reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wychowanie jest ważne ale sątez i geny i to pod jaką gwiazdka człowieczek się urodzi.
Mój Szymon to zywe sreberko, ma tyle energii, że nie wiem skąd, ale to po mamusi bo ja tez by.łam niesfornym dzieciatkiem, cois w tych panna jest.
 
reklama
majandra - gratuluję synka!!! Mój synek też ma 23 cm a siusiak 1,5 cm :-) Mąż pęka z dumy, że taki dorodny :-)
życzę wszystkim miłego weekendu :-)
 
Dziekuje ślicznie za rady;) po niedzieli wybieram sie do lekarza na usg... wiec mam nadzieje,że dowiem się czy z dzidzią wszystko wporzadku i co najwazniejsze zapytam oczywiście o płeć dzidziusia:-) Mam nadzieję ,że bedzie to dziewczynka gdyż mam już synusia,który ma 8 latek.
tygrysek3108- dziekuję :-)

Ainahelad-dziekuje ślicznie za pomoc w obliczeniu terminu:) zobaczymy co powie lekarz - ponoć jeden z lepszych tutaj u nas :)

Trzymajcie prosze za mnie kciuki , mam nadzieje ,że otrzymam odpowiedzi na moje pytania ,które nie daja mi spokoju w sprawie dzidzi ;-) Pozdrawiam wszystkich cieplutko :-);-)
 
Gosik-Tobie też gratuluję chłopaczka, przepraszam,nie doczytałam postów.
Oj, ja bym wolała,żeby mój syn,jeżeli takiego będę miała :-D nie był podobny ani do mojego taty ani teścia. A moja teściowa znalazła swoje zdjęcie z dzieciństwa i wygląda dokładnie jak Lilka,albo też Lilka wygląda dokładnie tak,jak ona :-).
Etka -mieszkacie w jednym pokoju? To tak,jak my,jak już wrócimy na nasze mieszkanie. Planujemy antresolę dla dzieci zrobić, w przyszłości do przerobienia na łóżko piętrowe, bo inaczej nie ma szans na pomieszczenie się.
A my siedzimy sobie w ogródku, Lilka produkuje babki masowo.
 
Cześć dziewczyny!Jestem tu nowa. Termin mam na 26 września. Ogólnie czuję się super, choć w pierwszym trymestrze różnie to bywało. W poniedziałek mam wizytę u mojego gina i trochę się boję czy z dzidzią wszystko w porządku. Ruchów jeszcze nie czuję - chyba,bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać.
 
Hej Mamuśki:-)
Przede wszystkim witam wzystkie nowe mamy na naszym forum i mam nadzieje, że zadomowicie sie tu na te pare miesiecy;-)
Czytam, że jak na razie praktycznie sami chlopcy nam sie beda rodzic:tak: Ja ide na USG dopiero za 2 tyg i mam cichą nadzieje, ze dowiem sie jakiej plci istotka we mnie sie rozwiJA.
Musze sie Wam pochwalic, ze w koncu i ja doczekalam sie delikatnych ruchow Malenstwa, szczególnie ruchliwe to moje Dziecko jest wieczorem kiedy klade sie spac:-) Niesamowite uczucie...A i brzuch mam coraz wiekszy...I kilogramow tez wiecej:-p
Pozdrawiam Was cieplutko.
 
witam nową forumowiczkę, tez mam nadzieję żenie zniknie za kilka dni.
Grazyna nie ma za co, mam nadzieję ze się nie wymądrzam.
wczoraj bylismy z Szymonkiem u mojej mamy na urodzinach ale synusmiał radochę jak zobaczył tort z taka świczka wulkanem, i jaki był dumny bo sami robiliśmy tort.
Moja dzidzia już coraz aktywniej dokazuje chociażsąto jeszcze kuksańce niż kopniaki ale mam spora warstwę tłuszczyku to pewnie dlatego tak to odczuwam.
 
Witam niedzielnie i słonecznie:-)
Szczególne powitania dla nowych wrześniowych mam:tak:
Majandra gratuluję synusia:-) Kolejny chłopaczek w naszym gronie, wysnułam teorię, że jak to faceci...ciągle w rozkroku;-):-p No i zdecydowanie łatwiej zauważyć niż u dziewczynek:tak: U mnie gin był tak pewny, że podpisał zdjęcie, postawił pieczątkę i powiedział, że jak będzie dziewczynka to mąż może zgłosić się do niego po odszkodowanie;-):laugh2:
Grazia trzymam kciuki za wizytę u lekarza, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

U nas takie piękne słonko, ale niestety chłodno brrr... a ja "zmarźluch" jestem i nie cierpię zimna:baffled: Więc liczę na jutrzejszą prognozę, bo podobno ma być upalnie:tak: Tym bardziej, że wybieram się do lekarza na połówkowe i wolałabym nie ubierać się jak cebula.
Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich wrześniowych mamuś:happy:


 
reklama
witam ponownie w ta piękna niedzielę, u nas pogoda wraca do normalności czyli zanosi się upalny tydzień, z Szymkiem mieliśmy aktywną niedzielę, odwiedziliśmy dziadka na działce, babcie w jej domku (tescie rozwiedzeni) 30 minut zjeźdzania na miejskim placu zabaw (my ze wsi i u nas nie ma takich atrakcji) no i na deser 2 godzinki w centerum wodnym no i synek pochłonowszy hot-doga (wiem fasfudy nie najlepsze dla dzieci ale to tylko parówka w bułce) zasnął w aucie. Uwielbiam takie aktywne niedziele bo B to typowy domator i leń, on jakby nie musiał iść do pracy to by spał.
Byle do czwartku bo tez mam połówkowe usg.
 
Do góry