą stulejkę i mnie uprzedziła że być moze bedzie musiał mieć zabieg za rok dwa no chyba że mu zejdzie (ameryke odkryła hehe)
w kązdym razie młody mi zasnął i nie wiem co teraz bo zwykle to miedzy 8 a 9 zasypia mi na noc:dry::dry::dry: obudze go teraz to mi bedzie wojował do 22 co za rozpirzony dzień.
 
Dziewczyny a jak myjecie ząbki maluchom wieczorkiem po mleku to się nie rozbudzają?
A i czy myjecie już pastą jak tak to jaką???
A to Igorek zasypia podczas karmienia?:szok: Ja właśnie dlatego daję kaszkę łyżeczką w krzesełku, więc Maciuś nie zasypia:-DMyję pastą Nenedent.

Dziś Maciuś nie dojadł kolacji i nawet jak mu mleko po tym dałam to wypił tylko 20 ml:eek: A poza tym wychodzą mu dwa zęby naraz: dolna lewa dwójka i dolna prawa trójka.

Blimka, to Ty już jesteś u siebie? Miałyśmy się spotkać:confused:
 

Blimka, to Ty już jesteś u siebie? Miałyśmy się spotkać:confused:
No wiem, nawet miałam z sobą irlandzkie skrzaty dla Maciucia i chłopaków AsiKC ale okazło się że 1. byłam w warszwie tylko 2 dni, 2. wynajmujemy to mieszkanie i musiałam chate przygotować (pochować nasze rzeczy opróżnićszafy i szuflady) dodatkowo miałam pare rzeczy do pozałatwiania i sie nie wyrobiłam, nawet nei wiesz jak mi szkoda było, że sie nie spotkałysmy...:-:)-(
 
No szkoda, bardzo szkoda. Kurde, mogłaś dać znać to choć na godzinkę bym wpadła do Ciebie. Ale z drugiej strony, tylko smaka byśmy sobie narobiły. A kiedy znów będziesz w Wawie? Pewnie nieprędko. A gdzie to mieszkanie wynajmujecie?

Doradźcie mi co mogę kupić pannie młodej w prezencie na wieczorek panieński.
 
reklama
a ja mam dola:-:)-:)-:)-( znow z powodu pracy P! ku...jak dlugo tak mozna????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a on jest taki niemotowaty, ze daje sobie niemalze na glowe nas....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz mnie krew zalewa!!!!! przeciez by mi honor nie pozwolil, zeby jakas niewyzta czterdziecha tak mna kierowala i wiecznie maial waty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak ma okres, albo jej sie randka nie udala (po rozwodzie i wielu zmianach facetow-nikt z nia nie wytrzymuje), to niech spada,a nie wyzywa sie na nim!!!! co za potwor, a on ciele:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: takie mam nerwy, ze jestem w tej sytuacji bezsilna, ze hej!!ku... niechyb tylko do mnie przez przypadek zadzwonila, to bym jej powiedizala, co o tym mysle!!!! w du... mam te pienidze, ktore tam zarabia, ja wole spokoj i rodzine, a nie kase. a w takiej sytuacji, to juz w ogole P nie ma dla nas czasu!!!gdyby nie tesciu, to by trawa do kolan byla i nic by na podworku nie bylo zrobione!!!!
jestem wsciekla i chce mi sie rryyyyyczec!!!
 
Do góry