reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
A ja juz wymiekam - znalazlam zylion ciekawych kierunkow ale strony tych uczelni to czesto makabra - nie mozna dojsc do najwazniejszego: ZA ILE?
Stanelo na Edukacji Ekologicznej lub Turystyce uzdrowiskowej i Odnowie Biologicznej. Wyslalam maila czy w ogole sie nadaje:baffled:a potem bede myslec kiedy i czy mnie na to stac

dziewczyny, jaka jest kolejnosc zabkowania? gdzia "wymacuwac" kolejnych zabkow u Staska? ma gorne 1 i 2 i dolne 1:confused:..teraz dolne 2?
 
dziewczyny, jaka jest kolejnosc zabkowania? gdzia "wymacuwac" kolejnych zabkow u Staska? ma gorne 1 i 2 i dolne 1:confused:..teraz dolne 2?

Wiem wiem już się pożegnałam ale co robi nałóg :-p
Myślę że nie ma reguły bo u nas np. były najpierw dolne 1 później 2 i na raz górne 1 i już kiełkują 2
 
Witam nowe mamuśki.
Które teraz powinny wyjść to nie wiem,ja nawet nie wiem jakich objawów wypatrywać:sorry2: Dostał gorączki i tyle.
Chyba idę spać albo coś porobić,bo padam. Jestem do dupy dzisiaj. Chyba to ta pogoda.
 
dziewczyny, jaka jest kolejnosc zabkowania? gdzia "wymacuwac" kolejnych zabkow u Staska? ma gorne 1 i 2 i dolne 1:confused:..teraz dolne 2?

z tymi zębami to jest różnie Mati najpierw mial dolne 2 następnie dolne 1 później górne 2 no i teraz wyszly górne1:tak:
a zaś pamiętam moja Ola najpierw miala górne 2 a później dopiero 1:-D
 
Majandra - powiedz mi kochana ...skad ja wiedzialam ze NA PEWNO Cie tym skusze do napisania?:-p;-):-) i wiedzialam ze wkleisz rysuneczek hehe:-D;-)
dziekuje:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka
witam nowe BBony
nie było mnie od piątku a tu tyle do nadrabiania
a mnie gorsze dni, rozchorowałam się, z nosa mi cieknie łeb pęka itp
Reks zginął najprawdopodobniej potrącił go samochód, Szymka papug nawiał przez okno i najprawdopodobniej też już nie żyje bo wątpię żeby wrócił
zaczełam z Szymkiem leczyć zęby masakra jak panikował no a i dentystka nie była za uprzejma buuuu jutro robimy przerwę i jedziemy dopiero w czwartek a jak się podleczę to i ja zasiąde na fotelu
mam od niedzieli u siebie swoją chreśnicę, niby duża dziewczyna ale .... pomocy w domku nie uświadczysz za to bawi się z Szymkiem i Wiki i to chyba najważniejsze no i dziś obudzili Wiki i teraz maudzi w łóżeczku buuuuuuuuuuuuuuuuuu
wiecie co ja to wiem kiedy chorować bo od poniedziałku do niedzieli mam urlop....
 
Do góry