reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie, kochane mamuśki, w niedzielny wieczorek!
Trochę mnie tu nie było, bo weekend miałam intensywny, ale wreszcie wróciliśmy do domu. Kubi śpi, więc mogę trochę poklepać :-).

Dziewczyny, wielkie dzięki za słowa otuchy! Rzeczywiście, straszna ze mnie panikara, ale jak pani doktor stwierdziła, że to na siuraczku Kuby to może być włókniak to mnie zamroziło. Nie potrafię myśleć o niczym innym, nawet o tej kruszynce, która sobie żyje pod moim serduchem. Nie będę już kopać w necie, poczekam na wizytę u chirurga (dostałam skierowanie). Mocno wierzę, że to nic groźnego i że za jakiś czas będę się śmiała z własnego strachu.

Powitanko wszystkim nowym wrześniowym mamom. Ale nas przybywa! Tak na marginesie, to mój doktor-ginekolog stwierdził, że na wrzesień i październik to taki wysyp ciężarówek, że aż się boi, czy nasza porodówka nie pęknie w szwach. Aż trudno uwierzyć, że w lipcu 2005 byłam jedyną rodzącą na bloku. Rodziło się jedno dziecko na dzień maks.Teraz tak komfortowo nie będzie. Ale ciekawe co na to demografowie. Studiując historię dowiedziałam się, że taki boom na dzieci, jak np. w latach osiemdziesiątych, to tzw. przyrost kompensacyjny po jakiś zawirowaniach wojennych czy kryzysie. A ciekawe, czym spowodowany jest obecny boom macierzyński? Na pewno nie becikowym, he...he...

Super, że sporo z naszego grona poznało już płeć swoich maluszków. Ja już nie mogę się doczekać. A czy są wśród nas mamy, które wolą żyć w błogiej nieświadomości aż do dnia rozwiązania?
 
reklama
Witam w niedzielny wieczór. Odesłałam właśnie mężą do pracy i siadłam trochę do kompa. Ja odkąd dowiedziałam się,że jestem w ciąży postawilam na chłopaka i jakoś nie potrafię myśleć inaczej. Chociaż wszystko mi jedno, byleby zdrowe. Jutro idę na wizytę, nie wiem czy będzie już widać płeć (jestem w 18-tym tygodniu). Chyba nabawiłam się infekcji dróg moczowych, bo wyszły mi bakterie. Pewnie będę musiała zrobić posiew i brać jakieś leki. A w zeszłą sobotę robiłam test na toxo i z tego co wyczytałam sobie w necie i co powiedziała mi laborantka to wszystko oki.:-)
 
ja mogłabym czekać w błogiej nieświadomości ale rodzina tak naciska że hej, B twierdzi że mu usg nie potrzebe bo tam jest dziewczynka.
Szymon odkąd przyjechaliśmy z basenu śpi i płacze, pewnie nóżki go bolą
 
No cieszę się, bo się udało. Troszkę skromny, wy macie fajniejsze, ale jest. :tak:
Wczoraj rozmawiałam na gg z kumpelą, która w maju wraca ze Stanów. Powiedziałam jej o ciąży. Oni od pół roku się starają i na razie nic. Ale ona moim zdaniem jest za bardzo zestresowana i za intensywnie o tym myśli. W sumie mamy podobne charaktery /na studiach byłyśmy przyjaciółkami/ tylko że ja nie zdążyłam się pozamartwiać nawet myślami, że nie będę mogła zajść w ciążę, bo Bozi dzięki od razu nam się udało.:-)
 
Witam wszystkie nowe wrześniówki:-) Atruviell masz całkowitą racje coś urodzajny ten wrzesień 2007, ale to dobrze bynajmiej nasze maluchy będą miały dużo znajomych rówieśników:-) .
agacis Ach dziewczęta chyba się obrażę u mnie na 40 % jest dziewczynka co już napisałam 16 kwietnia
Muszę przyznać że od początku mi się wydawało, że są już dwie dziewczynki ale szukałam i znalazłam tylko Monię18. Agacis przepraszam za przeoczenie;-)
Tygrysku masz racje zapowiada się gorący tydzień a ja ciagle muszę leżeć ale w środę idę do mojego lekarza i mam taką cichą nadzieje, że będę mogła juz chociaż troszkę wychodzic na dwór tak bym chciała:tak:
 
Hej dziewczyny, witam wszystkie nowe forumowiczki.
Atruviell-mój doktor w Polsce też stwierdził,że jest nas ciężarówek strasznie dużo teraz, chyba ten wyż demograficzny z przełomu lat 70 i 80 teraz zachodzi w ciążę.
A ja byłam dzisiaj na USG, dla odmiany w North Manchester Hospital, z dzidziusiem wszystko ok i prawie na pewno:CHłOPIEC!! Już na tym pierwszym USG, w Polsce, pan doktor tak mówil,ale nie był pewnien,więc nic nie pisałam,ale dzisiaj mam potwerdzenie z innego źródła, to myślę,że to jednak się sprawdzi. No i dalej myślimy nad imieniem,ale zawężamy teraz krąg do męskich :-D.
A u nas paskudnie i mży cały czas, a Wy piszecie,że w Polsce upały :-(.
 
reklama
Do góry