reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja tak szybciutko, bo dzisiaj mam strasznie zabiegany dzień,sprzątam, pomagam mamie w kuchni i już padam...
WESOLUTKICH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY,
TUZINA JAJCÓW I ZAJCÓW,
BAB PIASKOWYCH ORAZ DROŻDŻOWYCH,
MAZURKÓW FRYWOLNYCH NO I SWAWOLNYCH,
DYNGUSA MOKREGO I ŚMIGUSA ŻWAWEGO!
i oczywiście zdrowych,dorodnych dzidziusiów (i grzecznych!:-D ) życzę Wam wszystkim.
Poza tym muszę się pochwalić,że byłam dzisiaj na USG wreszcie,pan doktor Krasnoludka wybadał dokładnie, pomierzył i jest zdrowy i wesoły (sądząc po tym,jak się szybciutko przemieszczał w brzuchu :-) ), waży 170g. Jak będę miała jutro więcej czasu to może wkleję zdjęcie.
Na razie życzę dobrej nocy i miłego święcenia jutro.
 
reklama
Aina - to moze bedziesz mogla nam tu wleic foto krasnalka?
Maraniko - nr telefonu do mojego gina: 58 555 04 49, przyjmuje w Sopocie na Paderewskiego 13 i nie ma ustawionego sprzetu usg tak by moc nagrywac :( wiem, bo wczoraj o to pytałam. Ostatnio polecała mi znajoma (która sama jest lekarzem) dr. Preisa z Gdańska Zaspy (607 602 603, nr moze być nieaktualny). Na Morenie w Swissmedzie jest z opcją Dopplera.
 
Dzięki serdeczne Carioca:tak::tak::tak: Na morenę troszkę daleko, ale jak tutaj nie będzie terminu to się tam wybiorę. Jeszcze raz wielkie dzięki, mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu rozwieję swoje wątpliwości no i będę mogła zrobić niespodziankę mężulkowi:tak:
Aina gratuluję zdrowego maluszka, oby tak dalej:-)


Dobranoc...
 
Wiatam wszystkie ja tylko na chwileczkę, żeby również dołączyć się do życzeń świątecznych wszystkiego co najlepsze oraz samych pogodnych i radosnych dni, szybko rosnących brzuszków i tego września jak najszybciej;-) :-) .
Maraniko nareszcie jesteś:-) .
 
Witajcie ponownie! Na początku pędzę z serdecznymi życzonkami dla Was, kochane Wrześnióweczki, i dla Waszych maleństw! Duuuużooo zdrówka i spokojnej ciąży, a przede wszystkim, żeby każdej z nas wszystko ułożyło się jak najlepiej i najszczęśliwiej!

Nuśka - też się cieszę, ciekawe, czy wszystkie dziewczyny nas przegonią i rzeczywiście będziemy ostatnie?

Widzę, że choróbska czepiają się wszystkich, dużych i małych. U nas w domu paskudztwo panowało przez ostatnie trzy miesiące. Synek na zmianę - tydzień w żłobku, trzy tygodnie chory; antybiotyk za antybiotykiem; ja kicham nie miłosiernie od stycznia. Teraz - jak się zdaje - wszystko zmierza ku lepszemu. Może, jak się ociepli to się wszystkim lepiej zrobi.

Jeśli chodzi o moje maleństwo w brzusiu, to zobaczę się z nim dopiero 16-go. Będę miała wtedy też wyniki z testu PAPPA, które zlecił mi mój doktor. Trochę się pękam, bo w poprzedniej ciąży, nie było mowy o podobnym badaniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
 
wszystko Atruviell pewnie będzie ok, u nas już świątecznie, mamy w domku teściową, staram się jak tylko umiem nie uprzykrzać nam wszystkim współnych świąt.
pomimo choroby poszłiśmy z synkiem ze święconym i szymon jest pod wrażeniem, mówi że zabili Jezusa na krzyżu i on umarł i pilnuje go wojsko (strażacy stali przy symbolicznym grobie), mówię wam taki mały prawie 4 latek i już tyle rozumie. Jutro jedziemy do tesciowej a pojutrze do moich rodziców, no i jeszcze zrobiłam porządek w swoim sercu i poszłam do spowiedzi nie byłam 2 lata tak jakoś nioe było okazji no i motywacji, ale dużo o tym myślałam i bez komunii jest trudniej wytrwać w swoich postanowieniach, co z tego że chodziłąm co niedzielę do kościoła ale to tak jak na pół kochać.
 
Ja znowu szybciutko,tylko,żeby opowiedzieć Wam,że tez byliśmy z naszą Małą do święcenia dzisiaj, bardzo jej się podobało, ona na razie wie tylko,że w kościółku mieszka Bozia :-D . Spróbuję załączyć zdjęcie, jak pokazuje,jak musiała podnosić wysoko koszyczek,żeby ksiądz poświęcił jedzonko :-) .
 
Maraniko Ty martwisz sie małym przyrostem wagi a raczej rosnącymi piersami a ja... az szkoda gadac... mój biust osiągnął juz rozmiar F a to czwarty miesiąc... ciekawe co bedzie dalej :szok:

CHCIAŁAM ŻYCZYĆ WAM ZDROWYCH ORAZ SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!!

Skacze zajączek po lesie i życzenia Wam niesie
przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje
po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa!!!
 
reklama
No, wielkanocna niedziela prawie za nami. Właśnie wróciliśmy od teściów, jak ja uwielbiam moje malutkie, cichutkie mieszkanko... Po wizytach u teściówki zawsze boli mnie głowa... :)

Za to jutro wypad do moich rodziców. Ciekawe, czy zdołamy przedrzeć się do nich na sucho. U nas jak zwykle tradycja zamienia się w skaranie boskie :(
 
Do góry