reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Luandzia moja Ola bardzo dlugo pila w nocy herbate, soczki a do tej pory pije jeszcze przed snem mleko z butelki i oczywiście przy nim zasypia a ząbki ma zdrowe i ani śladu pruchnicy:no:

Monia wydaje mi się że po prostu miałaś szczęścia i twoja córka ma bardzo silne ząbki.Siostrzenica W dostawała soczki w nocy i ma kompletnie "wyżarte" ząbki od butelki (taki charakterystyczny łuk) podobnie syn mojego wujka z tym że on był karmiony piersią ponad dwa lata także w nocy (nawet kilka razy:szok:).

Moja pediatra też powiedziała, że to bez sensu dawać fluor. W sierpniu wybieramy się z Maciejką do dentysty na przegląd. To też spytamy. A ile razy dziennie myjecie ząbki maluchom? Bo ja na razie
tylko raz, po kolacji.

Ja myje rano po mleku i wieczorem przed snem.
 
reklama
Moja pediatra też powiedziała, że to bez sensu dawać fluor. W sierpniu wybieramy się z Maciejką do dentysty na przegląd. To też spytamy. A ile razy dziennie myjecie ząbki maluchom? Bo ja na razie tylko raz, po kolacji.
My tez. A do stomatologa tez sie wybieramy...no w koncu mamy 6 zebow:-p:-D
 
Dzieki za odpowiedzi-juz myslalam ze to cos gorszego,ale mnie uspokoilyscie.
Naomi strasznie marudzila i jak zajzalam jej do buzi okazalo sie ze przebija sie jej droga gorna jedynka.

Tak piszecie o tym chodzeniu do stomatologa,ze chyba tez sie wybiore z Naomi na przeglad zabkow.

Tygrysku mi takze przykro z powodu pieska.To bardzo smutne.

 
A ten film Lejdis to jakas sciema...Testosteron to bylo to:tak:...a to jakas wypaczona komedia romantyczna majaca nawiazywac do serialu Sex w wielkim miescie?...zawiodlam sie. Oczekiwalam ze to bedzie studium przypadku 4 kobiet, wnikliwa obserwacja zachowac plci pieknej..a to tylko wyostrzone perypetie zdesperowanych kobitek...no Olszowka mi sie podobala jedynie.
Mi osobiście się podobał,a Olszówka zbrzydła mi po Samym Życiu. Mi podoba się Dereszowska. Ogólnie ją lubię taka odpicowaną jak w Świadku koronnym.

Jak dziecko ma owsiki to podobno zgrzyta zębami,ale naszych raczej to nie dotyczy jeszcze.

Już do dentysty? Nie za wcześnie:sorry2:

Młody śpi to idę umyć włosy,bo już tylko do kitki się nadają:eek:
 
ja sie witam na szybko i znikam.
Bede pozniej.

zalatwilam 3 urzedy plus szkole dzis sobie i czuje sie jakby moj mozg wyparowal z podpisami.
 
ja tylko na sekunde bo zaraz D przyjedzie i jedziemy do teściowej na kawke tzn. ja na herbatke:tak: a D dalej do roboty.
Klevell mieszkanko extra:tak::-)
 
reklama
Już do dentysty? Nie za wcześnie:sorry2:

U dentysty byłam ja i W a że nie mieliśmy co zrobić z Zuzią to ją ze sobą zabraliśmy. Na wizytę kontrolną jeszcze za wcześnie tak przynajmniej powiedział mi dentysta ząbki dopiero co wyszły no i przecież taki maluch nie będzie siedział z otwartą buzią żeby dentysta mógł wszystko pooglądać . Jeżeli nic niepokojącego się nie dzieje to ja bym sobie na razie wizytę u dentysty odpuściła.
 
Do góry