reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

hejka! tez sie witam!!!:-):-):-)

julitka tez sie wierci w nocy, a zwlaszcza nad ranem.

a my chcemy wyskoczyc na slowacje na kilka dni w sierpniu i nie mozemy zalatwic noclegu-buuuuuuuuuuuu!!!! a niestety inny termin nie wchodzi wgre:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

lece dzis po recepte na wit.D dla julitki i do kina z siostrzencem-super!!!!:-):-D:-):-D:-)

ale dzis chlodno u nas, tylko 17st, choc z drugiej strony to nawet fajnie,ze nie piecze jak wsciekle

milego dzionka kobietki!!
 
reklama
lece dzis po recepte na wit.D dla julitki i do kina z siostrzencem-super!!!!:-):-D:-):-D:-)

ale dzis chlodno u nas, tylko 17st, choc z drugiej strony to nawet fajnie,ze nie piecze jak wsciekle

milego dzionka kobietki!!
Dzięki że mi przypomnaiłaś, ja muszę też wit i fluor, bo pustka w butelkach:tak:

A u nas 14 stopni.:dry::dry::dry:
 
Hej dziewczyny!

Sorki że tak z innej beczki ale mam mało czasu....
Pomóżcie mi w mistrzach na Bartka na te pierwsze kroczki bo już jesteśmy na 60 pozycji a to bliżej jak już dalej :tak: Zrewanżuję się Wam obiecuję :tak:Linki mam w podpisie :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
A na BabyOnline znowu wybrali nasze zdjęcie ale jak będziecie chciały to sobie na początku sierpnia :tak:
 
Hey.
Mam do was pytanko-czy zauwazylyscie zeby wasze dzieciaczki zgrzytaly zebami:szok:Bo moja Naomi jak dzisiaj wstala to od rana wlasnie tak robi.Czy to normalne czy nie i jak temu mozna zaradzic??????

Dziekuje z gory.

 
czesc i czoooolem:-)
B znów ma nockę i ja znów nie mogę zasnąć i zaraz zapodam sobie filmik jakąś polską komedię romantyczną bo ciągle chce mi się ryczeć za tym moim piesiem i jak chdzę po podwórku to mam wrażenie że biegnie obok i że skacze mi po ubraniu itp
Tygrysku - bardzo mi przykro...bardzo.:-(
Wczoraj wychodząc z pracy miałam niezbyt przyjemną chistorie :-( :-(dwóch kolesi co demolowali przystanek (a ja na nieszczęscie przechodziłam obok) pijani jak byk troszku mnie pogonili :szok: miałam dusze na ramieniu, nie wiem jakby się skonczylo jakby byli trzezwi bo tylko dlatego, że słaniali się na nogach udało mi się uciec. Moja wina bo niechciało mi się czekać na R i postanowiłam spotkać go po drodze jak mnie zebrał troszke dalej opowiedziałam mu to a ten nie myslac zaczal ich szukac na szczescie ich nie znalazl bo on jeden ich dwoch nie chce myslec jakby sie skonczylo. :-(
Kasia - bardzo nieprzyjemne zdarzenie...qrcze, zwykle pijani to rzucaja obrzydliwe teksty typu podryw ale zeby byc agresywni?:szok::szok::szok: dobrze ze tak to sie skonczylo.
Swego czasu mialam tylko 1 takie zdrarzenie...az do dzis mam gesia skorke. Wracalam w upalna letnia sobote ze spotkania, imprezy, taksowka odwiozla mnie pod sama klatke, pozegnalam kolezanki i szybciutko, jak zwykle na wdechu pobieglam do domu...a przy windach stoi 3 kolesi. Musze wam powiedziec ze cala trojka wyjeta jak z zurnala...albo z cheap'n'delsow:sorry:...najprawdopodobniej nacpani...i jeden za mna wszedl do windy- ... i nachyla sie w moim kierunku. Dziwne bo byl bardzo mily i mowil jakies poetyckie zwroty: o damie, ksiezycu, gwiazdach? Nie byl chamski, ale poczulam jego przewage cielesna i grupowa bo przeciez mial kolegow...na szczescie tuz przed zatrzasnieciem sie drzwi windy jeden z jego towarzyszy ( aniol wybawiciel)wyszarpal tamtego "adoratora..."
Witam z rana. Miało mnie nie byc, ale nie mogłam i musiałam chociaż sie przywitac. Spakowana jestem na 5%. buuuuuuuuuuuuuuu :dry::sorry2:
A kiedy wybywacie? ta Kudawa to na poludniu Bolandii?
Hej dziewczyny!

Sorki że tak z innej beczki ale mam mało czasu....
Pomóżcie mi w mistrzach na Bartka na te pierwsze kroczki bo już jesteśmy na 60 pozycji a to bliżej jak już dalej :tak: Zrewanżuję się Wam obiecuję :tak:Linki mam w podpisie :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
A na BabyOnline znowu wybrali nasze zdjęcie ale jak będziecie chciały to sobie na początku sierpnia :tak:
No ja jak zwykle Etka, pacan ze mnie do potegi moze, ale nie wiem jak glosowac:szok::zawstydzona/y:

A ten film Lejdis to jakas sciema...Testosteron to bylo to:tak:...a to jakas wypaczona komedia romantyczna majaca nawiazywac do serialu Sex w wielkim miescie?...zawiodlam sie. Oczekiwalam ze to bedzie studium przypadku 4 kobiet, wnikliwa obserwacja zachowac plci pieknej..a to tylko wyostrzone perypetie zdesperowanych kobitek...no Olszowka mi sie podobala jedynie.

Zmykam sprzatac.
 
Hej dziewczyny!

Sorki że tak z innej beczki ale mam mało czasu....
Pomóżcie mi w mistrzach na Bartka na te pierwsze kroczki bo już jesteśmy na 60 pozycji a to bliżej jak już dalej :tak: Zrewanżuję się Wam obiecuję :tak:Linki mam w podpisie :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
A na BabyOnline znowu wybrali nasze zdjęcie ale jak będziecie chciały to sobie na początku sierpnia :tak:

Etka pewnie że oddamy swój glosik tylko niewiemy jak:no:



Hey.


Mam do was pytanko-czy zauwazylyscie zeby wasze dzieciaczki zgrzytaly zebami:szok:Bo moja Naomi jak dzisiaj wstala to od rana wlasnie tak robi.Czy to normalne czy nie i jak temu mozna zaradzic??????

Dziekuje z gory.

Noami ja też zauważylam że Mati zgrzytal zębami :tak:ale jakoś tak nie zwracalam na to tak bardzo uwagi no i ostatnio przestal:tak:

Kasia dobrze że wyszlaś cala z tej okropnej sytuacji ja pewnie też bym miala nasrane w gaciach zaczela bym się drzeć na cale miasto i uciekala bym gdzie pieprz rośnie bo ze mnie jest okropna panikara:-D

Tygrysku bardzo mi przykro z powodu pieska mi jak bylam jeszcze dzieckiem auto przejechalo pieska i pamiętam że przeplakalam calą noc i na następny dzień nie poszlam do szkoly a przez dobre 2miesiące albo i dlużej jak tylko ktoś mi o piesku przypomnial to zaraz mialam lzy w oczach:-(

Asiu a jak dzisiejsze samopoczucie??????????
 
Cześć dziewczyny tak jak pisałam nie mam teraz za bardzo czasu na BB bo wzięłam się w końcu za moją pracę mag od października prawdopodobnie idę do pracy i do tego czasu muszę się obronić co oczywiście nie znaczy że was nie podczytuję.
Widzę że pojawiły się nowe dziewczyny na forum ( dobrze pamiętam że jedna jest z okolic Bielska ?:-))
U nas wszystko dobrze Zuzi wychodzą dolne dwójki i trochę marudzi , zaczęła się przemieszczać trzymając się ściany (łóżeczka , krzesła generalnie co jest pod ręką)
Agulka podajesz Adasiowi fluor ? Ja byłam wczoraj u dentysty i pytałam o to ale dentysta mi powiedział że żadnemu dziecku tego nie dawał i że nie ma takiej potrzeby i że najważniejsze żeby myć ząbki i nie karmić w nocy bo to jest główna przyczyna próchnicy u dzieci (jeżeli dziecku chce się pić to tylko woda żadnego mleka czy soczków zwłaszcza po roku) . Na szczęście Zuzia już nie je w nocy więc mam nadzieję że unikniemy problemów z ząbkami bo mam w najbliższej rodzinie dzieci które mają próchnicę butelkową i bardzo cierpią , ale w ich przypadku przyczyną było właśnie nocne picie soków i mleka.
Co do zgrzytania zębami to Zuzia też czasami tak robi ale nie widzę w tym nic złego wydaje mi się że ona po prostu testuje co tam ma w buzi.
 
Ostatnia edycja:
Luandzia moja Ola bardzo dlugo pila w nocy herbate, soczki a do tej pory pije jeszcze przed snem mleko z butelki i oczywiście przy nim zasypia a ząbki ma zdrowe i ani śladu pruchnicy:no:
 
Moja pediatra też powiedziała, że to bez sensu dawać fluor. W sierpniu wybieramy się z Maciejką do dentysty na przegląd. To też spytamy. A ile razy dziennie myjecie ząbki maluchom? Bo ja na razie tylko raz, po kolacji.
 
reklama
A kiedy wybywacie? ta Kudawa to na poludniu Bolandii?
No tak miało mnie nie byc. Już komputer miałam wyłaszony i mniałam skoczyc na zakupy a tu Maja rozwolnienie dostała (chyba za bardzo wyjazd przeżywa) i zostajemy w domu. Skoczę jaj J wróci o 15 z pracy.
A jedziemy jutro w nocy, o 4 nad ranem.
Najpierw do Szklarskiej a później do Kudowy na kilka nocek.

Ja fluor daję bo dawałam Mai. Wiadomo, że jak jedno to i drugie wychowujesz czy robisz przy nim tak samo. A mi pediatra zaleciła.
Mały jak pije mleko w nocy to później daję jeszcze mu wody by opłukac ząbale
 
Ostatnia edycja:
Do góry